Szukanie agencji marketingowej

Ogólnodostępne forum do omawiania spraw organizacyjnych i tego co się ostatnio dzieje i co w trawie piszczy...

Moderator: Moderatorzy z życia stowarzyszenia - informacje, nowości itp

ODPOWIEDZ
yeat
Posty: 3
Rejestracja: 12 wrz 2022 15:01

Szukanie agencji marketingowej

Post autor: yeat »

Witam wszystkich użytkowników tego forum! Jakiś czas temu założyłem własną małą firmę zajmującą się tworzeniem oprogramowania. Świadczymy usługi naprawdę na najwyższym poziomie, ale mamy zbyt mało klientów. Myślę, że musimy bardziej aktywnie prowadzić marketing naszej działalności. Z jaką firmą marketingową mogę się w tej sprawie skonsultować? Z góry dziękuję za odpowiedzi!
f3wtcha
Posty: 2
Rejestracja: 12 wrz 2022 14:54

Szukanie agencji marketingowej

Post autor: f3wtcha »

Dobrze, że rozpoznajesz przyczynę problemu. Tak, jest prawdopodobne, że powodem, dla którego nie zdobywasz nowych klientów jest to, że nie poświęcasz wystarczająco dużo uwagi promocji swojej strony internetowej. W rzeczywistości jest to problem, z którym boryka się wielu przedsiębiorców tworzących stronę internetową po raz pierwszy. Kiedy dopiero zaczynałem, też musiałem się z tym zmierzyć. Na szczęście doradziła mi agencjamarketingowa, otwórz.
Postanowiłem posłuchać tej rady i rozpocząłem współpracę z tym zespołem. Pierwsze wymierne efekty uzyskałam po 3 miesiącach, ale myślałam, że potrwa to dłużej. Przy okazji ważne jest, abyś zrozumiał, że promocja strony internetowej to bardzo długi proces, zwłaszcza jeśli domena jest młoda. Mam nadzieję, że Ci pomogłam!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Z życia Stowarzyszenia - informacje, nowości itp”