Zbiórka na serwery bociana

Ogólnodostępne forum do omawiania spraw organizacyjnych i tego co się ostatnio dzieje i co w trawie piszczy...

Moderator: Moderatorzy z życia stowarzyszenia - informacje, nowości itp

ODPOWIEDZ
Michal
Członek Stowarzyszenia Zarząd Stowarzyszenia Administrator
Posty: 1644
Rejestracja: 13 maja 2002 00:00

Zbiórka na serwery bociana

Post autor: Michal »

Drodzy Bocianowicze,
dla Organizacji Pożytki Publicznego, takich jak Nasz Bocian, nastał właśnie przednówek - okres kiedy kończą się środki zebrane z 1% w ubiegłym roku, a nowe nie zaczęły jeszcze wpływać. Ubiegły rok obfitował w nowe projekty, szczególnie widoczna, ale i kosztowna była kampania "TATA. Najważniejsze słowo dla mężczyzny". Na realizacje tak dużego projektu zbieraliśmy środki dwa lata, ale i tak ich skromny zasób ograniczał nasze działania. Niestety rezerwa utworzona głównie na koszty utrzymania serwerów kurczy się szybciej niż zakładaliśmy i już widać że może zabraknąć pieniędzy na 2-3 miesiące działania. Mocno wierzymy że jak co roku wspomożecie nasze działania swoim 1%, ale zanim pieniądze zaczną spływać z urzędów skarbowych musimy znaleźć środki na opłacenie kosztów hostingu i utrzymania serwerów wynoszący 1,5 do 2 tyś złotych netto miesięcznie. To znaczy że może nam zabraknąć nawet ponad 6 tyś złotych.
Dlatego zwracamy się do was, drodzy Bocianowicze o wsparcie finansowe, statystyki pokazują że co miesiąc z serwisu korzysta ponad 8 tysięcy osób, teoretycznie więc do zebrania potrzebnej kwoty wystarczyły by nawet drobne wpłaty.
Dla osób które chciałyby na wesprzeć, uruchomiliśmy we współpracy z Internetową Platformą Pomagania - SiePomaga.pl - system mikropłatności. W serwisie SiePomaga.pl można zobaczyć wizytówkę naszego Stowarzyszenia i wesprzeć nasze działania darowizną. Darowizna może być dowolnej wysokości.
Więcej na ten Platformy Pomagania - SiePomaga.pl - http://www.nasz-bocian.pl/node/16972
Za wszystkie wpłaty serdecznie dziękujemy!

-- Pozdrawiam MichałEricBabcock
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2022 13:07

Zbiórka na serwery bociana

Post autor: EricBabcock »

Hello sir, I truly played in web-based club, my essential region is tiger dragon game, I really like to win. I moreover love to play poker, yet with Texas Hold'em, where I totally academic the norms and structures. A charming article by some happenstance, I like the common awards that give various stages to games.
behanthomas676
Posty: 1
Rejestracja: 06 paź 2022 14:06

Zbiórka na serwery bociana

Post autor: behanthomas676 »

About this post, I don't know much, that's all I know. That this information is really useful. However, I know how difficult it is to deploy a Devops in Dutch territory. Now that I know what it is. Ongoing communication between teams. To implement the DevOps process, developers, QA engineers, testers, and system administrators must work together for more hints The ability to communicate consistently between process participants allows for rapid development and delivery of software products with fewer problems.
vikyviliams1997
Posty: 1
Rejestracja: 25 gru 2022 13:38

Zbiórka na serwery bociana

Post autor: vikyviliams1997 »

Hello! It can often take a lot of time to read your own writing, time you might prefer to spend unwinding and sleeping. Writing an essay, in particular, becomes difficult when the deadline has passed but you still need to quickly and efficiently revise the information. For this reason, make use of our offer verification tool! This will save you a ton of time! complex sentence identifier
ODPOWIEDZ

Wróć do „Z życia Stowarzyszenia - informacje, nowości itp”