Brak diagnozy

dr n. med. Jan Domitrz
Od 1989 roku pracuje w Zakładzie Endokrynologii Ginekologicznej AM w Białymstoku kierowanym przez dr hab. Sławomira Wołczyńskiego. Od 1991 roku jest członkiem Zespołu IVF ET kierowanego przez prof. Mariana Szamatowicza. Zajmuje się szeroko rozumianą medycyną rozrodu a w szczególności endokrynologią rozrodu oraz embriologią. Przyjaciel Naszego Bociana.

Prof. dr hab. Jacek Szamatowicz
Od 1990 roku pracuje w Klinice Ginekologii AM w Białymstoku kierownej przez prof. Mariana Szamatowicza. Od 1993 czynnie uczestniczy w pracach zespołu pozaustrojowego zapłodnienia. Tematem szczególnego zainteresowania jest medycyna rozrodu oraz endoskopia.

Moderator: Osoby zatwierdzające - niepłodność

ODPOWIEDZ
Katarzyna Kapelko
Posty: 1
Rejestracja: 23 lis 2021 13:08

Brak diagnozy

Post autor: Katarzyna Kapelko »

Dzień dobry.
Staramy się z mężem o dziecko od ok 2 lat. Ja mam w tej chwili 39 lat, mąż w tym roku 46. Wiem, to bardzo późno, jak na pierwsze dziecko, ale wszystkie dotychczasowe badania i ja i mąż mamy w normie. Maz jak na swoj wiek ma bardzo dobre wyniki....u mnie AMH, TSH, prolaktyna, badanie drożności jajowodów, monitoring owulacji...wszystko ok...A efektów brak. Nikt nie chce mnie skierować np na
badanie wnetrza macicy itp...wszyscy lekarze kierują nas na iV. Czy rzeczywiście jest to najlepsze rozwiązanie? Czuje się nie zdiagnozowana, lekarze Nas olewają... proszę o poradę co można jeszcze zrobić?
Pozdrawiam serdecznie,

Jacek Szamatowicz
Ekspert Bociana
Ekspert Bociana
Posty: 17324
Rejestracja: 24 lip 2002 00:00

Brak diagnozy

Post autor: Jacek Szamatowicz »

Szanowna Pani
Można zrobić histeroskopię jeżeli coś jest podejrzanego w badaniu USG A z leczenia rzeczywiście pozostaje in vitro
Jacek Szamatowicz

ODPOWIEDZ

Wróć do „Niepłodność - pytania do eksperta z Białegostoku”