Tarczyca - dobry specjalista dla mojej mamy

Pamiętaj że nie jesteś sam w walce z niepłodnoscią! Na tym podforum piszemy o targajacych nami uczuciach. O naszych największych radościach i ogromnych smutkach. Staramy się sobie wzajemnie pomóc, a przez to pomagamy także samemu sobie.

Moderator: Moderatorzy Muszę o tym porozmawić

ODPOWIEDZ
marzena45
Posty: 1
Rejestracja: 18 sie 2015 14:59

Tarczyca - dobry specjalista dla mojej mamy

Post autor: marzena45 »

Cześć dziewczyny, mam nadzieję, że któraś z Was będzie w stanie mi pomóc. Widziałem, że niektóre z Was pochodzą ze stolicy, dlatego chciałabym prosić Was o podanie nazwiska dobrego specjalisty, ewentualnie placówki do której mogłabym się udać.
Z góry zaznaczam, że nie pytam dla siebie, lecz dla swojej mamy. Niestety jej wyniki tsh, ft3 i ft4 mają wiele do życzenia. Ponoć dr Maciej Kielar jest całkiem niezły, koleżanka mamy była u niego i sobie chwaliła... jednak wiadomo, wolałabym to jeszcze potwierdzić. Dlatego prośba do Was. Jeżeli coś wiecie, bardzo Was proszę o informacje.

[wymoderowano]
Pionka
Posty: 1012
Rejestracja: 26 gru 2013 22:39

Re: Tarczyca - dobry specjalista dla mojej mamy

Post autor: Pionka »

marzena45 pisze:Cześć dziewczyny, mam nadzieję, że któraś z Was będzie w stanie mi pomóc. Widziałem, że niektóre z Was pochodzą ze stolicy, dlatego chciałabym prosić Was o podanie nazwiska dobrego specjalisty, ewentualnie placówki do której mogłabym się udać.
Z góry zaznaczam, że nie pytam dla siebie, lecz dla swojej mamy. Niestety jej wyniki tsh, ft3 i ft4 mają wiele do życzenia. Ponoć dr Maciej Kielar jest całkiem niezły, koleżanka mamy była u niego i sobie chwaliła... jednak wiadomo, wolałabym to jeszcze potwierdzić. Dlatego prośba do Was. Jeżeli coś wiecie, bardzo Was proszę o informacje.

[wymoderowano]
Ja mogę polecic na Śląsku;) gdzie szukasz tego Endo?

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
09.06.2015 r. - pojawiła się Małgosia, 2900 g, 55cm SZCZĘŚCIA!! :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Muszę o tym porozmawiać”