WOJEWÓDZTWO ŚLĄSKIE

Tu wymieniamy informacje i opinie o klinikach i lekarzach specjalizujących się w leczeniu niepłodności, a także cenach badań, zabiegów.

Moderator: Moderatorzy gdzie się leczyć

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
wronka
Posty: 168
Rejestracja: 20 lis 2005 01:00

Post autor: wronka »

BożenaN- u mnie będzie raczej trudno zajśc w ciąże naturalnie, bo
mam problem ze śluzem, nie jest on owulacyjny, jest zbyt gęsty.Chociaż mój mąż ma świetne żołnierzyki, to niestety nie mogą się przebić przez tą barierę. Dlatego chyba mnie zostaje tylko IUI.

Pozdrawiam serdecznie
Awatar użytkownika
angela31
Posty: 44
Rejestracja: 16 cze 2005 00:00

Post autor: angela31 »

Mazi27 uważam, że pójście do Provity to dobry wybór. Zajmą się Wami jak należy. To nie są uzdrowiciele tylko fachowcy, w końcu to klinika niepłodności. Nie naciągają przynajmniej mój lekarz dr Tomanek. Wiadomo badania hormonalne są drogie, żeby Was zdaiagnozować trzeba trochę stracić, my wydaliśmy ok 1000zł na obydwojga(w ciągu pół roku), bez wizyt. Wizyta 60zł, 50zł USG. Idźcie tam jak najszybciej, szkoda czasu. Daj później jakiś znak co słychać.
anita78
Posty: 10407
Rejestracja: 05 gru 2005 01:00

Post autor: anita78 »

Mazi27 Jestem pacjetka dr Tomanka.Bardzo komunikatywny lekarz,udziela informacje,nie naciaga na dodatkowe koszty,zleca badania konieczne do zdiagnozowania przyczyny niepl.,a nie jak reszta lekarzy,co zlecaja sterte niepotrzebnych badan,najczesciej w swoich prywatnych labolatoriach.Lecze sie 3lata,uslyszalam juz z ust lekarzy,zebez pieniedzy w naszym przypadku medycyna jest bezradna,bolalo to bardzo.Od 2 lat lecze sie u dr.T.Doradzi ,wyjasni ,walczy razem z nami,zawsze w razie watpliwosci moge dzwonic do niego.Jestesmy zadowoleni z opieki.Dr.Kiecka tez jest bardzo komunikatywny,ale bylam u niego 1 raz wiec trudno mi go oceniac.Jesli chodzi o dr Grettke,to mysle ze super lekarz,ale trzeba ciagnac za jezyk, jak slyszalam,on poprostu taki jest.Jak narazie zadowolona jestem z dr Tomanka.Podziwiam jego cierpliwosc i wyrozumialosc .Ja na jego miejcu mialabym dosyc takiej upierdliwej,problemowej baby jak ja.Ma facet stalowe nerwy!
inspektor
Posty: 1047
Rejestracja: 13 cze 2004 00:00

Post autor: inspektor »

Mazi27 pisze:Cześć Angela31
Wielkie dzięki za informacje. Naprawdę mam mieszane uczucia i teraz waham się pomiędzy Provitą a Olejek. Powiedz mi proszę czy lekarze w Provicie naprawdę potrafią się zająć pacjętami czy jak wielu innym lekarzom trzeba podpowiadać co mają robić? Przepraszam że tak pytam, ale chciałabym od razu trafić w dobre ręce a nie tułać się po "uzdrowicielach". Ja nie mam na razie pojęcia co u nas jest nie tak. Mąż robił dwukrotnie spermogram i wychodzi w miarę dobrze. Nie jest świetnie ale tak trochę poniżej norm. Chciałabym wykonać u siebie wszystkie badania ale nie wiem gdzie się zdecydować. Jeżeli możesz i wiesz ile mniej więcej kosztują wizyty i badania typu hormonalne, drożności i tzw. wrogiego śluzu to bardzo Cię proszę napisz mi.
Olejek jest wyjatkowo niemila. Poniewaz dzisiaj jestem kulturalna nie nazwe tego dosadniej. pozdrawiam.
Awatar użytkownika
aguulina
Posty: 43
Rejestracja: 12 gru 2005 01:00

Post autor: aguulina »

hej dziewczyny! Jestem z Sosnowca i na forum nie znalazłam interesującego mnie lekarza mianowicie chodzi mi o dr. Wikarka przyjmuje w sosnowcu w prywatnym gabinecie. Ja leczę się u niego od 7 m-cy i na razie nic. Mam stwierdzone pco i oczywiście trochę się martwię. Czy 7 m-cy to wystarczająco dużo czasu, żeby w końcu się udało?
Jeśli, któraś z was leczyła się u tego lekarza to proszę o odpowiedź.
[url=http://vsdi.net/count][img]http://vsdi.net/count/wed/i/meter8414.png[/img][/url]
http://www.fertilityfriend.com/home/fabba
Awatar użytkownika
Madziulek
Posty: 228
Rejestracja: 17 maja 2005 00:00

Post autor: Madziulek »

Witaj aguulina ja również leczyłam się u dr Wikarta przez pół roku i tak jak Ty mam stwierdzone PCO.Brałam takie leki jak Metformax, Euthyrox i Bromergon zresztą po którym wymiotowałam i mdlałam. Wykonałam badanie na prolaktyne, która była w normie (innych badań niestety nie zalecił).Moja cierpliwość się skończyła i doszłam do wniosku, że udam się do specjalisty w tym temacie. Wizyty u niego trwały krótko i mało konkretnych informacji. Jest dobrym ginekologiem, ale w tej materii chyba jednak nie do końca. Napisz jakie Ty bierzesz leki i jakie są Twoje odczucia wobec niego???
Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
aguulina
Posty: 43
Rejestracja: 12 gru 2005 01:00

Post autor: aguulina »

Madziulek leki jakie mi przepisał to bromergon, metformax, euthyrox, duphaston, folik, clostilbegyt,luteina. Sporo tego ale cóż oddałam się w ręce eksperta, choć mam sporo wątpliwości.
Możemy pogadać na gg najlepiej ok 16 jeśli byś mogła oczywiście , mam twój nr więc się odezwę.
Jestem bardzo ciekawa do jakich wniosków dojdziemy. Pozdrawiam.
[url=http://vsdi.net/count][img]http://vsdi.net/count/wed/i/meter8414.png[/img][/url]
http://www.fertilityfriend.com/home/fabba
kici
Posty: 348
Rejestracja: 21 lis 2005 01:00

LEKARZE KATOWICE SOSNOWIEC

Post autor: kici »

czesc
postanowilam do was napisac
czy znacie jakiegos dobrego specjaliste zajmujacego sie leczeniem nieplodnosci, ktory przyjmowalby na narodowy fundusz zdrowia
chyba musze zmienic lekarza bo troche nie podoba mi sie postepowanie wobec mnie
lecze sie od marca w bytomiu ale wydaje mi sie ze to bez sensu
przy stymulacji clostibegytem 1 raz dziennie lekarz nie zlecil mi badania usg
jestem z katowic
Awatar użytkownika
Agnes26
Posty: 301
Rejestracja: 29 lis 2005 01:00

Post autor: Agnes26 »

Pozwólcie ze dołaczę do was , śledzę wasz wątek i bardzo mnie zainteresował.Mam nadzieje że mnie przyjmniecie do waszego grona.Ja również lecze sie od 6 lat miałam jedną iui nie udaną ale tylko przez to że nie wiedziałam na czym ona polega i lekarz robił ze mna co chciał.Dlatego postanowiłam go zmienic jade na pierwsza wizyte do Provity do Kiecki ma złota roczke do iui.
kici moge ci polecic doktora Kiecke jest superowy ale jak wiesz to przyjmuje tylko prywatnie,troche martwi mie to ze przyjmuje tam też dr,Gretka z Bytomia ,mój mąż przez niego stracił 1,5 roczenia bez efektów mam nadzieje ze na niego nie trafię.
Chciałam wam napisac że też miałam pco czyli brak owulacji ale jestem już po laparoskopi 8 miesiecy >nie bore zadnych leków i owulacje odczówam nawet pekniecia pecherzy. :)
nasze marzenie sie spełniło. 10.12.07r zadzwonił telefon z OAO , mamy syna HURAAAAAAAAAAAA
Awatar użytkownika
Agnes26
Posty: 301
Rejestracja: 29 lis 2005 01:00

Post autor: Agnes26 »

trzymam za was wszystkich :bigok: mam nadzieje że podejmniecie właściwy wybór lekarza i kliniki.Mi osobiście dr Kiecki poleciły dziewczyny z boćka które do niego chodzą i te którym się juz udało i sa szczęśliwymi mamusiami ,jesli macie jakies pytanka to postaram sie wam pomóc.Czekam na wasze opinie,
nasze marzenie sie spełniło. 10.12.07r zadzwonił telefon z OAO , mamy syna HURAAAAAAAAAAAA
kici
Posty: 348
Rejestracja: 21 lis 2005 01:00

lekarz katowice sosnowiec bedzin

Post autor: kici »

czesc to znowu ja
ja tez mam pco bylam na laparoskopii w lipcu tego roku, mam zdiagnozowane pco na ligocie ze szpitala, mam nadmiar androstendionu i testosteronu
obecnie dr zapisal mi clostibegyt ale co z takiego leczenia kiedy nie wiem czy sa pecherzyki czy rosna czy pekaja i wogole
nikt nigdy nie monitorowal mi cyklu czy samoistnie dochodzi do owulacji
to wszystko jest takie bez sensu mam juz 28 lat, jestem prawie 7 po slubie
mam juz dosc tego czekania
Awatar użytkownika
Agnes26
Posty: 301
Rejestracja: 29 lis 2005 01:00

Post autor: Agnes26 »

Kicinie poddawaj sie tam szybko wiem co czujesz pierwsza mysl jaka mi się nasówa to byś zmieniła gina tak jak ja to zrobiłam.Polecam ci dr Kieckę z provity ja tez dostałam namiary na niego od dziewczyn z bociana które chodza do niego ,ma złota roczke do iui.ja ide do niego 5 stycznia ,rozmawiałam juz z dziewczynami ktore u niego były i sa zachwycone na pierwszej wizycie robi wywiad , usg trójwymiarowa a nawet jak trzeba to wymaz i musisz sie liczyc z kosztem 135 zł.On kieruje cie na badania hormonków jesli niemasz i monitoruje cykle i sam decyduje kiedy robić zabieg . Za zabieg iui kasuje około 500 zł.
nasze marzenie sie spełniło. 10.12.07r zadzwonił telefon z OAO , mamy syna HURAAAAAAAAAAAA
Awatar użytkownika
gosiaj69
Posty: 901
Rejestracja: 04 kwie 2002 00:00

Post autor: gosiaj69 »

Chciałam Was prosić o pomoc - dziś zadzwoniła do mnie znajoma ,która juz dosc długo próbuje zajsc w ciąże i zapytała mnie czy wiem coś na temat kliniki z Zabrza i dr.Dariusza Grzonki .Ponoc jest w Zabrzu jakaś klinika którą prowadzi ,bądź w niej pracuje . Podała mi tylko taki adres-ul:Traugutta6 . Jesli mozecie to prosze o pomoc. Jakies informacje . Teraz tu ( na Bocku , w internecie) troszke postaram sie poszukać ....ale jakby co to plisss .Pozdrawiam.gosiaj69
Awatar użytkownika
Agnes26
Posty: 301
Rejestracja: 29 lis 2005 01:00

Post autor: Agnes26 »

gosiaj ja nic niewiem na temat tej kliniki w Zabrzu musiałabyś poczytac na watkach gdzie sie leczyć powinno tam pisać o klinikach w Zabrzu a nawet o tym lekarzu co wymieniłaś ja polecan Katowice jest to nowa klinika maja nowy sprzet i bardzo fajni lekarze,jak coś znajde to ci napisze który link masz poczytać i poslę ci to na gg.
nasze marzenie sie spełniło. 10.12.07r zadzwonił telefon z OAO , mamy syna HURAAAAAAAAAAAA
anita78
Posty: 10407
Rejestracja: 05 gru 2005 01:00

Post autor: anita78 »

gosiaj jesli chodzi o lekarza to sie nieorietuje,ale w zZabrzu pod tym adresem miesci sie Klinika ginekologi i perinatologii
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gdzie się leczyć?”