adopcja a mieszkanie u rodziców, spora różnica wieku

Na pytania naszych użytkowników odpowiada Pani Dorota Dominik - pedagog. Przez wiele lat Dyrektor Ośrodka Adopcyjno - Opiekuńczego w Rzeszowie (publicznego).
Ośrodek diagnozuje, szkoli i wspiera przyszłych rodziców. Pomaga także kobietom w ciąży.

Moderator: Osoby zatwierdzające - adopcja

Zablokowany
dudi87
Posty: 1
Rejestracja: 16 gru 2013 11:46

adopcja a mieszkanie u rodziców, spora różnica wieku

Post autor: dudi87 »

Witam serdecznie, jesteśmy małżeństwem od 5 lat. Staramy się o dziecko, ale nic z tego nie wychodzi. Wspólnie postanowiliśmy postarać się o adopcję. Oboje bardzo kochamy dzieci i chcemy dać jakiemuś szczęśliwy dom i rodzinę. Nie wiemy tylko, czy mamy szansę, ponieważ mieszkamy u rodziców. Mamy dwa pokoje w trzy-pokojowym mieszkaniu. Rodzice zaczynają budować dom i to mieszkanie będzie za te 2-3 lata nasze, niestety my nie możemy czekać 3 lat ponieważ mój mąż ma 36 lat. Ja mam 26 lat. Na ten czas właścicielami mieszkania są rodzice. Nie wiem też, czy ośrodek będzie brał pod uwagę tylko naszej dwójki dochody ( jest to około 4500 zł) czy również rodziców (skoro mieszkamy jak na razie razem). Jeśli razem z rodzicami to byłoby 6500 zł na 4 osoby. Bardzo proszę o jakąkolwiek poradę.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Adopcja - Pytania do eksperta”