czekam na syna

Archiwum forum "Jestem w ciąży"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Zablokowany
Awatar użytkownika
tosca
Posty: 657
Rejestracja: 20 lut 2002 01:00

Post autor: tosca »

wreszcie dostałam wyniki amniopunkcji - czekamy na zdrowego syna!!
wreszcie cały, ponad 3 tyg niepokój prysł. Nasza istotka stała się konkretnym Człowiekiem - to wielka tajemnica i radość,..

zyczę wszystkim takich emocji
Awatar użytkownika
agata30
Posty: 2537
Rejestracja: 20 lut 2002 01:00

Post autor: agata30 »

Super!!! Czytalam ze bedzie mial mna imie Mikolajek, tak? Fajnie. Ciesze sie ze wszystko okazalo sie OK.
Awatar użytkownika
kejti
Posty: 16
Rejestracja: 24 mar 2002 01:00

Post autor: kejti »

Super super super.Życzę wszystkiego dobrego na dalsze miesiące.Pozdrawiam
kejti
blankaz
Członek Stowarzyszenia
Członek Stowarzyszenia
Posty: 1266
Rejestracja: 10 mar 2002 01:00

Post autor: blankaz »

Tosca - bardzo, bardzo się cieszę :smile: świetna wiadomość, że już po stresie. Teraz to już masz "z górki" !
Blanka
Awatar użytkownika
lemonka
Posty: 2172
Rejestracja: 17 kwie 2002 00:00

Post autor: lemonka »

To wspaniała i radosna wiadomość. Wszystkiego najlepszego dla Ciebie i małego syneczka. Czytam Twoje posty od dawna, trzymam kciuki i cieszę się z Tobą.
www.haniap.bobasy.pl
Awatar użytkownika
tusia
Posty: 46
Rejestracja: 22 lut 2002 01:00

Post autor: tusia »

Czyli sypnęło chłopakami (okaże się czy u mnie też). Gratulacje. Całuski. Dbajcie o siebie.
Awatar użytkownika
olah
Posty: 66
Rejestracja: 04 mar 2002 01:00

Post autor: olah »

Serdecznie gratuluję!!!!!
A co to jest amniopunkcja i po co się ją robi? Bo wczoraj lekarka mi zapowiedziała, że też ją będę miała.
A no właśnie wczoraj widziałam swoją kruszynkę, wg usg wiek określono na 8 tyg i 4 dni. Bije serduszko i Małe się rusza. Swoją drogą też mam przeczucie, że jest to Julian a nie Weronika :wink:
Tosca, Ty masz już pewność! Gratuluję syna!
Ola
Awatar użytkownika
Iwona26
Posty: 197
Rejestracja: 11 sty 2002 01:00

Post autor: Iwona26 »

Ja tez gratuluję i cieszę się, że wszystko w porządku. Wiecie dziś moja koleżanka powiedziała mi właśnie, że była na usg (początek 7 miesiaca) i powiedzieli jej że, będzie miała synka. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że miesiąc temu ten sam lekarz powiedział; będzie miała Pani córkę :smile:) A więc do końca nie może być pewna, a dostała już sukieneczki dla dziewczynki od koleżanek.
Awatar użytkownika
tosca
Posty: 657
Rejestracja: 20 lut 2002 01:00

Post autor: tosca »

dzeki za miłe słowa - najbardziej się cieszę, ż to okropne zagrożenie za nami! i wiem, aj kzwracac się do dziecka.....
olah - amnio to inwazyjne badanie prenatalne, wykluczające poważne aberacje chromosnalne oraz wady cewy nerowoe- info o płci jest tu produktem ubocznym, poniważ i tak jest badany każdy chromosom dzidzi

oczywiście, istnieją inne niebezpieczeństwa chorób ale to było chyba najpoważniejsze

uwazam, że w pewnym wieku - i innych wskazaniach - nalezy podać się amnio, bo tylko to daję 100proc. pewność - jeśli jej potrzebujesz....
Awatar użytkownika
hania
Posty: 47
Rejestracja: 20 kwie 2002 00:00

Post autor: hania »

Tosca, ja Ci gratuluję z całego serca. Marzę o tym, by być już na tym etapie. Właśnie jestem po podwójnej inseminacji i czekam - jeszcze najdłuższy tydzień świata.
Awatar użytkownika
hania
Posty: 47
Rejestracja: 20 kwie 2002 00:00

Post autor: hania »

Tosca, ja Ci gratuluję z całego serca. Marzę o tym, by być już na tym etapie. Właśnie jestem po podwójnej inseminacji i czekam - jeszcze najdłuższy tydzień świata.
Awatar użytkownika
AsiaW
Posty: 718
Rejestracja: 09 kwie 2002 00:00

Post autor: AsiaW »

Hm może spóźnione ale też gratulacje przeogromne!
Awatar użytkownika
mala
Posty: 33
Rejestracja: 20 lut 2002 01:00

Post autor: mala »

ja tez dolaczam sie do zyczen i gratulacji :D ja niedlugo bede miala bardzo wazne usg mam nadzieje ze wszystko tez bedzie ok wielkie calusy mala i 23 tyg malenstwo
Awatar użytkownika
Mysz_a
Posty: 1508
Rejestracja: 26 kwie 2002 00:00

Post autor: Mysz_a »

Hej :) :) W mojej ciąży miałam robione kilka badań prenatalnych (po in vitro, w 30 roku życia ... głównie dla uspokojenia siebie, bo lekarz wskazań żadnych nie widział :wink: ), z czego amnipunkcja była "na końcu", jeżeli tylko cokolwiek byłoby nie tak. Na początku był test z surowicy krwi mający wykryć ewentualny zespół Downa. Potem było USG genetyczne, trwające 45 minut 8O ... kiedy to lakarz dokładnie obejrzał rączki, nózki, główkę, brzuszek i resztę maluszka i wszystko dokładnie pozapisywał. To był 14 tydzień ciąży.
Test potrójny i amniopunkcja nie były potrzebne :lol:
Pozdrawiam. Mysz_a

Aha, badania robione były w Łodzi, w Poradni Genetycznej na ul. Sterlinga przez pana Lecha Dudarewicza - ginekologa-genetyka
Awatar użytkownika
astra13
Posty: 63
Rejestracja: 05 lip 2002 00:00

Post autor: astra13 »

Super super super!!! Bardzo o siebie dbaj. bardzo bardzo!!!!!
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Jestem w ciąży”