OAO w Wałbrzychu

Archiwum forum "Ośrodki i procedury adopcyjne"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Zablokowany
Awatar użytkownika
Honja
Posty: 40
Rejestracja: 11 kwie 2008 00:00

Re: OA Wałbrzych

Post autor: Honja »

kruszynaija, dziękuję za odpowiedź, masz rację najlepiej zadzwonic .
Awatar użytkownika
sylkr
Posty: 61
Rejestracja: 03 sty 2007 01:00

Re: OA Wałbrzych

Post autor: sylkr »

Hej

Czy ktoś z Was słyszał, że ośrodek z Wałbrzycha jest przenoszony do Wrocławia???
Wczoraj mój mąż był zapytać się co i jak i Pani powiedziała, że w tej chwili nie ma co załatwiać bo od stycznia wszystko będzie robił Wrocław :(

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Anna25
Posty: 139
Rejestracja: 10 lis 2005 01:00

Re: OA Wałbrzych

Post autor: Anna25 »

Anna25 pisze:Z tego co znalazlam wynika, ze zostaje 1 Osrodek publiczny we Wroclawiu i 2 niepubliczne (jeden we Wrocławiu a drugi w Jeleniej Górze) :roll:
Nasze papiery z Walbrzycha przeniosa zapewne do Wrocławia i tam tez bedziemy musieli robic kurs....ciekawi mnie czy mozemy sami zabrac papiery i zlozyc w Jeleniej Gorze - w niepublicznym :roll: ....
Czy jest ktos kto czeka na adopcje w Walbrzychu :?: Lub jest po kwalifikacji i czeka na kurs :?:
Awatar użytkownika
sylkr
Posty: 61
Rejestracja: 03 sty 2007 01:00

Re: OA Wałbrzych

Post autor: sylkr »

Anna25: a Ty załatwieałaś coś w oao w Wałbrzychu??
Chcemy z mężem napisać podanie i mój mąż chce zawieźć je do W-cha, a ja zastanawiam się czy jest sens
Awatar użytkownika
Anna25
Posty: 139
Rejestracja: 10 lis 2005 01:00

Re: OA Wałbrzych

Post autor: Anna25 »

Tak, my jestesmy w trakcie oczekiwania na kwalifikacje. Pisalismy testy i byla u nas Pani na wizycie domowej.
Mielismy nadzieje, ze Walbrzych jednak zostanie :cry: .....wielka szkoda :cry:

pozdrawiam
Awatar użytkownika
sylkr
Posty: 61
Rejestracja: 03 sty 2007 01:00

Re: OA Wałbrzych

Post autor: sylkr »

no to rzeczywiście niefajnie
my jesteśmy na początku drogi więc nie mamy wyjścia, ale Was mogli by już do końca poprowadzić...
Awatar użytkownika
Anna25
Posty: 139
Rejestracja: 10 lis 2005 01:00

Re: OA Wałbrzych

Post autor: Anna25 »

Zglaszajac sie do Osrodka bylismy informowani , ze od stycznia Osrodek moze nie istniec. Pani Dyrektor powiedziala, ze decydujac sie na zlozenie dokumentow musimy liczyc sie, ze mozemy nie zdazyc zrobic szkolenia . Ośrodek w ekspresowym tempie wyznaczyl nam termin wizyty a poznie testy. Szkolen juz chyba w tym roku nie bedzie ....Mielismy nadzieje, ze Osrodek (ze wzgledu na bardzo dobra opinie i ilosc adopcji) zostanie. Nie wiem dokladnie co w tej sytuacji bedzie.....teraz najwazniejsza jest kwalifikacja - jesli tylko ja otrzymamy to bedzie juz polowa sukcesu :D - Pani w Osrodku powiedziala, ze nie bedziemy musieli przechodzic tego od poczatku . Pewnie papiery nasze i innych osob zostana przeslane do Wroclawia na MT . mam jednak nadzieje, ze nie wydluzy to nam wszystkim oczekiwania na dziecko :D
sylkr- a Wy na ktory Osrodek sie zdecydowaliscie? Wroclaw czy JG?
Awatar użytkownika
sylkr
Posty: 61
Rejestracja: 03 sty 2007 01:00

Re: OA Wałbrzych

Post autor: sylkr »

mamy dylemat :( zadzwonimy jeszcze do jednego i drugiego i wtedy się zdecydujemy się na jeden z nich. Do Wałbrzycha nie będziemu już składać podania bo raczej nie ma to sensu.
Z jednego artykułu wyczytałam, że likwidują te ośrodki w których w w 2010r było mniej niż 10 adopcji... więc może tak było :/

Czytając ulotkę którą dostaliśmy w ośrodku widzę że trzeba dołączyć zdjęcie, ma to być wspólna fotka czy zdjęcia formatu legitymacyjnego???
Awatar użytkownika
Anna25
Posty: 139
Rejestracja: 10 lis 2005 01:00

Re: OA Wałbrzych

Post autor: Anna25 »

Zdjecia najlepiej wspolne 2-3 szt.
Osrodek w Walbrzychu przeprowadzal wiecej adopcji. Czytalam, ze likwiduja Osrodek w Lubinie i Legnicy (te osrodki nie spelnialy wymogow 10 adopcji rocznie) a Walbrzych i Glogów "przenosza" do Wrocławia :roll:
Awatar użytkownika
sylkr
Posty: 61
Rejestracja: 03 sty 2007 01:00

Re: OA Wałbrzych

Post autor: sylkr »

no i to przenoszenie to największa głupota i utrudnianie ludziom a przede wszystkim dzieciom "życia"
Awatar użytkownika
Akinom75
Posty: 905
Rejestracja: 10 wrz 2008 00:00

Re: OA Wałbrzych

Post autor: Akinom75 »

Jak mozna likwidowac cos, co dzialalo dobrze, sprawnie i przede wszystkim szybko!!!! I to w imie dobra dziecka?! Szukalam strony OAO w Wałbrzychu i nawet juz to przestalo istniec. Pani Jolanta powinna to sprywatyzowac i zaczac dzialac na wlasna reke. Szkoda i osrodka i personelu i dziaciakow, ktorym sie znowu wszystko wydluzy. I oczywiscie wszystkich oczekujacych. Tam na swoja coreczke czekalam tylko 9 miesiecy!!!

Post wymoderowany z powodu wulgaryzmów/moderator
[url=http://zpo.ath.cx/zp/i.php?ik=692][img]http://zpo.ath.cx/b/692.png[/img][/url]

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hctjaopk2.png

CZŁOWIEK NIE SZNUREK, WSZYSTKO WYTRZYMA
Awatar użytkownika
aluta
Posty: 351
Rejestracja: 27 cze 2005 00:00

Re: OA Wałbrzych

Post autor: aluta »

No rzeczywiście, jeśli chodzi o funkcjonowanie OAO w Wałbrzychu, to jakaś paranoja z tą likwidacją.
Zawsze szukają oszczędności, nie tam gdzie trzeba!!!
ŻENADA!!!
alutka
Bea_7
Posty: 4196
Rejestracja: 18 sty 2005 01:00

Re: OA Wałbrzych

Post autor: Bea_7 »

Awatar użytkownika
waga40
Posty: 44
Rejestracja: 17 maja 2010 20:56

Re: OA Wałbrzych

Post autor: waga40 »

Jestem zdziwiona, że taki ośrodek zamykają. Dzięki ich pomocy, a zwłaszcza Pani dyr mamy dwoje dzieci !!!!!!!!!!!
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Ośrodki i procedury adopcyjne”