BIELSKO-BIAŁA

Archiwum forum "Gdzie się leczyć?"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Zablokowany
Awatar użytkownika
biedronka71
Posty: 22
Rejestracja: 06 lut 2008 01:00

Post autor: biedronka71 »

czy w Bielsku można gdzieś zrobić histeroskopię, refundowaną przez NFZ? jestem pod opieką katowickiej prowity i przygotwuję sie do takiego badania, ale tam jest oczywiście odpłatne, więc póki co szukam innych możliwości. Jeśli któraś z Was może mi coś podpowiedzieć....
Awatar użytkownika
ilonka
Posty: 4366
Rejestracja: 02 lis 2004 01:00

Post autor: ilonka »

biedronka71 ja miałam skierowanie od Dr. K do Bytomia na NFZ i zabieg robił mi Dr. Ogrodnik... usunęli mi przegrodę.
Jak masz skierowanie to w Wojewódzkim lub na Wyspiańskiego zrobią ci zabieg diagnostyczny na NFZ :roll:
[url=http://images50.fotosik.pl/125/a306678e7281bea1med.jpg][b]Julia 6.11.2008r [/b][/url]
Awatar użytkownika
biedronka71
Posty: 22
Rejestracja: 06 lut 2008 01:00

Post autor: biedronka71 »

dzięki, Ilonko :wink:
Awatar użytkownika
Gość

Post autor: Gość »

Pomozcie. Szukamy z mezem dobrego androloga z okolic Bielska-Białej.
Awatar użytkownika
Funia1
Posty: 1703
Rejestracja: 15 paź 2005 00:00

Post autor: Funia1 »

Iza - zapytaj na "Bielskich pogaduchach" w "Pogadajmy" Może jakaś dziewczyna Ci podpowie. Niestety ja nie mogę pomóc :(
2 IMSI - Kingusia ur: 25.06.2007
3 IMSI - Martusia ur: 8.07.2014
CUDZIK - Paulinka ur: 5.01.2016
Awatar użytkownika
martinbb
Posty: 3
Rejestracja: 17 maja 2009 00:00

Lekarz androlog w BB

Post autor: martinbb »

Witam wszystkie Panie :)

z tego co przeczytałem ten wątek to chyba jestem rodzynkiem wśród forumowiczów :) chciałem zapytać o dobrego lekarza androloga/urologa, który zajmuję się problemami płodności u mężczyzn. Na razie byłem 2 razy u dr Pliszka Pod Bukami, ale żadnych konkretów się nie dowiedziałem. Będę wdzięczny za każdą sugestie i namiar bo pewnie gdzieś ze swoimi mężami chodzicie :) jeśli wasi partnerzy leczą się poza BB to też czekam na info. pozdrawiam!
Awatar użytkownika
migotkaaa
Posty: 52
Rejestracja: 15 mar 2011 14:04

Re: Lekarz z Bielska-Białej

Post autor: migotkaaa »

Witam, trafiła któraś z Was na dobrego lekarza z Bielska który zajmuje się niepłodnością??
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Gdzie się leczyć?”