drodzy przyjaciele

Archiwum forum "Jestem w ciąży"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Zablokowany
Awatar użytkownika
tosca
Posty: 657
Rejestracja: 20 lut 2002 01:00

Post autor: tosca »

juz chyba moge podzielic swoją radosna nowina, w którą wciąż trudno nam z mężem uwierzyć: jestem w ciąży!
nasza dzidzia liczy sobie 11,5 mm i jutro skończy 4 tyg.
nie pytajcie, dlaczego się udało - nie mam pojęcia! może dlatego , że podeszlismy do sprawy ( 2 ins.) kompletnie bez wiary, że się uda, może dlatego, że postanowiłam odpuśić???

Wciąż mam wrażenie, że to nie dzieje się naprawdę i że jeszcze nie wolno nam się cieszyć, bo tyle niebezpieczeństw czyha (ale mam w ręku pierwszą fotkę!)
więc troszkę się cieszę i troche .. boję: wygląda na to, że jedne lęki zamieniam na drugie....i gdzie tu szukać logiki??
Awatar użytkownika
ula-w
Posty: 18
Rejestracja: 20 lut 2002 01:00

Post autor: ula-w »

nie szukać żadnej logiki; cieszyć się, starać się być spokojnym, pogodnym, wierzyć, że tak już będzie;
Pozdrawiam Was serdecznie i cieszę się, że się udało.
Krzysiek
Posty: 1540
Rejestracja: 16 sty 2002 01:00

Post autor: Krzysiek »

Toska -> Bardzo się cieszę :grin:. I nie przesadzaj z obawami - mogą zepsuć ten jakże piękny okres Twojego życia.
A na marginiesie: jesteś kolejną osobą potwierdzającą tezę, że czasami warto odpuścić. Coś w tym jest :lol:
Rebas
Członek Stowarzyszenia
Członek Stowarzyszenia
Posty: 569
Rejestracja: 11 sty 2002 01:00

Post autor: Rebas »

BRAWO
Awatar użytkownika
tosca
Posty: 657
Rejestracja: 20 lut 2002 01:00

Post autor: tosca »

do Rebasa

daj prosze wykaz tytułów - co trzeba teraz czytać? na pewno wiecie z zoną najlepiej..
jakie badania powinnam zrobic? moj dr Woj. jest bardzo oszczędny w informacjach...
moj email: [email protected]
Rebas
Członek Stowarzyszenia
Członek Stowarzyszenia
Posty: 569
Rejestracja: 11 sty 2002 01:00

Post autor: Rebas »

Przekopa³em siê przez wiele Ksi±¿ek dostêpnych na rynku.
Wiêkszo¶æ to piêkne albumy ze zdjêciami „lasek” w ci±¿y i zdjêæ szczê¶liwych rodziców plus kursy jak siê od¿ywiaæ – poziom szko³y podstawowej ale za to cena ...

Jedyn± ksi±¿kê, któr± bym poleci³ to pozycja wydawnictwa REBIS (nie mam nic z tym wspólnego!!) tytu³ – „w oczekiwaniu na dziecko” – chyba... jutro podam ci dok³adny tytu³.
Taka ksi±¿ka w ciemno br±zowej ok³adce – do¶æ gruba – z obrazkiem (nie zdjêciem) kobiety z dzieckiem na rêkach.

Nie czytaj zbyt dok³adnie – s± tam opisy przypad³o¶ci- po takiej lekturze ma siê je wszystkie – nawet ja dosta³em porannych md³o¶ci.

Powodzenia.


EwaP, jak tylko wyjdzie ze szpitala (.) opisze ci wiêcej...
Awatar użytkownika
tosca
Posty: 657
Rejestracja: 20 lut 2002 01:00

Post autor: tosca »

bardzo dziekuję! mam jeszcze szereg pytan, ale chyba macie co innego teraz na głowie niz dzielenie sie informacjami ze mną?....ucałuj żonę od mnie
Rebas
Członek Stowarzyszenia
Członek Stowarzyszenia
Posty: 569
Rejestracja: 11 sty 2002 01:00

Post autor: Rebas »

Jestem do Twojej dyspozycji - pytaj o co chcesz :smile: :smile:
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Jestem w ciąży”