tanszy "test potrojny" nasienia w Krakowie

Archiwum forum "O plemnikach"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Awatar użytkownika
kaja79
Posty: 101
Rejestracja: 03 lis 2008 01:00

Post autor: kaja79 »

malenka42 na wynik testu potrójnego czeka sie ok 10 dni. My wczoraj odebraliśmy i już zero złudzeń :(
malenka42
Posty: 724
Rejestracja: 05 paź 2008 00:00

Post autor: malenka42 »

kaja jak to? ja dzwonilam do lekarza i mowil mi ze wyniki na drugi dzien 8O

co sie stalo? zle wyniki wyszly? przytulam
Awatar użytkownika
kaja79
Posty: 101
Rejestracja: 03 lis 2008 01:00

Post autor: kaja79 »

my robiliśmy test w Macierzyństwie i tyle się czeka do tego testu wchodzi: seminogram,fragmentacja dna i ros dokładnie to tak 8 dni nam wyszło. Niestety wynik fatalny,ilość 7,42 mln morfologia prawidłowa 2% ruch fatalny i uszkodzone dna w 31% także zero szans na dziecko :( nie wiemy nawet czy in vitro wchodzi w gre przy takich wynikach,do lekarza mamy termin dopiero koniec grudnia,mozna zwariowac :mur:
malenka42
Posty: 724
Rejestracja: 05 paź 2008 00:00

Post autor: malenka42 »

kaja kochana przytulam goraco!!kurcze nie moze byc az tak zle?!
cos jest dobrego! do ivf wybieraja najlepsze robaczki wiec mysl pozytywnie.
widzisz my mielismy icsi i tez sie nie udalo.
ale walczymy.tabletki,ziola...teraz chcemy zrobic ten test potrojny i nadal walczyc!
Awatar użytkownika
kaja79
Posty: 101
Rejestracja: 03 lis 2008 01:00

Post autor: kaja79 »

malenka,dzięki za słowa pocieszenia :caluje mąż troche czytał wiec może in vitro wchodzi w gre,ale imsi,bo wieksze powiekszenie i wiadac ktore mają uszkodzone dna. Teraz jak o tym wszystkim myśle, to powinnismy od tego badania zacząc,a nie stracilismy 3 lata i kupe pieniedzy,żaden lekarz nam nie podsunł pomysłu z badaniem dna,tylko juz chcieli inseminacje robic,dobrze ze sie nie zgodzilismy bo i tak by sie nie udalo a przynajmniej pieniądze zaoszczędziliśmy. Wszystkiego dowiadujemy sie z bociana o teście potrójnym też. Jak odebralismy badania to totalna załamka,teraz juz troche lepiej no bo cóz możemy trzeba życ dalej i starac sie nie zwariowac :(
malenka42
Posty: 724
Rejestracja: 05 paź 2008 00:00

Post autor: malenka42 »

witam

chcialabym zapytac o to laboratorium.
jakie badania tam jeszcze wykonuja?
czy kobieta rowniez moze zrobic badania?
i czy robia tam test na wrogsc sluzu?
bardzo mi zalezy.
prosze o odpowiedz
Awatar użytkownika
kaja79
Posty: 101
Rejestracja: 03 lis 2008 01:00

Post autor: kaja79 »

to jest klinika leczenia niepłodności,nie wiem czy robią badanie na wrogosc,ale myśle ze powinni,bo wszędzie w takich klinikach robią. Wejdz na ich stronke i poczytaj. Wpisz w google macierzyństwo kraków tam wszystko znajdziesz,a jak nie to mozesz zadzwonic i zapytac
malenka42
Posty: 724
Rejestracja: 05 paź 2008 00:00

Post autor: malenka42 »

Kaja ale ja pytam o adres na slowackiego 12/1 (podany jest na pierwszej stronie tematu) tam gdzie robi sie test potrojny.
tam poprostu mam blizej...
carilka
Posty: 46
Rejestracja: 20 lis 2008 01:00

Post autor: carilka »

kaja79 wyniki może faktycznie nie są zadowalające, ale moim zdaniem szansa na ciążę jest. Mój M. miał DFI=44% (plemników o pofragmentowanym DNA). Przez trzy miesiące zażywał androvit, salfazin i pił zioła (Mieszanka 3 -Ojca Grzegorza Sroki). Po tym czasie jeszcze raz zrobił badanie chromatyny, wynik był 19%. Myślę, ze nie masz czym się martwic. Najlepiej powtórzyć badanie po 3-miesiącach i wtedy można stwierdzić czy uszkodzenie jest trwałe, czy też nie.
Awatar użytkownika
kaja79
Posty: 101
Rejestracja: 03 lis 2008 01:00

Post autor: kaja79 »

carilka dziękuje za słowa otuchy,wiem że musimy powtórzyć badanie,ale powiem szczerze,że nie za bardzo wierzę,że bedzie dobrze chociaż bardzo bym chciała [-o<
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - O plemnikach”