Nie wytrzymuje psychicznie...

Archiwum forów "muszę o tym porozmawiać"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

daga03
Posty: 699
Rejestracja: 08 gru 2008 01:00

Post autor: daga03 »

A ja dziewczyny stwierdziłam , że muszę coś zmienić bo się duszę , przytłaczam tą bezsilnością i ciągłymi myślami dlaczego nie mam a wszyscy dookoła mnie mają i w końcu wyladuję na jakimś oddziale bo nerwowo nie wytrzymam.Po kilku dniowych negocjacjach z mężem kupiliśmy sobie pieska malutkiego szczeniczaka.Efekt jest taki , że coraz mniej myślę , wyluzowałam trochę i nie mam obsesyjnych mysli, mam zajęcie bo mój piesiu to straszny łobuz i jakoś mi lżej.Chociaż cała rodzina oprócz mojej mamy i siostry tego nie pochwala to nic mnie to nie obchodzi, bo ten maluch wniósł straszną radość w moje szare smutne życie.zafundowałam sobie naturalną terapię.powodzenia :D
Awatar użytkownika
ewo
Posty: 317
Rejestracja: 22 wrz 2009 00:00

Post autor: ewo »

daga03 pisze:zafundowałam sobie naturalną terapię.
i to naprawde jest terapia
moja kolezanka miala problem z zajsciem w ciaze leczyla sie i ona i maz bo tez u niego bylo cos nie tak. kupili sobie swinke morska :lol: a teraz maja 2 sliczne corcie
ona sama mowi ze od chwili jak zajeli sie tym niepozornym zwierzatkiem musiala puscic jakas ich blokada....
...niestety ja nie mam mozliwosci zeby miec zwierzatko :(
leczenie od 2005r., starania od 2007r.
09.2009 - NASZ NATURALNY CUD!! 35dc. beta 383, 37dc. beta 957, 23.10.2009 - SERDUSZKO!!!!!

SYNUŚ ALAN - ur. 22.06.2010
[-o< ... dziekujemy...
Awatar użytkownika
melodia
Posty: 143
Rejestracja: 19 cze 2005 00:00

Post autor: melodia »

Dziewczyny,

przepraszam, ale nie wiem, gdzie o to spytać. Wydaje mi się, że to na tym wątku jakiś czas temu pojawiła się informacja o książce "Sekret". Nie mogę teraz tego odnależć. Jeśli to któraś z Was o niej wspomniała, bardzo proszę o kontakt na priva, chciałabym o coś spytać. I jeszcze raz przepraszam, że tak nie na temat się tu wdarłam.
Awatar użytkownika
Pysia1
Posty: 3437
Rejestracja: 01 lip 2002 00:00

Post autor: Pysia1 »

Zapraszam do nowej czesci
/phpbbforum/viewtopic.php?p=3286880#3286880
Mama Antosia- 24.05.2006 najwspanialszy dzień w życiu oraz:
2002- Aniołka Groszka- 8 tc, cp
2004- Aniołka Biedroneczki- 10 tc
2009- Aniolek Maluszek- 9 tc
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Muszę o tym porozmawiać”