Zostalem tatusiem!

Archiwum forów "muszę o tym porozmawiać"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Zablokowany
Awatar użytkownika
hektor
Posty: 2
Rejestracja: 28 kwie 2003 00:00

Zostalem tatusiem!

Post autor: hektor »

Czesc forumowicze. Wiadomosc która z Wami sie podzielic ni jest nowa. 3 dni temu skończyla 7 miesiecy! 04.06.2007narodził się nasz synek. :D Po 7 latach starań, jednym poronieniu wreszcie sie udało. Nie obyło sie bez wspomagania medycznego- in vitro. Była to nasz pierwsza próba! Jeden jedyny zarodek (drugiego lekarze nie zaaplikowali bo jajniki były przestymulaowane po hormonach). Ciąża przebigała bezproblemowo. Maluszek urodził sie zdrowy 10/10 apgar. Przy porodzie mielismy mały stresik- małemu zanikało na chwile tetno po skurczu i lekarze zakończyli poród cesarskim. karmienie piersia równiez bezproblemowe- przed pordem nawet otym nie myslelismy a to b. wazne. Wszystko układa sie super. Mały nie choruje, rosnie zdrowo, je duzo i chetnie. Maly problem jest ze spaniem ale cóz.. nobody is perfect. Forumowicze, zdecydowałem sie napisac teraz bo akurat teraz odwiedziłem forum. Czesto tu zagladalem jak sie staralismy. Znalazłem mnóstwo waznych informacji, i pocieszenia. Dlatego teraz ja chce z Wami podzielic sie swoja radoscia. Uszy do góry!
pajac
Posty: 8
Rejestracja: 21 cze 2003 00:00

Post autor: pajac »

Hektor,wielgachne gratulacje z okazji narodzin synka.

Cudowna wiadomość,pozdrawiam.

=D> =D> =D>
Awatar użytkownika
Figlarna
Posty: 6
Rejestracja: 23 sty 2008 01:00

Post autor: Figlarna »

Witam!
Ja też bardzo serdecznie gratuluję!
Awatar użytkownika
mona28
Posty: 1935
Rejestracja: 03 mar 2006 01:00

Post autor: mona28 »

Gratuluję :D
[url=http://www.mona28.bobasy.pl/]ALBUM[/url]
Hania 01.09.2007
Kasia 22.01.2010
Awatar użytkownika
kasiavirag
Posty: 4121
Rejestracja: 24 lip 2002 00:00

Post autor: kasiavirag »

Gratulacje :)
Kasia, mama (z)mieszana, ale się porobiło...
Awatar użytkownika
krystan
Posty: 1
Rejestracja: 23 wrz 2008 00:00

Post autor: krystan »

hektor - po pierwsze sredeczne gratulacje,
po drugie jeżeli możesz to proszę napisz coś więcej - chodzi mnie o cały proces leczenia, aż do chwili in-vitro, wszelkie medykamenty, poradnie, kliniki. Ja jestem już rok po zabiegu laparoskopi, miałem operowane żylaki powrózka nasiennego. Do tej pory wyniki nasienia nie poprawiają się. Żona jest zdrowa, miała robione badanie na drożność jajowodów - jest OK. Owulacje ma spoko. Proszę o pomoc.
Dziękuję
Pozdrwiam wszystkich
Awatar użytkownika
Gość

Post autor: Gość »

Gratuluję Ci serdecznie!!!!
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Muszę o tym porozmawiać”