Proszę o pomoc w wyborze ośrodka adopcyjnego !!!!!!

Archiwum forum "Ośrodki i procedury adopcyjne"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Zablokowany
Awatar użytkownika
majkaski
Posty: 11
Rejestracja: 18 lis 2006 01:00

Proszę o pomoc w wyborze ośrodka adopcyjnego !!!!!!

Post autor: majkaski »

Mieszkamy pomiędzy Łodzią a Warszawą. Zdecydowaliśmy sie rozpocząć procec adopcyjny, ale mamy problem z wybraniem ośrodka do ktorego się udamy wraz z mężem. Prosze o pomoc !!!!!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
peilin
Posty: 482
Rejestracja: 29 lip 2003 00:00

Post autor: peilin »

Majkaski,
Najlepiej przesledz watki z Warszawy i Łodzi dotyczące osrodkow. Wydaje mi sie, ze w tej chwili krocej czeka sie w Łodzi, ale moze to tylko moje wrazenie. Sprawdz opinie o osrodkach i zadzwon do tych, ktore ewentualnie moga byc i wybierz ten, ktory bedzie Ci sie wydawal najlepszy :D .
Buziaczki
Iwona mama Matyldy i Marcela
Awatar użytkownika
majkaski
Posty: 11
Rejestracja: 18 lis 2006 01:00

Post autor: majkaski »

Dziękuje ale chodzi mi bardziej o wskazanie danego ośrodka i coś o nim. Głównie chodzi mi by wybrać taki ośrodek gdzie krotko się czeka na adopcję i jest jak najmniej formalności.
Awatar użytkownika
malwinka
Posty: 1326
Rejestracja: 20 lis 2002 01:00

Post autor: malwinka »

majkaski, nikt ośrodka za Ciebie nie wybierze.

Żeby mniej więcej się zorientować, ile gdzie się czeka, wejdź najpierw na stronę Zielonej Poczekalni www.zp.prv.pl , kliknij z lewej w "Ośrodki adopcyjne", a tam poklikaj w liczbę doczekanych w różnych ośrodkach. Przy kaxdej osobie/parze zobaczysz, ile miesięcy czekała na dziecko od dnie zgłoszenia się do ośrodka. Od razu mogę Ci powiedzieć, że w Warszawie jest to długo - np. w TPD przy Szpitalnej w tej chwili są to dwa lata.

I poczytaj forum Bociana - jest tu mnóstwo informacji, ale trzeba je znaleźć samemu.
[url=http://www.thebabycorner.com/countdowns/image.php?type=2&o=9&c=2&date=2008-01-30&babyname=]Michaś[/url] ||| [url=http://wa.lilypie.com/d40fp2.png]raczej siostra[/url]
Awatar użytkownika
kasiavirag
Posty: 4121
Rejestracja: 24 lip 2002 00:00

Post autor: kasiavirag »

Zamykam wątek - pomoc w wyborze oao mozna omówić na Forum Adopcyjne dylematy lub Moja droga adopcyjna.
Kasia, mama (z)mieszana, ale się porobiło...
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Ośrodki i procedury adopcyjne”