Kłucia w macicy w 6tc

dr n.med. Tomasz Zbroch
Pracuje w Klinice Rozrodczości i Endokrynologii Ginekologicznej UM w Białymstoku. Poza problemami kluczowymi dla medycyny rozrodu i endokrynlogii ginekologicznej zainteresowania zawodowe skupia na problemach ciąży po technikach medycznych wspomagających zachodzenie w ciążę (AIH, IVF/ICSI) i diagnostyce prenatalnej. Posiada certyfikat ultrasonografii płodu Fundacji Medycyny Płodu w Londynie (FMF).

Moderator: Osoby zatwierdzające - ciąża po leczeniu

ODPOWIEDZ
Ananna
Posty: 1
Rejestracja: 16 maja 2019 00:35

Kłucia w macicy w 6tc

Post autor: Ananna »

Dzień dobry, jestem 25 dni po transferze jednej blastocysty, testy wyszły pozytywne. Beta hcg w 10dpt 526 mUI/ml przy normie laboratorium 2-4 tydz- 39,1-8388. Zaczęłam więc 6 TC. Pierwszą wizytę u dr gin mam za 4 dni. Dziś od rana odczuwam krótkie kłucia w macicy, zawsze w jednym miejscu-po prawe stronie. Martwię się ponieważ są bardzo częste, czasem co 30sek, czasem co 1 min 30sek. Wzięłam magnez. Czy powinnam zgłosić się na pogotowie czy to nic co powinno mnie martwić? Ana
Tomasz Zbroch
Ekspert Bociana
Ekspert Bociana
Posty: 1187
Rejestracja: 27 sie 2012 18:33

Re: Kłucia w macicy w 6tc

Post autor: Tomasz Zbroch »

Objawy tego typu mogą się pojawiać z różną intensywnością z reguły nie świadczą o istotnych nieprawidłowościach. Może Pani dodatkowo wziąć lek rozkurczowy.
Pozdrawiam Tomasz Zbroch.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ciąża po leczeniu niepłodności - pytania do eksperta”