PIELUSZKI

Archiwum forów "muszę o tym porozmawiać"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Zablokowany
Awatar użytkownika
Citrusy
Posty: 60
Rejestracja: 23 lut 2009 01:00

PIELUSZKI

Post autor: Citrusy »

Witam,

Szukam jakiegos zamiennika dla Pampersa ( czytaj czegoś tańszego i dobrego ). Jakie pieluszki Wy używałyście i czy byłyście z nich zadowolone?
johal
Posty: 2
Rejestracja: 11 lut 2011 12:22

Re: Pieluszki

Post autor: johal »

Witam,
ja gorąco polecam pieluszki DADA z Biedronki - są najtańsze chyba ze wszytskich mozliwych, a sprawdzają się super - córka ma 15 miesięcy i od urodzenia ich używa :) Gdy była malutka i dostaliśmy w prezencie Pampersy i Huggisy to i tak najbardziej polubiliśmy DADY. Mała nie miała odparzeń ani nic...
Koszt to ok 27,90 zł, jakos tak plus minus - nie pamiętam w tym momencie czy to było 26,90 czy 27,90 :)

Pozdrawiam,
Asia
Awatar użytkownika
Citrusy
Posty: 60
Rejestracja: 23 lut 2009 01:00

Re: Pieluszki

Post autor: Citrusy »

Dzieki Asia za odpowiedz, ale niestety akurat te juz znam i dada niezbyt sie sprawdziły. Zwłaszcza narzekam na wkład.
Ale wiadomo, że dzieci bywają różne :)
Awatar użytkownika
Qreska
Posty: 1
Rejestracja: 28 paź 2010 11:15

Re: Pieluszki

Post autor: Qreska »

treść postu została usunięta, ponieważ zawierała treści reklamowe - admin
johal
Posty: 2
Rejestracja: 11 lut 2011 12:22

Re: Pieluszki

Post autor: johal »

jeszcze apropo Dady - to tydzień temu kupiłam znów w Biedronce (26,70zł) i się okazało, że się całkowicie zmieniły - teraz już nie są takie twarde jak wcześniej, tylko mają już miękki wkład, możesz kiedyś sprawdzić :)

a co do tetrowych, ja nie używalam, bo mieliśmy pralkę Franię i byłaby to lekka masakra :) ale mam koleżankę, która używa i jest zadowolona, tylko raz dziennie musi robić pranie :/ ciekawe, czy to się cenowo opłaca (prąd + woda)..
Ona używa bo są ekologiczne :)

pozdrawiam,
Asia
Awatar użytkownika
kadellka
Posty: 342
Rejestracja: 08 lis 2009 01:00

Re: Pieluszki

Post autor: kadellka »

Witam,
Potwierdzam - nowe DADA Premium z biedronki to rewelacja... alternatywa dla Pampersow i o niebo lepsze od Huggies....
Szkoda tylko, ze 5tka to najwiekszy rozmiar :(
pozdr :)
HSG - Salve ok :)
laparoskopia - CZMP ok :)
4x IUI - Gameta :( wrogi sluz :(

4 lata staran.... i zdarzyl sie naturalny cud....

nasz synek Adas urodzil sie 16 lipca 2010 :)

drugie malenstwo w drodze... http://dziecko.haczewski.pl/suwaczek/2011/11/1/28.png
Awatar użytkownika
Galain
Posty: 104
Rejestracja: 19 wrz 2006 00:00

Re: Pieluszki

Post autor: Galain »

Qreska oj, coś mi się zdaje, że uprawiasz tu mało elegancki lobbing...
lipiec 2006r. - ciaza naturalna
16 wrzesnia 2006r. - poronienie w 6t.c. - puste jajo plodowe. :(
pazdziernik 2007r. - ciaza naturalna
Mamy synka - Jana. Ur. 6 lipca 2008r. o 8:33. Waga: 3230g. 10/10 Apgar!
-mia-
Posty: 263
Rejestracja: 06 paź 2008 00:00

Re: Pieluszki

Post autor: -mia- »

Ha też przerzuciłam się na Dada. Moim zdnaiem nie ustępują nic a nic Pamenrsom Sleep&Play (tym pomarańczowym)
Pozdrawiam
mia
MarysieńkaM
Posty: 26
Rejestracja: 23 cze 2011 23:04

Re: Pieluszki

Post autor: MarysieńkaM »

już nie długo i mnie czeka dylemat wyboru pieluszek a znowuż koleżanka zachwalała te z Rosmanna baby dream, od czasu kiedy kupowałam ostatni raz pieluchy minęło 12 lat :) a wtedy tylko najlepsze były pampersy ale czasy się zmieniły więc warto przetestować co jest na rynku
tp 15.11 będzie druga córeczka :)
asiarem
Posty: 4913
Rejestracja: 05 sie 2009 00:00

Re: PIELUSZKI

Post autor: asiarem »

u nas dada , pieluszki z rossmana i pampersy te pomarańczowe sleep&play zupełnie się nie sprawdziły :? . Ich chłonność jest o wiele niższa niż w pampersach i pieluszka nawet nam nocy nie wytrzymywała, często przeciekały. trzeba było częściej zmieniać więc to się nie kalkulowało zupełnie :? Uzywamy pampersów activ baby lub premium care, ale kupiłam teraz huggisy i też są fajne, a w prom wychodzą taniej niż pampersy.
KUBUŚ
Jesteś moim szczęściem :love:

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni....
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Muszę o tym porozmawiać”