późne macierzyństwo

Archiwum forów "muszę o tym porozmawiać"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Zablokowany
Awatar użytkownika
pella
Posty: 28
Rejestracja: 31 mar 2010 00:00

późne macierzyństwo

Post autor: pella »

Cześć dziewczyny,
Długo szukałam wątków w int.o kobietach planujących ciążę ok. 40-stki.
Niewiele znalazlam. Głównie to porady jakie zrobić badania prenatalne, dużo o ryzyku.
Nigdzie nie mogę się wstrzelić, bo ja mam już dwoje dzieci i za chwilę 37 lat. Przeszłam swoje. Trzecie dzieciątko straciłam w 12tyg. Minęło już kilka miesięcy. Mam podwyższoną prolaktynę, biorę castagnus i piję ziółka ojca Sroki. Znalazlam przepis na Naszym Bocianie. Na razie cisza.
Może znajdę tu bratnią duszę, może ktoraś z Was chciałaby się podzielić doświadczeniami, bo ma podobną sytuację?
Czekam na słowo :)
Awatar użytkownika
Ewa40
Posty: 145
Rejestracja: 16 lip 2008 00:00

Re: późne macierzyństwo

Post autor: Ewa40 »

Pella,
wlasnie znalazlam twoj watek. Chyba jestem w podobnej sytyacji, mam 42 lata, jedno dziecko, planuje drugie. Na "Pogadajmy" jest watek dla ciagle aktywnych ok 40. Lubie tam zagladac, bo pare dziewczyn jest wlasnie w ciazy a to milo poczytac ze sie rowiesniczkom udaje. Tylko ze ja sie staram naturalnie, a tam w wiekszosci dziewczyny po invitro albo inseminacjach, to czesto czuje sie "nie w temacie".
Zagladam rowniez na Poronienia "Poronienie i ciaza po 35 roku zycia". Tam tez jest pare dziewczyn w podobnej sytuacji, zapraszam.
U mnie tez cisza. Czekam na owulacje, chociaz czarno to widze w tym miesiacu bo moj maz jak raz chyba bedzie w podrozy sluzbowej.
XII 2007 - 8tc Aniolek
2009 - coreczka
II 2010 - 10 tc Aniolek
X 2010 - 5 tc (cp) Aniolek
Czekamy na druga dziewczynke - grudzien 2011
fana
Posty: 6226
Rejestracja: 16 kwie 2004 00:00

Re: późne macierzyństwo

Post autor: fana »

Witam, nie wiem czy ktos mnie tu pamieta ale chyba do was wrócę :):)
7 stymulacji.9 transferów.- nie udało się. Decyzja o zakończeniu leczenia. ALE ZA TO JESTEM BABCIĄ Aleksandra od 18 05 2014 :)
AptekaNatura
Posty: 17
Rejestracja: 31 lip 2010 11:43

Re: późne macierzyństwo

Post autor: AptekaNatura »

Witajcie na forum:) Pewnie że istnieje większe ryzyko,ale bardzo dużo zależy od naszego organizmu oraz chęci. Wiem,że to zmoże zabrzmieć głupio,ale z doświadzenia moge powiedzeć że czasem wiara czyni cuda i pomaga nam przełamac wszystkie bariery. Oby tak było również w tym przypadku:)
fana
Posty: 6226
Rejestracja: 16 kwie 2004 00:00

Re: późne macierzyństwo

Post autor: fana »

a dziekuje
7 stymulacji.9 transferów.- nie udało się. Decyzja o zakończeniu leczenia. ALE ZA TO JESTEM BABCIĄ Aleksandra od 18 05 2014 :)
Awatar użytkownika
nadinn
Posty: 2923
Rejestracja: 20 cze 2006 00:00

Re: późne macierzyństwo

Post autor: nadinn »

witam

mam nadzieje ze mnie spotka owo "pozne maciezynstwo". Za chwile 37 lat, 10 lat staran.... coz tylko mozna miec nadzieje i to chyba pokora pozwala mi ja jeszcze miec .....

Wszystkim kobietkom dlugo juz czekajacym zycze wytrwalosci i spelnienia :caluje
15 lat oczekiwan, badania, konsultacje, stymulacje, IMSI, ICSI, crio itd...
naturalny cud... corcia 22.03.2017
cud nr 2 - druga corcia tp. 1.08.2019 :-)
Awatar użytkownika
sylwia30
Członek Stowarzyszenia
Posty: 16021
Rejestracja: 15 lip 2004 00:00

Re: późne macierzyństwo

Post autor: sylwia30 »

Na forum istnieje wątek związany z Waszą sytuacją. Zapraszam tutaj:
http://www.nasz-bocian.pl/phpbbforum/vi ... 12&start=0
Pozdrawiam:)
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Muszę o tym porozmawiać”