Słowek kilka z zycia Michałka , Martynki i mamusi-gosij69

Archiwum forów "muszę o tym porozmawiać"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Awatar użytkownika
gosiaj69
Posty: 901
Rejestracja: 04 kwie 2002 00:00

Post autor: gosiaj69 »

Teraz to bedzie z 28 chyba.Bo takie miała zimowe ,jak bede kupowac to zobaczymy ..ta numeracja to tez jest rózna .Narazie nosi takie kandachary z Biedronki i za nic nie da sobie powiedziec ,ze juz czas sie z nimi rozstac .Jak juz sie do czegos przyzwyczai to koniec.Poniewaz rano ide do tej mojej dorywczej roboty ,to o wielu sprawach nie wiem .Ale było tak ,ze moja mama chciała dac jej lżejsze buty i znalazła takie jedne w przedpokoju ale rozmiar 26 i był płacz bo ciasne ..mama nie miała okularów na nosie i nic tylko ubieraj ,ze muszą byc dobre bo tu pisze ,ze 28....Jak juz wróciłam - to mi opowiada-,ze zakładała jej takie i takie i ,ze tam jest numer 28 ...oj nie mamo.. to 26..ooo to chyba naprawde ją cisnęły.Takze ,czas na lżejsze.Pozdrawiam.gosiaj69

I ja tam wezme wszystko co tylko..u mnie sie nie przelewa..Są miesiace dobre ,lepsze są gorsze ...takze.Dziękuje za DOBROĆ i chęć pomocy..bardzo dziękuje ..tak czy inaczej
Ewka
Członek Stowarzyszenia
Posty: 11649
Rejestracja: 22 cze 2002 00:00

Post autor: Ewka »

O, to nic z tego nie będzie, przykro mi :( . Ania nosi 27-28, zależy jaka numeracja. No szkoda.
Ewka
Awatar użytkownika
amri
Posty: 7633
Rejestracja: 08 sie 2002 00:00

Post autor: amri »

gosiaj, a ciuszki jaki rozmiar nosi Martynka?
Amri - mama Amelki
Awatar użytkownika
gosiaj69
Posty: 901
Rejestracja: 04 kwie 2002 00:00

Post autor: gosiaj69 »

Ciuchy to ja kupuje czasami tak na patrzenie ,ale jak wsklepie to na 116 , i 3-4 latka .A na szperach to i na 5 lat i na rozmar 122 biore ,róznie.. co sie trafi . Z czasem i tak ubiore. Dzis to taka jedna babka co tu blisko ma szmatex wyprzedawała wszystko po 2 zł to kupiłam spódniczne na 6 lat Takze jak coś wyczaje to biore ..Pozdrawiam serdecznie.gosiaj69

i kurde ..gdzie ten pasek co latał na głównej stronie..?
Ewka
Członek Stowarzyszenia
Posty: 11649
Rejestracja: 22 cze 2002 00:00

Post autor: Ewka »

Gosiu, my tu coś z amri pokombinujemy i damy Ci znać. Napisz jeszcze wymiary Michała, zapytam koleżankę.
Ewka
Awatar użytkownika
amri
Posty: 7633
Rejestracja: 08 sie 2002 00:00

Post autor: amri »

Gosiu, zajrzyj na pw :wink: I koniecznie podaj wymiary Michała;-)

Dodane po: 36 sekundach:

I jakiego ty latającego paska szukasz, co :roll: :wink:
Amri - mama Amelki
Awatar użytkownika
gosiaj69
Posty: 901
Rejestracja: 04 kwie 2002 00:00

Post autor: gosiaj69 »

jak otwierało sie Bociana i wyskakiwała głowna strona to po lewej stronie latał pasek,ludziska pisały i sie wiedziało co i jak ,gdzie ktos napisał ..na jakim wątku pojawiła sie odpowiedz ..nie mam juz takiego pasyczka...to pewnie ma fachową nazwe ,ale dla mnie był latającym paseczkiem..hehe całuski

Zobaczyłam -fajne ,ale narazie zabieram sie za buty dla michała i dla martynki potem ciuszki.
A michał to róznie z tymi rozmiarami ..az do 134 kupuje , spodnie na 7-8 lat ,mięsniak z niego. Buty to chyba juz z 32-33..
Ostatnio zmieniony 04 mar 2010 23:36 przez gosiaj69, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
amri
Posty: 7633
Rejestracja: 08 sie 2002 00:00

Post autor: amri »

Nawet nie zauważyłam, że nie ma tego paseczka :roll: Ale możesz sprawdzać inaczej ostatnie wpisy - jak wejdziesz na stronę forum (główną), to po prawej stronie masz napis:"Zobacz posty od ostatniej wizyty", jak na to klikniesz, pojawią ci się wątki, w których ostatnio ktoś napisał :wink:
Amri - mama Amelki
Awatar użytkownika
gosiaj69
Posty: 901
Rejestracja: 04 kwie 2002 00:00

Re: Słowek kilka z zycia Michałka , Martynki i mamusi-gosij

Post autor: gosiaj69 »

Witam serdecznie ! Dawno nie pisałam ,ale myślałam. Widze że Bocianek się zmienił , musze w koncu siąśc i spokojnie poczytać .
U mnie juz 2 rok studiów i jestem na stażu z Urzędu pracy,opiekuje sie dziecmi w świetlicy i czasami ide gdzieś na zastępstwo.Koncze to dobro w marcu i dalej kicha.
Michał mój to juz kawał chłopa ,nie dałam go w tym roku do szkoły więc dalej jest moim malutkim przedszkolakiem. Mamy obecnie kłopoty z zębami , krzywo mu rosną i nie wiem co robic ..? czy isc do ortodonty ,czy poczekać ,opinie są rózne.Zapisani jestesmy w Tarnowie do pewnego fachury ..ale bijemy sie z myślami .Bo nie jest tak tragicznie.
Martyna to juz ponad 4 latka..i przechodzi etap mamusiomani, jestem z nią w kiblu ,łazience i trzyma sie mojej nogi niczym pies. Licze ,ze to minie ..musze spokojnie przeczekac .
Dzieci narazie mi poważnie nie chorują , ot czasami jakaś nie winna sraka albo kaszelki a tak..moze byc..
Dzisiaj oboje są na wycieczce z przedszkola , Mikołaj podarował dzieciom bilety na zakryty plac zabaw"Fantazja" w Rzeszowie no to ja cyk i na Boćka...
Generalnie jest dobrze , choć czeka nas wiele wyrzeczeń .Chcemy wziąsc pozyczke w banku i bardzo sie boimy ..choc juz pierwsze kroki podjęte.
najwyzszy czas zamieszkać bez mamusi i tatusia.Juz mamy dosyc ..
Bardzo dosyc.
Póki co zyje i pozdrawiam.gosiaj69
natabocian
Posty: 10956
Rejestracja: 08 gru 2002 01:00

Re: Słowek kilka z zycia Michałka , Martynki i mamusi-gosij

Post autor: natabocian »

Cześć Gosiu :)
Rzeczywiście dzieciaki nam rosną :) Trzymam kciuki za realizację planów życiowych !!!! Będzie dobrze!!!
Trzymajcie się cieplutko i pisz częściej :)
Karolka, Monika i Krzyś - trójka rozbójników :) :) :)
Awatar użytkownika
amri
Posty: 7633
Rejestracja: 08 sie 2002 00:00

Re: Słowek kilka z zycia Michałka , Martynki i mamusi-gosij

Post autor: amri »

Gosiu, jak miło cię... poczytać :D Z córeczkami to juz tak jest, że trzymają się maminej spódnicy, ale... po tych latach czekania to takie miłe (choć często męczące) :wink:

Powodzenia w realizacji planów wyprowadzkowych!!! Będzie dobrze!!! :D
Amri - mama Amelki
Awatar użytkownika
Wioleta
Posty: 5485
Rejestracja: 24 sty 2003 01:00

Re: Słowek kilka z zycia Michałka , Martynki i mamusi-gosij

Post autor: Wioleta »

Jak fajnie, że Mikołaj daje takie prezenty :wink: mama może na Boćka wejść :lol:
gosiaj69 pisze:Mamy obecnie kłopoty z zębami , krzywo mu rosną i nie wiem co robic ..? czy isc do ortodonty ,czy poczekać ,
jak rosną już stałe to iść - jak wcześniej to można coś zadziałać i może się obyć bez aparatu, ja też czekam z JJ na wizytę u ortodonty - taki chyba urok dzisiejszych dzieci :wink:

Córeczki tak mają, moja też - choć od kiedy chodzi do przedszkola samodzielniejsza jest.

Pozdrawiam ciepło i spełnienia marzeń mieszkaniowych.
Szczęśliwa mama [url=http://szipszop.pl/tickers/2151.gif]JJ[/url] i [url=http://szipszop.pl/tickers/16861.gif]Kini[/url]
natabocian
Posty: 10956
Rejestracja: 08 gru 2002 01:00

Re: Słowek kilka z zycia Michałka , Martynki i mamusi-gosij

Post autor: natabocian »

Moja Karolka miała tragiczne zęby zaraz po wyrośnięciu, a teraz bez ortodonty jej się pięknie naprostowały - urosła jej szczęka i wszystko się wyrównało. Chyba nie będzie potrzebny aparat. Koszt mnie przeraża.
Karolka, Monika i Krzyś - trójka rozbójników :) :) :)
Awatar użytkownika
gosiaj69
Posty: 901
Rejestracja: 04 kwie 2002 00:00

Re: Słowek kilka z zycia Michałka , Martynki i mamusi-gosij

Post autor: gosiaj69 »

Dziś postanowiłam napisać kilka słówek! O Bocku nie zapominam..myśle i owszem ..ale....To cholerne zycie zmusiło mnie do przerw w pisaniu na tej cudownej stronie. A gówno..prawda ...bo już mniej mnie ta sprawa dotyczy to przestałam pisac...a gówno...prawda ..bo troche zapomniałam jak to jest walczyć o dziecko ,bo wsiąkłam w kopulacje..tak na spontan ..bo ...oj wiele tych usprawiedliwień. Ogólnie to zawsze wiem kto najbardziej mi w życiu pomógł podjąć konkretną decyzje i kropka.
Ciekawa jestem co tu się dzieje?...czy dalej ktoś napisze ,że ma mendy i inne hiciory.Bywały czasy ,że i na takie tematy się rozmawiało.
Moje dzidki z IVF to Michał - ma juz 8 lat a Martynka z dzikiej kopulacji( aczkolwiek kontolowanej)ma juz 6 lat ...ja pitole ..ale dawno.Ale i tak nie lubie się dymać ....Ciekawa jestem czy wiecie czemu?..no to sama sobie przypomnę:bo bo bo :to zawsze było na już ,na teraz ..za chwile ,bez emocji ,bo podany był zastrzyk..bo trzeba...No to Jacku ściągaj slipki ,i sru....
Dobra a teraz z innej beczki - dzidki czyli stonki- :wink: -Michał i Martynka to moje lordozy- oboje krzywulaki ..ale każdego dnia gimnastyka i może wyjdą na prostą.Jestem bez pracy i udaje super mame,..czyli tak ..prasuje ..zaprowadzam do placówek kształcących moje dzieci..a reszta sama wychodzi.
Chce żebyście wiedzieli ,ze jestem ciekawa i niech mnie tu ktoś napisze ,co u ..Natabocian,Malgosika,Basi ,Blanki,Beara,u rebasa ,krzycha ,u Wioli , Ewy ..jesssu kto tylko może niech cosik tu napisze....
Udaje ,że sie ucze..i mam tak mało czasu na szukanie po forum..i przyznam ,że ja z proletariatu jestem ..za dużo tu nowego ...starego Boćka ledwo zakumałam a tera..fiufiu .
Generalnie jest ok ..tylko doskwiera brak pracy , kasy..i dentegasy..Pozdrawaim.gosiaj69

Więcej napisze niebawem ..bo chyba znowu się ujawnie.
natabocian
Posty: 10956
Rejestracja: 08 gru 2002 01:00

Re: Słowek kilka z zycia Michałka , Martynki i mamusi-gosij

Post autor: natabocian »

Kochana Gosiu... oj wiele by pisać, bo pozmieniało się... pozmieniało... wszystko jest inaczej...
U wszystkich... moje dziewczyny mają... 11 lat... rozmawiamy o tym, że dziewczynki z 6 klasy to już nie są dziewicami, a Krzysiek ma lat 7,5 - czyta, pisze i gra na skrzypcach... i oprócz ognia, młotka i roweru niewiele go interesuje, a już na pewno nie to kto jest dziewicą, a kto nie i dlaczego. Gdzie te nasze małe kruszynki???
Generalnie pyskate to się zrobiło nieprawdopodobnie..
Fajnie, że się odezwałaś i pisz do cholerki częściej!!!
Karolka, Monika i Krzyś - trójka rozbójników :) :) :)
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Muszę o tym porozmawiać”