wyprawka

Archiwum forów "muszę o tym porozmawiać"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Awatar użytkownika
kratka
Posty: 218
Rejestracja: 17 cze 2005 00:00

Post autor: kratka »

Częste przecieranie roztworem spirytusu (taki spożywczy, rozcieńczony wodą przegotowaną lub gaziki nasączane do kupienia w aptece) wystarcza.
kratka, Tymoteusz i Jarosław (ur. 15.12.2005)
http://voila.pl/ly8zk
Awatar użytkownika
jolajola
Posty: 248
Rejestracja: 09 gru 2003 01:00

Post autor: jolajola »

Kratka, hehe, to ja wiem, ale chodziło mi o to, czym smarują w szpitalu, też spirytusem?

Wesołych Świąt
Ada, ur. 15.05.06r.
Awatar użytkownika
kratka
Posty: 218
Rejestracja: 17 cze 2005 00:00

Post autor: kratka »

No właśnie o to chodzi, że niczym. Przynajmniej moje bąble, jak je dostałam, nie miały niczym pępuszków wysmarowanych, a potem ja przejęłam opiekę nad nimi, więc już na bank w użyciu był tylko spirytus!
kratka, Tymoteusz i Jarosław (ur. 15.12.2005)
http://voila.pl/ly8zk
Bea_7
Posty: 4196
Rejestracja: 18 sty 2005 01:00

Post autor: Bea_7 »

Maxima393, 28.10.2006 pisze:Dziewczynki, podeślijcie proszę jakąś listę WYPRAWKI!!!!! Co musi być koniecznie w domu??? Pokoik już jest urządzony i większość rzeczy mam ale mnóstwo jeszcze nie mam!!!!!!
gilbronka, 28.10.2006 pisze:Co do wyprawki - zależy co już masz.
Spokojnie możesz poczekać do spotkania z maleństwem.
Na spotkaniu mama zastępcza powie ci jakie kosmetyki używa, w czym pierze (pewnie ze wszystkimi ubraniami domowników) i co maleństwo je. No i jakie ubranka duże nosi.
Większość rzeczy dokupowaliśmy na bieżąco. Stwierdzałam że by się przydały rajstopy - i mąż szedł do sklepu.
Resztę na priva ci napiszę.
kesik, 28.10.2006 pisze:Maxima: Do wyprawki to my dokupowaliśmy w tempie ekspreseowym pieluchy tetrowe i śliniaczki. Co prawda moje dzievko jest mocno ulewające ale z tego co wiem pieluch tetrowych nigdy dość. Ja mam ich 25. Nie kupuj gruszki do noska tylko Fridę - to takie sprytne urządzonko do kupienia w hurtowni w dawnej Modenie (wiesz na pewno gdzie to) a i w tym samym miejscu kup pojemniczek do dozowania mleczka. Nie konieczniecznie firmowy. Bardzo przydatna rzecz :D .

Jak mi się jeszcze coś przypomni to dopiszę.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Muszę o tym porozmawiać”