Po wielu latach... mama :-)

Archiwum forum "Moja adopcyjna droga"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Zablokowany
Awatar użytkownika
aggulek
Posty: 33
Rejestracja: 27 gru 2002 01:00

Po wielu latach... mama :-)

Post autor: aggulek »

Kiedyś intensywnie zaglądałam na Bociana i intensywnie się leczyłam. Potem przyszło zwątpienie i niechęć do czegokolwiek. To wszystko trwało zbyt długo, zbyt wiele lat, zbyt wiele wylanych łez...
Dziś jednak jestem przeszczęśliwą mamą cudownej Księżniczki, która wkrótce skończy 3 latka. Choć mieszka z nami od niedawna to mam wrażenie, że jest od zawsze.
Wszystkim, którzy mają te gorsze dni, miesiące, a czasem lata chiałabym powiedzieć, że każdy ból fizyczny i psychiczny wynagrodzi wieczorne "mamusiu, kocham cię".
Moi drodzy, życzę Wam wszystkego najlepszego w Nowym Roku, codziennego spełniania się w roli mamusi czy tatusia ukochanego Malucha - urodzonego, adoptowanego czy tego, na którego jeszcze czekacie.
Serdeczne uściski, A.
Awatar użytkownika
kasialu
Posty: 1394
Rejestracja: 13 mar 2004 01:00

Post autor: kasialu »

Aggulek masz rację...wszystkie gorsze chwile znikają w niepamięć kiedy słyszy sie magiczne słowa ...kocham Cię mamusiu :D
Dwie drogi, dwa szczęścia...
Awatar użytkownika
ilcia811
Posty: 1376
Rejestracja: 25 sty 2008 01:00

Post autor: ilcia811 »

Aggulek-masz rację że nawet najgorsze chwile jakie mamy przeżywając brak dziecka w końcu znikają kiedy pojawia się ten nasz mały cud.Cieszę się że jesteś szczęśliwą mamusią i tego również życzę wszystkim wam które nadal wyczekujecie swojego cud jakiem jest dziecko-Mama :D dwóch wspaniałych chłopców
Awatar użytkownika
dominika1911
Posty: 85
Rejestracja: 22 sty 2007 01:00

odpowiedz

Post autor: dominika1911 »

Dziecko=szczęście.Tego sobie i innym życzmy. A jesli już je mamy nie zakladajmy, że nie będzie następnego:)Pozdrawiam
[url=http://zp.prv.pl/i.php?ik=393:2z46vhru][img:2z46vhru]http://zpo.ath.cx/b/393.png[/img:2z46vhru][/url:2z46vhru]
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Moja adopcyjna droga”