CZEKAMY NA SKARB!!!

Archiwum forum "Moja adopcyjna droga"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

kola2
Posty: 415
Rejestracja: 17 lip 2004 00:00

Post autor: kola2 »

znaczy że sie układa i już za chwilkę będziecie w domku!
trzymam kciuki za zdrówko Małej ! :fala za tą jedyneczkę!


syneczek skarbeczek :)
Tykrokylek
Posty: 2491
Rejestracja: 30 maja 2007 00:00

Post autor: Tykrokylek »

mika18 - powiało trochę optymizmem! Tak trzymać! Kciuki za zdrowie małej Małgosi zaciśnięte!
Awatar użytkownika
Remka
Posty: 587
Rejestracja: 21 lip 2008 00:00

Post autor: Remka »

I jak tam obecnie? Czekam na wieści :)
Awatar użytkownika
mika18
Posty: 275
Rejestracja: 16 kwie 2004 00:00

Post autor: mika18 »

Witajcie dziewczyny!
pragnę podzielić się z Wami najradośniejszą z radosnych nowiną-MALGOSIA JEST Z NAMI W DOMKU!!!!!! Jest cudowna, grzeczniutka, często się usmiecha i wyrzyna jej się kolejny ząbek- ma niecale 8 tygodni.
Chociaż czasami ciężko to jest wspaniale, moje serce jest ukojone a jak coś mnie boli np.glowa- wystarczy przytulić Maleństwo i wszystko mija. Ciekawe kiedy sprawa w sądzie. Chcialabym żeby bylo już po wszystkim. Dziękuję Wam za wsparcie i modlitwę, bez której inaczej moglyby się potoczyć nasze losy. Teraz nie mam zbyt dużo czasu na Bocianka ale obiecuję Was nie zaniedbywać i od czasu do czasu zdawać relację co u nas. Byliśmy w KOAO w Warszawie a tam co jakiś czas odbywają się spotkania rodzin adopcyjnych-może sie tam kiedyś spotkamy.
Pozdrawiam i trzymam kciuki za wszystkich. Czekaliśmy na SKARB i się doczekaliśmy- nasza córeczka jest prawdziwym odnalezionym przez nas skarbem. :) :fala
Cud jest najukochańszym dzieckiem wiary
a Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
MAMY CÓRECZKĘ!!!
agutek_af
Posty: 5156
Rejestracja: 28 sie 2007 00:00

Post autor: agutek_af »

mika18wspaniałe wieści. Bardzo mocno trzymałam kciuki za Małgosię i Waszą rodinę. Cieszę się, że już dobrze się układa. Oby tak dalej. Pozdrawiam.
wiesz czym jesteś... cudem jesteś...



Próbuję zatrzymać każdą chwilę i każde uczucie, bo cały czas wymykają mi się z rąk.
Tykrokylek
Posty: 2491
Rejestracja: 30 maja 2007 00:00

Post autor: Tykrokylek »

mika18 - to super!!!!!!!!!!! Jest nadzieja, że wszystko bedzie dobrze!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
Remka
Posty: 587
Rejestracja: 21 lip 2008 00:00

Post autor: Remka »

Twoje słowa to balsam dla mojej duszy :lol: Bardzo się cieszę,że Małgonia już z wami w domku. Trzymam kciuki,żeby było coraz lepiej i żeby sprawa szybko się zakonczyła, żeby można było spokojnie żyć. No to już chyba komplet? :lol:
Awatar użytkownika
Remka
Posty: 587
Rejestracja: 21 lip 2008 00:00

Post autor: Remka »

mika18 co u was? Czekam na wieści. Pozdrawiam serdecznie.
Awatar użytkownika
kasialu
Posty: 1394
Rejestracja: 13 mar 2004 01:00

Post autor: kasialu »

Mika cudownie!!! Śledzę Twoje zmagania i jestem pełna podziwu!! Cieszę się, że Małgosia jest już z Wami!!!
Dwie drogi, dwa szczęścia...
Awatar użytkownika
bąblarz
Posty: 244
Rejestracja: 03 wrz 2003 00:00

Post autor: bąblarz »

Mika jesteś bardzo dzielna. Życzę dużo zdrowia dla córeczki.
[jesteśmy rodzicami :)]
Awatar użytkownika
Remka
Posty: 587
Rejestracja: 21 lip 2008 00:00

Post autor: Remka »

Widziałam zdjęcie małej na ZP :love: Pewnie masz pełne ręce roboty, poza tym ciężko się oderwać od takiego maleństwa. Nie dziwię się. Pozdrawiam serdecznie i wszystkiego dobrego życzę :D
Awatar użytkownika
mika18
Posty: 275
Rejestracja: 16 kwie 2004 00:00

Post autor: mika18 »

cześc dziewczyny,
rzeczywiście trudno się oderwać o Maleńkiej- caly czas jest co robić a i te problemy zdrowotne no i oczywiście trudności związane ze slużbą zdrowia. Prawie wszystko robimy prywatnie dla dobra Malgosi, trudno najwyżej zrezygnujemy z dóbr materialnych a najważniejsze jest dziecko.
Teraz mamy gronkowca zlocistego w oku, zatkany kanalik lzowy, skierowanie na rehabilitację- asymetria, obniżone napięcie mięśniowe, mamy też skierowanie do poradni metabolicznej ze względu na ząbki w tak wczesnym wieku. Mówię Wam aż dziwnie te ząbki wyglądają u tak maleńkiej istotki- ma 2 na dole i to już calkiem spore i kolejne 2 na dole już widoczne i lada dzień przebiją dziąsla. Malgonia ma niedokrwistość, wiotkość krtani nadal i jakiś problem neurologiczny/ okaże się po usg KL/, który jest związny z dodatkową dziurką tuż za kością ogonową a nad odbytem . Pierwszy raz spotkalam się z takim problemem.
Córeczka nasza jest najkochańszym dzieckiem świata, ślicznie się uśmiecha i od paru dni podziwia swoje rączki, praawie cale noce przesypia- budze ją tylko na jedzonko i śpi dalej, pięknie guga i w ogóle jest cudowna, jest nagrodą za wszystkie trudy, które musieliśmy przejść i teraz wiem, że jestem gotowa zrobić dla niej absolutnie wszystko.

Trochę jestem dziś podekscytowana, ponieważ braciszek Malgosi pierwszy raz idzie jutro do przedszkola- nie wiem jak to będzie.

Dodane po: 2 minutach:

dziękuję za wsparcie- jesteście kochane.
Cud jest najukochańszym dzieckiem wiary
a Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
MAMY CÓRECZKĘ!!!
Tykrokylek
Posty: 2491
Rejestracja: 30 maja 2007 00:00

Post autor: Tykrokylek »

mika18 - ja wciąż trzymam kciuki, aby Wam się udało szybko wyprowadzić Małgosię z tych wszystkich niedomagań... Trzymam kciuki aby było dobrze! Pozdrawiam!
:bigok:
kola2
Posty: 415
Rejestracja: 17 lip 2004 00:00

Post autor: kola2 »

no brawo mamusiu :D
duzo energii masz w sobie to widać :D
pozdrawiam ciepło .


syneczek skarbeczek :)
Awatar użytkownika
Remka
Posty: 587
Rejestracja: 21 lip 2008 00:00

Post autor: Remka »

Dużo zdrówka dla Małgoni! A dla was cierpliwości i siły, abyście mogli ją wyprowadzić z tego wszystkiego. Życzę wszystkiego dobrego. Cały czas trzymam mocno kciuki,żeby było dobrze.

Jak synek po pierwszym dniu w przedszkolu?
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Moja adopcyjna droga”