Też czekam!!!!!!!!!!!

Archiwum forum "Moja adopcyjna droga"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

alexa79
Dokarmiam bociana ;)
Posty: 24877
Rejestracja: 31 paź 2009 01:00

Re: Też czekam!!!!!!!!!!!

Post autor: alexa79 »

derika29 pisz - jesteśmy tu po to aby Ciebie "wysłuchać" cały czas mocno zaciskam aby Wasza rodzinka powiększyła się jak najszybciej
gawroann
Posty: 1409
Rejestracja: 20 sie 2010 12:31

Re: Też czekam!!!!!!!!!!!

Post autor: gawroann »

derika29 Jak to wszystko czytam to mam ciarki na całym ciele :)
Styczeń 2011 - pierwsze spotkanie w Ośrodku,
Sierpień - Wrzesień 2011 - warsztaty
Wrzesień 2011 Otrzymaliśmy kwalifikację
15 Czerwiec 2012 Zadzwonił :) Mamy synka :)
06 lipiec 2012 Malutki jest już z nami :)
11 wrzesień 2012 - Mały jest nasz na zawsze :)
alexa79
Dokarmiam bociana ;)
Posty: 24877
Rejestracja: 31 paź 2009 01:00

Re: Też czekam!!!!!!!!!!!

Post autor: alexa79 »

Witam :)

derika :bigok:
orka632
Posty: 51
Rejestracja: 24 wrz 2010 09:58

Re: Też czekam!!!!!!!!!!!

Post autor: orka632 »

derika29 trzymamy kciuki :) aż mnie ciarki przechodzą na myśl przez co teraz przechodzisz :)
Miłość to biegun ciepła...
Rozpoczynamy procedurę 20-12-2010
Kwalifikacje 03-06-2011
Ten telefon 12-07-2013
Pierwsze spotkanie 14-07-2013
Awatar użytkownika
derika29
Posty: 503
Rejestracja: 04 lut 2011 09:45

Re: Też czekam!!!!!!!!!!!

Post autor: derika29 »

dzięki dziewczyny...jesteście kochane :caluje wszystkie!!!!

wczoraj omal sie nie pokłóciłam z mężem...ponieważ wizja dwójki fotelików i wózka pojawiła się w bardzo realnym zasięgu wrócił temat większego auta... ja jak to baba... ma być ekonomiczne, najlepiej combi, w miarę nowe, z niedużym przebiegiem i na naszą kieszeń... a mój mąż wybiera takie egzemplarze, że nie powiem fajne i wygodne...ale zdecydowanie ponad nasze możliwości....tzn nie dam 40 tys za samochód 8letni ... z przebiegiem jakby w podróż dookoła świata wyruszył.... :mur:

a no i dzisiaj wybieramy się rodzinnie na mecz Legii z Rapidem... więc w drodze do pracy moje myśli rozbiegały sie w różnych kierunkach...
Ten telefon 23.XI.11
pierwsze święta w pełnym składzie
Młoda 2 latka i Młody 4 latka
pierwsze święta w pełnym składzie? Jednak niepełnym... 12/2014 zaczynamy drugie podejście.. Będzie nas 2+3!
Awatar użytkownika
iwonka.malinka
Posty: 301
Rejestracja: 21 paź 2010 12:02

Re: Też czekam!!!!!!!!!!!

Post autor: iwonka.malinka »

Derika widzę ,ze nocka jakoś przespana :love:
Iwonka.malinka


Zuza z nami od 9-02-2012
Awatar użytkownika
derika29
Posty: 503
Rejestracja: 04 lut 2011 09:45

Re: Też czekam!!!!!!!!!!!

Post autor: derika29 »

iwonka.malinka :mrgreen: no...nawet ciężko mi sie było dobudzić... hehe... kusi mnie żeby zadzwonić do ośrodka jeszcze raz by upewnić się, że napewno dobrze kobiecine zrozumiałam... ale to juz by była nerwica natręctw chyba...
Ten telefon 23.XI.11
pierwsze święta w pełnym składzie
Młoda 2 latka i Młody 4 latka
pierwsze święta w pełnym składzie? Jednak niepełnym... 12/2014 zaczynamy drugie podejście.. Będzie nas 2+3!
Awatar użytkownika
muchomorka3437
Posty: 27
Rejestracja: 21 lut 2011 17:48

Re: Też czekam!!!!!!!!!!!

Post autor: muchomorka3437 »

Hej derika29 jak chcesz się upewnić i ma Cię to uspokoić to dzwoń do tego ośrodka :D oj kobietko wyobrażam sobie jak musi Cię nosić. W takich chwilach wszystkie racjonalne argumenty idą w kąt, a na wierzchu zostają EMOCJE!! Trzymaj się jeszcze trochę :D Kciuki nadal trzymam mocno zaciśnięte. Pozdr.
Samo czekanie jest nadzieją. Czekam, a więc mam nadzieję....
alexa79
Dokarmiam bociana ;)
Posty: 24877
Rejestracja: 31 paź 2009 01:00

Re: Też czekam!!!!!!!!!!!

Post autor: alexa79 »

Witam :)
Awatar użytkownika
Gość

Re: Też czekam!!!!!!!!!!!

Post autor: Gość »

Witam cieplutko wszystkich, w ten chłodny jesienny poranek :D

derika29gratuluje kochana i życzę aby maluszki jak najszybciej były z wami :flowers:

Dziewczyny, w środę mam "usg domku" i stresa. Ale cieszę się, że wkońcu coś się ruszyło.
Awatar użytkownika
derika29
Posty: 503
Rejestracja: 04 lut 2011 09:45

Re: Też czekam!!!!!!!!!!!

Post autor: derika29 »

alakalka pisze: Dziewczyny, w środę mam "usg domku" i stresa. Ale cieszę się, że wkońcu coś się ruszyło.
USG domku to fajna sprawa... masz Panie z ośrodka tylko do swojej dyspozycji...można wtedy an spokojnie pogadac...za język pociągnąć.... :D

ale mądry człek PO usg ;) ... trzymam kciuki :)

Dodane -- 04 Lis 2011 12:42 --
muchomorka3437 pisze:jak chcesz się upewnić i ma Cię to uspokoić to dzwoń do tego ośrodka
tia... kto powiedział, że telefon cos uspokoi.... małż zadzwonił... jeżeli podczas rozmowy ze mną pani dyr zrobiła dwa kroczki to w rozmowie z małżem zrobiła jeden krok w tył....

powiedziała że owszem kilka spraw jest w sądzie...ale nie chciała nas wprawić w mega hurra entuzjazm bo miała na myśli całą naszą grupę... że nie umie nic powiedzieć ile to potrwa...bo sądy róznie działają i nie da uśrednić sie czasu trwania takiej sprawy...a ona nie może nic zrobic by cokolwiek przyśpieszyć... że mamy być cierpliwi... że koniec roku początek przyszłego roku coś się wyklaruje.... tak jakby żałowała że mi cokolwiek powiedziała...

czuję się trochę rozgoryczona... skoro tak nic nie wiadomo to po kiego grzyba mi robiła nadzieje że w listopadzie jak dobrze pójdzie pierwsze spotkanie... a może na święta... nic mi nie obiecywała coprawda ale czuje sie jakby mi coś zabrała... nadzieję :bawling: :klnie

Mam już dosyć cierpliwości... grrrr.... jak mi w OAO mówią cierpliwości to mam wrażenie że zaraz wyjdzie ze mnie Dr Hyde albo Zielony Halk
Ten telefon 23.XI.11
pierwsze święta w pełnym składzie
Młoda 2 latka i Młody 4 latka
pierwsze święta w pełnym składzie? Jednak niepełnym... 12/2014 zaczynamy drugie podejście.. Będzie nas 2+3!
Awatar użytkownika
andzial2
Posty: 3735
Rejestracja: 20 lip 2005 00:00

Re: Też czekam!!!!!!!!!!!

Post autor: andzial2 »

derika29 pisze: jak mi w OAO mówią cierpliwości to mam wrażenie że zaraz wyjdzie ze mnie Dr Hyde albo Zielony Halk
oj pamietam i ja jak mi mówili o cierpliwości pamietam. Nie chciałam już tego slowa słyszeć......
a teraz mamy sliczniutką córeczkę , która za półtora tygodnia skończy 7 miesięcy.
Ale trzymam mocno kciuki
2007r-IVF- nie udane
styczeń 2008- c. biochemiczna
czerwiec 2009 iui- nie udane
1.03.2010 kwalifikacja na RA
JESTEŚ CÓRECZKO NASZA- 2011r
JEST SYNEK!!!!!-2013r
Awatar użytkownika
wanielka
Posty: 3827
Rejestracja: 17 gru 2007 01:00

Re: Też czekam!!!!!!!!!!!

Post autor: wanielka »

derika29 pisze:tia... kto powiedział, że telefon cos uspokoi.... małż zadzwonił... jeżeli podczas rozmowy ze mną pani dyr zrobiła dwa kroczki to w rozmowie z małżem zrobiła jeden krok w tył....
mówiłam ;) niestety pani w OAO ma rację - niczego powiedzieć się nie da, dopóki sędzia nie zakończy postępowania. szkoda tylko, że narobiła Wam smaka i niepotrzebnie ruszyła temat przed czasem. to trochę mało profesjonalne. przecież dopóki toczy się postępowanie wobec dzieci różnie może być - od pozbawienia do powrotu do RB. trzymam kciuki, żeby czekanie skończyło się jak najszybciej. powodzenia :bigok:
w ciszy i cierpliwości jest wasza siła...
alexa79
Dokarmiam bociana ;)
Posty: 24877
Rejestracja: 31 paź 2009 01:00

Re: Też czekam!!!!!!!!!!!

Post autor: alexa79 »

alakalka pisze:Dziewczyny, w środę mam "usg domku" i stresa. Ale cieszę się, że wkońcu coś się ruszyło.
ciach emo
derika29 :glaszcze i mocno zaciskam :bigok:
Awatar użytkownika
iwonka.malinka
Posty: 301
Rejestracja: 21 paź 2010 12:02

Re: Też czekam!!!!!!!!!!!

Post autor: iwonka.malinka »

Derika kochana nie martw się , bądź szczęśliwa że to wasza grupa jest teraz "robiona " już bliżej niż dalej a do końca roku jeszcze tylko 2 miechy :caluje ciach emo
Iwonka.malinka


Zuza z nami od 9-02-2012
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Moja adopcyjna droga”