Nasz początek!?

Archiwum forum "Moja adopcyjna droga"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Zablokowany
Awatar użytkownika
Diuna
Posty: 854
Rejestracja: 01 mar 2010 01:00

Re: Nasz początek!?

Post autor: Diuna »

Dziewczyny najpierw super wiadomość dziś zabieramy dzieci do domu!!!Jeździliśmy do nich przez miesiąc dwa razy w tygodniu!!!Pierwsze spotkanie było trochę stresujące,i dzieci się trochę bały ale trwało to jakieś 15 min mieliśmy dla nich autka takie pluszowe i było super!!Zaakceptowały nas szybko a my je pokochaliśmy nie od 1 ale ta od 3 spotkania!!Dzieci wiedziały kto przyjdzie!!Lecę dziewczyny wieszać balony!!!!Ależ piękny dzien dziś!!!!Za jakieś myślę 3 4 dni się odezwe jak się ogarnę!!Jak znajde chwilę no i siłę!!!
tati-ana
Posty: 365
Rejestracja: 06 sty 2012 15:36

Re: Nasz początek!?

Post autor: tati-ana »

Diuna, wieści wspaniałe!!!
W końcu będziecie razem, jak powinno być :D

Koniecznie napisz, jak tam powitanie w rodzinnym domku, a przede wszystkim zwykła codzienność!!!
marzena393
Posty: 16
Rejestracja: 08 kwie 2011 20:09

Re: Nasz początek!?

Post autor: marzena393 »

gapka6 super :) a jaka płeć dzieciaczków i jak maja na imię :D ciach emo

Dodane -- 02 Mar 2012 22:00 --

Diuna super :) czekamy na pierwsze wrażenia ciach emo
gapka6
Posty: 52
Rejestracja: 25 lut 2012 23:36

Re: Nasz początek!?

Post autor: gapka6 »

Diuna mam nadzieję, że skoro jesteś online to skrobniesz kilka słów na temat domowego początku :). Zabraliście na pierwsze spotkanie jakieś zabawki dla dzieci? bo mamy dylemat...
marzena393 Chłopiec i dziewczynka, 8 i 6 lat. Ale imiona zachowam dla siebie :D
gapka6
Posty: 52
Rejestracja: 25 lut 2012 23:36

Re: Nasz początek!?

Post autor: gapka6 »

no i teraz potrzebuję pomocy ale jakoś tu cicho...może się ktoś zlituje. Mam pytanie, czy przed sprawą o pieczę lub przed adopcyjnym finałem sądowym ktoś "urzędowo" oglądał "warunki życia". Przy kwalifikacji to pamiętam ale teraz? nie pamiętam z kursu i mam dylemat-obawę.
Awatar użytkownika
aniczka73
Posty: 148
Rejestracja: 20 lut 2007 01:00

Re: Nasz początek!?

Post autor: aniczka73 »

Przed rozprawą adopcyjną wpadnie po zapowiedzeniu się pani z OAO i jeszcze dodatkowo niespodziewanie kurator sądowy. U nas to były miłe spotkania. Będą zainteresowani, jak się dzieci u Was czują, czy mają swój kąt, czy zaiskrzyło i pojawia się więź między rodzicami i dziećmi, czy są jakieś trudności i jak ogólnie sobie radzicie. Uwaga odwiedzających będzie skoncentrowana na dzieciach, a nie na warunkach w mieszkaniu :wink:
Gratuluję dzieciaczków! W razie czego pytaj :)
Awatar użytkownika
nowa22
Posty: 7403
Rejestracja: 02 lut 2008 01:00

Re: Nasz początek!?

Post autor: nowa22 »

.....
starania 11 lat: 5 IUI,1 IVF,5 ICSI,6 crio:3 c.bioch.,XII'08-7 crio: 14dpt-1395;15dpt-1900,18dpt-5438;I USG 25 dpt-65000-2 serduszka,II USG-przestały bić :cry2: :mur: teraz adopcyjna droga [-o<
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Moja adopcyjna droga”