... no i się zaczęło !

Archiwum forum "Moja adopcyjna droga"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

andresita
Posty: 1048
Rejestracja: 19 sie 2002 00:00

Post autor: andresita »

Kasialu!
Jak zobaczylam watek "bedzie nas PIECIORO?????????" to w pierwszej chwili pomyslalam o Tobie - ze Fasolki sa dwie :hihi:
Pozdrawiam
pellp78
Posty: 1307
Rejestracja: 13 gru 2003 01:00

Post autor: pellp78 »

Jeju .... moje serdeczne gratulacje ... cieszę się ogromnie ... życzę Wam wszystkiego dobrego i wiele szcześcia i samych słonecznych dni na Waszej drodze do szczęscia.... :-)
Maya 26/07/2006 najpiękniejszy dar od życia ;-)

"W każdym istnieniu dziecka wpisane jest życie dwojga ludzi, nie do wymazania i na całe życie..."
Awatar użytkownika
Vill
Posty: 1644
Rejestracja: 20 paź 2003 00:00

Post autor: Vill »

8O 8O 8O 8O
ja znikam na 2 tygodnie z internetu i tu takie niespodzianki
zaczynam GRATULACJE !!!!!
Kaśka 2 dzieci...cieszę sie straszliwie..... :lol: :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
terenia
Posty: 522
Rejestracja: 10 sty 2003 01:00

Post autor: terenia »

:D :D :D kasialu, jak cudownie! cieszę się razem z Wami, obyście mieli jak najmniej powodów do niepokoju!
terenia
Awatar użytkownika
michkas
Posty: 119
Rejestracja: 01 mar 2002 01:00

Post autor: michkas »

wielkie gratulacje i trzymamy mocno kciuki za waszą 4
Cuda sie zdarzają trzeba tylko w nie uwierzyć
Awatar użytkownika
gola66
Posty: 4
Rejestracja: 26 cze 2004 00:00

Post autor: gola66 »

UUUDAAAŁO Ci SIĘ. HURRRRA.Kasiu dopiero dzisiaj trafiłam na tą strone a tu takie wiesci. 8O Cieszymy sę razem z Wami trzymam mocno kciuki.Pozdrowienia dla Luzaka .My ponownie wybieramy się do Pragi
Awatar użytkownika
kasialu
Posty: 1394
Rejestracja: 13 mar 2004 01:00

Post autor: kasialu »

Dzięki dziewczyny. Potrzebuję Was teraz bardzo. mam milion wątpliwosci, obaw. Co chwilę robię betę - nie wiem po co i się zamartwiam bo albo mdłości przestają mnie meczyć, albo piersi mniej bolą. No głupia baba ze mnie i tyle! najlepiej jakbym cały czas siedziała nad muszlą - wtedy byłabym szczęśliwa!!!!
Gola pozdrów moje mrozaczki w Pradze. Powiedz, że przyjadę jak nie po nie same to po to zeby je oddać do adopcji bo nie wiem, czy dam radę wychować tyle dzieci. Oni tam po 3 podają hihihi

Jorgo skad masz taki fajny nick ? Mój siostrzeniec ma na imię Jorgo i jest po połowie Polakiem i grekiem :D

Vill ale niespodzianka prawda? jestem zaskoczona i ostrożnie szczęśliwa!

Wczoraj byliśmy na pierwszych warsztatach w OAO. Było podwójnie super. po pierwsze atmosfera fajna, a po drugie Mike dostała tą cudowną wiadomość o synku. ja wiedziałam, ze pani dyr dlatego prosi Magdę zeby została po zajęciach :hihi:
Dwie drogi, dwa szczęścia...
Awatar użytkownika
mike
Posty: 956
Rejestracja: 19 sty 2004 01:00

Post autor: mike »

Kasieńko co ja bym bez ciebie wczoraj zrobiła. :cmok: .Tak jak powiedział Luzak wszystko bedzie dobrze.Bóg chciał ze bedziesz miała swoją dzidzie :D :D Nie martw sie :flowers: :flowers:
Awatar użytkownika
Agna
Posty: 3013
Rejestracja: 21 lut 2002 01:00

Post autor: Agna »

dwie SWOJE dzidzie :)

a może więcej? :hihi:
Mama Jasia :), Małgosi :), Szymka :) i Martusi :)
www.agna01.neostrada.pl
[url=http://www.zielona.poczekalnia.prv.pl][img]http://193.243.146.13/astley/bar.gif[/img][/url]
Awatar użytkownika
Jorgo
Posty: 154
Rejestracja: 31 lip 2004 00:00

Post autor: Jorgo »

Kasialu, ja też mam rodzinkę w Grecji ... wiec już czyba się domyślasz :lol:
Awatar użytkownika
grazyna2
Posty: 769
Rejestracja: 16 kwie 2004 00:00

Post autor: grazyna2 »

KASIALU , NIE MARTW SIĘ , JESTEŚMY Z TOBĄ .NAPEWNO DACIE RADĘ!!!!!!!!!! POZDROWIENIA.MAMA TRÓJKI. :lol:
Awatar użytkownika
rozyczko
Posty: 216
Rejestracja: 22 paź 2004 00:00

Post autor: rozyczko »

Chcialam sie tylko podzielic wiescia - my tez oficjalnie zaczelismy :!:
21.12 (dopiero :( ) bedziemy mieli pierwsza wizyte w osrodku :)
U nas to troche bardziej pod gorke, bo przy a. zagranicznej wiecej jest zamieszania - czyt. dluzej trzeba czekac, az odpowiednia pani pchnie nasze papiery na kolejne biurko.
Ale jestem dobrej mysli :D
Jedno pytanie - jak dlugo czekalyscie na kwalifikacje? Nam powiedzieli, ze to bedzie jakies 4-6 spotkan i moze trwac AZ do 6 miesiecy :!:

Pozdrawiam

Ewa
Awatar użytkownika
Agna
Posty: 3013
Rejestracja: 21 lut 2002 01:00

Post autor: Agna »

My mieliśmy kwalifikację po 10 miesiącach i u nas to jest standard, w zasadzie minimum. Potem czekaliśmy prawie 3 miesiące na telefon.
Mama Jasia :), Małgosi :), Szymka :) i Martusi :)
www.agna01.neostrada.pl
[url=http://www.zielona.poczekalnia.prv.pl][img]http://193.243.146.13/astley/bar.gif[/img][/url]
Awatar użytkownika
rozyczko
Posty: 216
Rejestracja: 22 paź 2004 00:00

Post autor: rozyczko »

Agna - czy szkolenie mieliscie przed, czy po kwalifikacji? U nas najpierw szkolenie, a potem kwalifikacja. Na koncu certyfikat w Wydziale Edukacji i do konsulatu. Potem juz zajmie sie nami strona polska. No i wreszcie zostanie czekac na ten upragniony telefon :!: Ale kiedy to bedzie :?: :?:

Pozdrowienia


Ewa
Awatar użytkownika
Salcio
Posty: 201
Rejestracja: 28 mar 2004 01:00

Post autor: Salcio »

Kochana kasialu!
Dopiero teraz przeczytałam twój wątek ,a przeczytałam go jednym tchem, Twoja historia jest przepiękna , wzruszyła mnie bardzo , piszę teraz i :bawling: , ale to naprawdę dlatego, że jesteś dowodem na to że cuda się zdarzają. Twoja historia jest dla mnie na dzien dzisiejszy po prostu bestselerem.To cud , wielki cud
Cieszę sie bardzo i życzę Tobie i twojej rodzince dużo ,dużo szczęścia.
ja też straciłam w krótkim czasie bardzo dużo mi bliskich i kochanych ludzi, przeżyłam to strasznie, :cry: i teraz potrafię sobie wyobrazić jaka jesteś szczęśliwa, :DDD: bo twoje życie nabrało wreszcie kolorów, przepięknych barw, :flowers: :clown: Jestem pewna,że nasze mamusie nad nami czuwają, wierzę w to! :lov2:
salcio w 13-tym miesiącu ciąży
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Moja adopcyjna droga”