Początek Drogi.

Archiwum forum "Moja adopcyjna droga"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Awatar użytkownika
bierona
Posty: 4
Rejestracja: 28 paź 2004 00:00

moja adpocyjna droga

Post autor: bierona »

Witam, ja już jestem po pierwszym spotkaniu w KOA, jutro idziemy na drugie. Na razie jestem dobrej myśli i zyczylabym sobie by moja ciąża adopcyjna trwala jak najkrócej ale jak czytam niektóre posty to zaczynam wątpić w tą szybką adopcję. :D[/img]
Awatar użytkownika
KatarzynaKS
Posty: 21
Rejestracja: 02 sie 2004 00:00

Post autor: KatarzynaKS »

Kochane moje stworki, u mnie bagno. Ciezko. Mama odeszla, Tata bardzo chory, u kresu drogi ..... odlozylismy spotkanie w OAO i ciezko wziac sie za twarz, ale trzeba. Jetsem z wami tylko troche sobie milcze...
KatarzynaKS
W ciąży adopcyjnej od 13 sierpnia 2004r.
Awatar użytkownika
kala
Posty: 2262
Rejestracja: 15 kwie 2003 00:00

Post autor: kala »

Kasiu to smutne......
Dużo siły dla was i waszej rodziny.
Marzenia się spełniają: Wojtek (2002) i Inga (2004)
Awatar użytkownika
maksio22
Posty: 108
Rejestracja: 10 lis 2004 01:00

nie mogę się już doczekać!!!

Post autor: maksio22 »

idę 25 listopada pierwszy raz na spotkanie do ośrodka. boję się. leczylam sie na depreskje, ostatni raz bylam w poradni zdrowia psychicznego we wrzeniu. boję się, ze to może mnie wykluczyć.
Awatar użytkownika
Anitusia
Posty: 824
Rejestracja: 02 paź 2002 00:00

Post autor: Anitusia »

Kasiu, myślami cały czas jestem z Tobą
mama Mateusza
Awatar użytkownika
Jo
Posty: 494
Rejestracja: 08 wrz 2002 00:00

Post autor: Jo »

Kasiu, bardzo współczuję..
My też zaczęliśmy naszą adopcyjną drogę - I spotkanie za tydzień..a ja już nie mogę się doczekać..jak wiele z Was mam wątpliwości - czy spełnimy oczekiwania i wymogi..jak nas tam przyjmą, co powiedzą?!!
Pozdrowiania dla wszystkich
Awatar użytkownika
Jewka
Posty: 2079
Rejestracja: 12 maja 2003 00:00

Post autor: Jewka »

Maksiu! Nie bój się. Mów szczerze i otwarcie, jak sobie radzisz z chorobą, jak teraz widzisz swój stan i jak wyobrażasz sobie przyszłość, gdyby depresja wróciła.

Powodzenia!
Trzymam kciuki.

Katarzyna! Jeśli rozpacz, to nigdy bez cichej nadziei...
Życie trwa. Trzymaj się tego!
Awatar użytkownika
bierona
Posty: 4
Rejestracja: 28 paź 2004 00:00

Moja droga adopcyjna

Post autor: bierona »

Kasiu bardzo Ci wspoółczuję, trzymam za Ciebie i Twojego męża kciuki. Musicie być bardzo silni, wspierajcie się nawzajem a wtedy dacie radę wszystkim przeciwnościom. Wierzę w to i w Was.
Awatar użytkownika
bierona
Posty: 4
Rejestracja: 28 paź 2004 00:00

Post autor: bierona »

maksio22, nie masz sie czego obawiać na pierwszym spotkaniu i oczywiście na kolejnych. Bądż zawsze sobą i bądż otwarta na ludzi. Postaraj się być aktywna na zajęciach a na pewno zyskasz sympatię i zrozumienie u innych kursowiczów i pań z ośrodka.

Powodzenia
Trzymam kciuki :)
Awatar użytkownika
bierona
Posty: 4
Rejestracja: 28 paź 2004 00:00

Post autor: bierona »

Jo, spotkania nie są takie straszne. Zawsze przebiegają w miłej atmosferze, pamietaj, że inni którzy w nich uczestniczą też mają ten sam problem. Jeżeli tylko kochacie się z mężem i stanowicie dobrą wspaniałą rodzinę to napewno macie duże szanse na "adoptusia".

Trzymaj się - mnie czeka w najbliższym czasie spotkanie w moim domu z paniami z ośrodka.

Pozdrawiam :P
Awatar użytkownika
Anitusia
Posty: 824
Rejestracja: 02 paź 2002 00:00

Post autor: Anitusia »

Kasiu co u Ciebie???
mama Mateusza
Awatar użytkownika
Narcyzek
Posty: 503
Rejestracja: 18 paź 2004 00:00

Post autor: Narcyzek »

Witajcie ! Widzę że dawno tu nikogo nie było.
My chcemy również do was dołączyć.
Decyzję mamy za sobą. W poniedziałek dzwonię do ośrodka umówić się na spotkanie.
Strasznie się denerwuję. Odezwijcie się kochane. Co u was słychać. :cmok:
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
norcik
Posty: 1
Rejestracja: 08 wrz 2009 00:00

Post autor: norcik »

KatarzynaKS pisze:Moim zdaniem nie ma sensu CZEKAC ze zbieraniem dokumentow. Nie sa one tak trudne do zdobycia (wiesz co potrzebujesz?). Nam zeszlo ok. 3 tygodni i to tylko ze wzgledu na prace i zasiwadczenia z niej wlasnie. Opinie, akt slubu ... to poszlo szybciutko (akt mielismy po 2 dniach). Jeszcze tylko moja lekarka, ale to musze poczekac. Poza tym nie mam pojecia co ona mi tam napisze, bo wlasciwie leczenia jako takiego (dlugotrwalego) nie podjelismy. Stwierdzilismy ze czas zbyt szybko plynie i nie ma go tak wiele .... poza tym nie chcielismy sie pogubic w tym wszystkim. Marzymy o malenkim Bobasku i wiem ze to potrwa ....
witam my tez jesesmy nowi po kwalifikacji w lipcu prosimy przygarnijcie nas
Awatar użytkownika
kasialu
Posty: 1394
Rejestracja: 13 mar 2004 01:00

Post autor: kasialu »

Norcik witaj!!!!!!!!!!! teraz już tylko czekacie na "ten" telefon :) Proponuję załozyć swój wątek.
Dwie drogi, dwa szczęścia...
rabbit32
Posty: 1972
Rejestracja: 16 wrz 2009 00:00

Post autor: rabbit32 »

kasialu
kasialu pisze:teraz już tylko czekacie na "ten" telefon
to czekanie na TEN telefon to najtrudniejszy etap
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Moja adopcyjna droga”