Początek Drogi.

Archiwum forum "Moja adopcyjna droga"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Awatar użytkownika
katavia
Posty: 378
Rejestracja: 25 maja 2004 00:00

Post autor: katavia »

Cześć dziewczyny,
I gratulacje Kasiu - pierwsza wizyta z Wami!!!
My byliśmy umówieni na pierwsze spotkanie na 09.09....,ale właśnie dziś zadzwoniła Pani z Ośrodka i przełożyła termin na 16.09.
A ja myślałam,że do 09.09 nie wytrzymam :cry: ..16.09. Wydaje mi się datą w najbardziej odległej od naszej galaktyce..
Już od wczoraj czułam "łaskotanie" w żołądku - teraz trzeba je będzie trochę pozagłuszać...buuuuuuuuuuuu
Awatar użytkownika
Anitusia
Posty: 824
Rejestracja: 02 paź 2002 00:00

Post autor: Anitusia »

Katavia będzie dobrze, głowa do góry.
Kasiu ja przed kazdym spotkaniem w ośrodku byłam zestresowana, ale jak juz się spotkanie zaczęło to wszystko mijało.
Ciekawe czy mówiła Wam coś pani K. jak długo będziecie czekać na dziecko? Bo tam każdy pracownik mówi coś innego. :D
mama Mateusza
Awatar użytkownika
KatarzynaKS
Posty: 21
Rejestracja: 02 sie 2004 00:00

Post autor: KatarzynaKS »

Nie, nie mowila nic na temat czasu, wczesniej, pani Sylwia mowila ze to potrwa pewnie ponad rok .... a wczoraj wszystko krecilo sie wokol Nas - malzenstwa, relacji miedzy nami i takie tam. Mile to wszystko bylo, tym bardziej ze i moj raczej milczacy maz tez sie otworzyl:). Uf ... nastepne spotkanie bedzie na temat dziecinstwa naszego ...
KatarzynaKS
W ciąży adopcyjnej od 13 sierpnia 2004r.
Awatar użytkownika
Anitusia
Posty: 824
Rejestracja: 02 paź 2002 00:00

Post autor: Anitusia »

Nam poczatkowo powiedzieli że ok 1,5 roku, a teraz że do 2 lat.
Może wreszcie cos się w tym ośrodku zmieni.zniecierpliwościa czekam na dalsze wieści o waszej adopcyjnej drodze, a m=narazie pozdrawiam :D
mama Mateusza
Awatar użytkownika
Anitusia
Posty: 824
Rejestracja: 02 paź 2002 00:00

Post autor: Anitusia »

Nam poczatkowo powiedzieli że ok 1,5 roku, a teraz że do 2 lat.
Może wreszcie cos się w tym ośrodku zmieni.zniecierpliwościa czekam na dalsze wieści o waszej adopcyjnej drodze, a m=narazie pozdrawiam :D
mama Mateusza
Awatar użytkownika
Tacjana
Posty: 51
Rejestracja: 10 sty 2004 01:00

Post autor: Tacjana »

Witajcie!
W końcu coś się u nas ruszyło. W czwartek przychodzi pani z ośrodka na USG mieszkania. Mam nadzieję, że wszystko będzie ok. , a w październiku zaczynają się szkolenia i potem to już czekanie na kochaną dzidzię.
Pozdrawiam wszystkich czekających na najważniejszego członka rodziny!

W ciązy adopcyjnej od czerwca. :)
Tacjana
Awatar użytkownika
katavia
Posty: 378
Rejestracja: 25 maja 2004 00:00

Post autor: katavia »

Dziewczynki,
Nie miałam czasu wcześniej napisać, ale jesteśmy już po pierwszym spotkaniu w Ośrodku!!! Oczywiście byliśmy troszkę spięci na początku, ale pani psycholog (chyba Ania) szybciutko dodała nam otuchy i było więcej niż miło :D :P :D
Co więcej, my - najwięksi spóźnialscy na świecie - byliśmy w Ośrodku 10 min. przed czasem 8O
Pierwsze warsztaty w październiku..musi zebrać się grupa i na to czekamy,...a ja już zaczynam kupować gazetki dla przyszłych rodziców 8)
Buziaki i powodzenia dla wszystkich.
Awatar użytkownika
Agna
Posty: 3013
Rejestracja: 21 lut 2002 01:00

Post autor: Agna »

:clap1: :clap1: :clap1:

katavia - teraz się zaczyna baaaaardzo fajny okres: szkoła rodzenia adopcyjnych rodziców :hihi:
Mama Jasia :), Małgosi :), Szymka :) i Martusi :)
www.agna01.neostrada.pl
[url=http://www.zielona.poczekalnia.prv.pl][img]http://193.243.146.13/astley/bar.gif[/img][/url]
Awatar użytkownika
Anitusia
Posty: 824
Rejestracja: 02 paź 2002 00:00

Post autor: Anitusia »

Kasiu jak minęło kolejne spotkanie??? :D
mama Mateusza
Awatar użytkownika
KatarzynaKS
Posty: 21
Rejestracja: 02 sie 2004 00:00

Post autor: KatarzynaKS »

Juz zaczynam zalowac ze tylko 1 pozostalo z p. pedagog i licze ze z psychologiem bedzie rownie OK. Pani Urszula jest bardzo otwrta osoba ze slowotokiem. Temat spotkania byl wciagajacy bo bardzo latwo bylo przejsc z wlasnego dziecinstwa na rozmowy i wyobrazenia o tym jak postepowac chcialaoby sie z wlasnym dzieckiem i dlaczego. Na tych spotkaniach, w tym budynku wszystko wydaje sie takie bliskie ....ale kolejna data w kalendarzu jest tak odlegla .... Mamy napisac swoje zyciorysy, ale takie ...hm w formie opowiesci, z odczuciami itd. Ciekawe ....
KatarzynaKS
W ciąży adopcyjnej od 13 sierpnia 2004r.
Awatar użytkownika
age
Posty: 213
Rejestracja: 18 lut 2004 01:00

Post autor: age »

witajcie dziewczyny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

trzymam kciuki bardzooooooooooomocno aby wasza droga adopcyjna trwała jak najkrócej.

Życzę powodzenia i cierpliwości

pozdrawiam :D :D :D :D :D

-----Age-----
Mama dwóch najdroższych skarbów :)
Kubuś - 7 lat i Krzyś - 1 roczek i 7 mcy
Awatar użytkownika
Anitusia
Posty: 824
Rejestracja: 02 paź 2002 00:00

Post autor: Anitusia »

Powodzenia w pisaniu :D
mama Mateusza
Awatar użytkownika
KatarzynaKS
Posty: 21
Rejestracja: 02 sie 2004 00:00

Post autor: KatarzynaKS »

Nasze spotkanie kolejne niestety sie przesunelo ... taki jest los, takie jest zycie, ale jak tylko sie odbedzie, odezwe sie. Teraz niestety zadko zagladam bo czuwam przy lozku odchodzacej Mamy, ale duchem jestem z Wami.
KatarzynaKS
W ciąży adopcyjnej od 13 sierpnia 2004r.
Awatar użytkownika
Anitusia
Posty: 824
Rejestracja: 02 paź 2002 00:00

Post autor: Anitusia »

Kasiu trzymaj się :cmok:
mama Mateusza
Awatar użytkownika
katavia
Posty: 378
Rejestracja: 25 maja 2004 00:00

Post autor: katavia »

Kasiu,
Będę o Was pamiętała w modlitwie....
Szczęśliwa mama, której córka jest przy niej w takich chwilach - bądź dzielna.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Moja adopcyjna droga”