Początek Drogi.

Archiwum forum "Moja adopcyjna droga"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Awatar użytkownika
KatarzynaKS
Posty: 21
Rejestracja: 02 sie 2004 00:00

Post autor: KatarzynaKS »

Witajcie. Lezy przede mna teczka z dokumentami, jeszcze tylko jeden papierek i mozemy pojechac do OAO (Al Wielkopolska Poznan) i rozpoczac Droge. Dzis dolozylismy do teczki NASZE zdjecie - najdluzej trwalo jego wybieranie:). Pierwsza rozmowa w OAO byla b. mila i mysle ze taka bedzie dalsza wspolpraca. Jak widzicie jestesmy na poczatku drogi, ale tez juz myslimy jak poplynie ona dalej. Zgodni jestesmy co do tego by nie informowac Rodzin zbyt wczesnie. Chyba chcemy uniknac tysiaca pytan, rozmow, wahan. To w koncu NASZA decyzja. Myslimy, ze taki dzien gdy bedziemy chcieli powiedziec przyjdzie sam. Pragnieniem naszym jest malenkie dziecko, wiec zdajemy sobie sprawe z tego, ze ten czas oczekiwania moze byc dlugi. Dzis logujac sie tutaj (choc czytalam Bociana duzo wczesniej) rozpoczynam te droge z Wami.
KatarzynaKS
W ciąży adopcyjnej od 13 sierpnia 2004r.
Awatar użytkownika
kasialu
Posty: 1394
Rejestracja: 13 mar 2004 01:00

Post autor: kasialu »

Katarzyna witaj!!!!!! Ja też jestem Kaśka i też z mężem jestesmy na poczatku drogi :lol:
Dwie drogi, dwa szczęścia...
Awatar użytkownika
KatarzynaKS
Posty: 21
Rejestracja: 02 sie 2004 00:00

Post autor: KatarzynaKS »

No to powodzenia! Mamy zamiar zawiezc papiery do OAO 11 sierpnia, to imieniny mojego meza, niech to bedzie data wazna dla nas. Juz sciska mnei w zoladku. Zreszta, od pierwszej wstepnej rozmowy czuje sie zupelnie inaczej. Jakby nagla ktos dal mi prawo kupowac gazetki dla Rodzicow czy ogladac lozeczka i wozki ... to uczucie jest bardzo cieple.
KatarzynaKS
W ciąży adopcyjnej od 13 sierpnia 2004r.
Awatar użytkownika
kasialu
Posty: 1394
Rejestracja: 13 mar 2004 01:00

Post autor: kasialu »

Kasia mi też ulzyło jak zdecydowaliśmy się na adopcję. Do OAO jedziemy na początku września :D
Dwie drogi, dwa szczęścia...
natabocian
Posty: 10956
Rejestracja: 08 gru 2002 01:00

Post autor: natabocian »

Kaśki powodzenia :D :D :D
Karolka, Monika i Krzyś - trójka rozbójników :) :) :)
Awatar użytkownika
Nemi
Posty: 412
Rejestracja: 09 paź 2002 00:00

Post autor: Nemi »

Przylaczam sie do Naty i trzymam kciuki :D
Dzieki OAO na alejach nasza rodzinka jest w komplecie :D :D :D
Awatar użytkownika
kasialu
Posty: 1394
Rejestracja: 13 mar 2004 01:00

Post autor: kasialu »

Dzieki Natabocian :lol: Jutro wyjeżdzam na zasłużony urlop do Aten - niestety nie bedzie mnie na olimpiadzie ani jako uczestniczki hihii ani jako widza ponieważ wejsciówka na ceremonię otwarcia kosztuje ..... 700 euro buuuuuuuuu Po powrocie jedziemy do OAO na pierwszą wizytę huraaaa
Dwie drogi, dwa szczęścia...
Madźka
Posty: 6214
Rejestracja: 25 paź 2002 00:00

Post autor: Madźka »

KatarzynaKS pisze: Mamy zamiar zawiezc papiery do OAO 11 sierpnia, to imieniny mojego meza, niech to bedzie data wazna dla nas. Juz sciska mnei w zoladku.
No i jak? Juz po?
Awatar użytkownika
KatarzynaKS
Posty: 21
Rejestracja: 02 sie 2004 00:00

Post autor: KatarzynaKS »

Niestety nie wypalilo dzis z bardzo wielu wzgledow, ale tak widocznie mialo byc. W najblizszych dnaich zawitamy w OAO i nie omieszkam dac upust swoim emocjom wlasnie tutaj.
Dzieki!!!!
KatarzynaKS
W ciąży adopcyjnej od 13 sierpnia 2004r.
Awatar użytkownika
Kastor
Posty: 180
Rejestracja: 16 sty 2004 01:00

Post autor: Kastor »

Życzę powodzenia :D

Dużą część drogi macie już za sobą - czyli decyzję :!: :!: :!:
Moje Szczęście ma na imię Zosia - Kastor
Awatar użytkownika
Del1
Posty: 104
Rejestracja: 19 lip 2004 00:00

Post autor: Del1 »

Trzymam za Was kciuki :)
Awatar użytkownika
katavia
Posty: 378
Rejestracja: 25 maja 2004 00:00

Post autor: katavia »

Witajcie dziewczyny,

I ja się przyłączam do początkujących! (tzn.ja z mężem swoim ukochanym).
Decyzja podjęta oficjalnie 01.06 (Dzień Dziecka-a jakże :P !) ...mieliśmy czekać do początku września z telefonem i generalnie ze "startem",ale już nie wytrzymujemy :cry: :roll: :cry:

19.08 mamy rocznicę i zdecydowaliśmy,że to wtedy wykręcimy "ten" numer (warszawski KOAO)..już odmierzam dni, a jak tak dalej pójdzie to zacznę liczyć godziny :wink: .
Mam nadzieję,że w Ośrodku nie trzymają się restrykcyjnie wymogów dot. stażu (mijają nam 4 latka).
Mam też nadzieję,że najbliższe szkolenie zacznie się już we wrzesniu...Tyle jest we mnie tęsknoty, nadziei itp., że mam wrażenie,że nie doczekam.
Czy Was też tak rozsadza (rozsadzało) ???

Pozdrawiam Was serdecznie i trzymam kciuki za Wasze poszukiwania zagubionych Skarbów.
Awatar użytkownika
KatarzynaKS
Posty: 21
Rejestracja: 02 sie 2004 00:00

Post autor: KatarzynaKS »

ROZSADZAŁO to bardzo dobre okreslenie. Do tego jak juz wyszlismy po pierwszej rozmowie z OAO to mielismy ochote zaraz w ten dzien zalatwiac wsyztskie dokumenty, biec przed siebie i wrocic jak najszybciej do O. Zycie oczywiscie jest inne i troche czasu nam to kompletowanie zabralo. W dodatku moja lekarka jest na urlopie, ale mysle ze ten jeden dokument moge doniesc.

Powodzenia, no i szybkiego uplywu czasu!
KatarzynaKS
W ciąży adopcyjnej od 13 sierpnia 2004r.
Awatar użytkownika
katavia
Posty: 378
Rejestracja: 25 maja 2004 00:00

Post autor: katavia »

Cieszę się,że nie jestem jakimś dziwolągiem uczuciowym,
chociaż nieraz chyba warto troszke powykraczać poza normę :wink: .

Kasiu, napisz mi jak długo zmagaliście się z kompletowaniem dokumentów..i nie wiesz przypadkiem czy nie można zacząć spokojnie (to chyba nie za dobre słowo :hihi: ) szkolenia i w trakcie jego trwania zbierać dokumenty?
Awatar użytkownika
KatarzynaKS
Posty: 21
Rejestracja: 02 sie 2004 00:00

Post autor: KatarzynaKS »

Moim zdaniem nie ma sensu CZEKAC ze zbieraniem dokumentow. Nie sa one tak trudne do zdobycia (wiesz co potrzebujesz?). Nam zeszlo ok. 3 tygodni i to tylko ze wzgledu na prace i zasiwadczenia z niej wlasnie. Opinie, akt slubu ... to poszlo szybciutko (akt mielismy po 2 dniach). Jeszcze tylko moja lekarka, ale to musze poczekac. Poza tym nie mam pojecia co ona mi tam napisze, bo wlasciwie leczenia jako takiego (dlugotrwalego) nie podjelismy. Stwierdzilismy ze czas zbyt szybko plynie i nie ma go tak wiele .... poza tym nie chcielismy sie pogubic w tym wszystkim. Marzymy o malenkim Bobasku i wiem ze to potrwa ....
KatarzynaKS
W ciąży adopcyjnej od 13 sierpnia 2004r.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Moja adopcyjna droga”