Gregory C. Keck

Archiwum forum "Adopcyjne dylematy"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Zablokowany
Awatar użytkownika
madhag
Posty: 194
Rejestracja: 05 gru 2009 01:00

Gregory C. Keck

Post autor: madhag »

Male pytanko do dziewczyn, ktore mialy kontakt z tym autorem, z tego co zrozumialam, to nawet tlumaczylyscie jedna z jego ksiazek.
U nas w Szwecji sa dostepne trzy tytuly:
1. Adopting the Hurt Child: Hope for Families with Special-Needs Kidsa Guide for Parents and Professionals. Hope for Families With Special-needs Kids: a Guide for Parents and Professionals.
2. Parenting Adopted Adolescents: Understanding and Appreciating Their Journeys. Understanding and Appreciating Their Journeys.
3. Parenting the Hurt Child Revised and Updated: Helping Adoptive Families Heal and Grow
Helping Adoptive Families Heal and Grow.

Czy ktos przeczytal wszystkie trzy pozycje? Ktora byscie polecaly jako pierwsza do przeczytania, nie chce kupowac trzech na raz, bo nie wiem, czy mnie zainteresuja, chcialabym wybrac jedna.
Bede bardzo wdzieczna za podpowiedz.
Awatar użytkownika
madhag
Posty: 194
Rejestracja: 05 gru 2009 01:00

Post autor: madhag »

Hm, to moze nie koniecznie dla mnie :) Nasz ma jednak trzynascie lat, moze kupie ta druga, to chyba bardziej pasuje do wieku naszego dziecka. I podziele sie wrazeniami jak przeczytam :)
Elara
Posty: 276
Rejestracja: 29 cze 2006 00:00

Re: Gregory C. Keck

Post autor: Elara »

Ale pewne techniki nadają sie do wykorzystania także w przypadku nastolatków, których wiek emocjonalny jest z reguły niższy od rzeczywistego.

Jeśli ktoś jest zainteresowany otrzymaniem ksiązki, proszę o kontakt na prva.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Adopcyjne dylematy”