Gdańsk OAO-KTO JESZCZE?

Archiwum forum "Ośrodki i procedury adopcyjne"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Zablokowany
Awatar użytkownika
Orlanda
Posty: 123
Rejestracja: 27 lis 2007 01:00

Re: Gdańsk OAO-KTO JESZCZE?

Post autor: Orlanda »

Ewa, dzięki Ci Boże za takie wieści......
cieszę się, tak strasznie się cieszę Waszym szczęściem, choć się nie znamy....całe moje serce i dusza raduje się z Wami!!!

cierpliwość nagrodzona...

to nadzieja i dla nas może...choć ten sam Bóg zabrał mi właśnie nadzieję na dziecko biologiczne...

:fala
Awatar użytkownika
Ewcia33
Posty: 49
Rejestracja: 02 kwie 2009 00:00

Re: Gdańsk OAO-KTO JESZCZE?

Post autor: Ewcia33 »

Orlanda , wy jestescie pewnie następni w kolejce wiec trzymam kciuki
Awatar użytkownika
Ewcia33
Posty: 49
Rejestracja: 02 kwie 2009 00:00

Re: Gdańsk OAO-KTO JESZCZE?

Post autor: Ewcia33 »

Czesc kochani , piewsza wizyta MAGICZNA jeszcze nie doszliśmy do siebie z mężem. Od razu wiedzieliśmy , że to nasz synek , jest najpiękniejszy na świecie , duży i pulchniutki. Po spotkaniu załatwiliśmy dokumenty do sądu , jeszcze badania od lekarza i czekamy na decyzję o zabraniu naszego syneczka do domu. Teraz to juz tak serio zabieramy sie za szykowanie pokoju dzieciecego bo do tej pory były tylko plany , no i oczywiście jezdzimy odwiedzac naszego skarba w pieluszce. Chłopczyk jest duży i zdrowy , taki jak sobie wymarzyłam.
Piszę trochę chaotycznie wiem o tym ale to ze szcześcia wybaczcie....................
Mam nadzieje ze Sędziowie nie bedą nas za dlugo torturować oczekiwaniem na decyzję , trzymajcie kciuki i pozdrawiam
Awatar użytkownika
werka78
Posty: 177
Rejestracja: 12 lut 2009 01:00

Re: Gdańsk OAO-KTO JESZCZE?

Post autor: werka78 »

Ewcia33 pisze:Czesc kochani , piewsza wizyta MAGICZNA jeszcze nie doszliśmy do siebie z mężem. Od razu wiedzieliśmy , że to nasz synek , jest najpiękniejszy na świecie , duży i pulchniutki. Po spotkaniu załatwiliśmy dokumenty do sądu , jeszcze badania od lekarza i czekamy na decyzję o zabraniu naszego syneczka do domu. Teraz to juz tak serio zabieramy sie za szykowanie pokoju dzieciecego bo do tej pory były tylko plany , no i oczywiście jezdzimy odwiedzac naszego skarba w pieluszce. Chłopczyk jest duży i zdrowy , taki jak sobie wymarzyłam.
Piszę trochę chaotycznie wiem o tym ale to ze szcześcia wybaczcie....................
Mam nadzieje ze Sędziowie nie bedą nas za dlugo torturować oczekiwaniem na decyzję , trzymajcie kciuki i pozdrawiam

hi hi następna wypadła z rozbiegu.
a u nas niestety przedłuża się cała sprawa najpierw przez moją pracę przedłużyło się zebranie potrzebnych dokumentów a teraz sędzia zajmujący się naszą sprawą jest jeszcze do końca miesiąca na urlopie . Jestesmy jednak dobrej myśli :lol:
[color=blue]sierpień 2011[/color] nasze Dziecko z Chmur zawitało w naszym życiu
[color=blue]luty 2013[/color] ponownie "wchodzimy do tej samej rzeki"
[color=green]lipiec 2013[/color] rozpoczęło się czekanie :/
**************************************************************************************
[b]Jedyny sposób aby odkryć granice możliwości to przekroczyć je i sięgnąć po niemożliwe[b]
Awatar użytkownika
Ewcia33
Posty: 49
Rejestracja: 02 kwie 2009 00:00

Re: Gdańsk OAO-KTO JESZCZE?

Post autor: Ewcia33 »

DZIEWCZYNKI KOCHANE , NAPISZCIE MI JAK WYGLĄDA SPRAWA Z POWIERZENIEM PIECZY W GDAŃSKIM SĄDZIE. DŁUGO BĘDE CZEKAC NA ROZPRAWĘ , BEDZIEMY NA NIĄ WZYWANI ..... ?
CHCIAŁABYM JUZ WZIĄŚC SYNECZKA DO DOMU ALE NA RAZIE POWOLI UCZYMY SIE SIEBIE NAWZAJEM.
Awatar użytkownika
Orlanda
Posty: 123
Rejestracja: 27 lis 2007 01:00

Re: Gdańsk OAO-KTO JESZCZE?

Post autor: Orlanda »

dziś zadzwonil TEN telefon....jutro jedziemy dowiedzieć się czegoś więcej. Czy to ty nasz synku??????
Awatar użytkownika
Ewcia33
Posty: 49
Rejestracja: 02 kwie 2009 00:00

Re: Gdańsk OAO-KTO JESZCZE?

Post autor: Ewcia33 »

Orlanda , gratulacje bardzo sie cieszę , to teraz obie jestesmy szcześliwymi mamusiami. Ja odwiedzam mojego synusia i czekam na powierzenie pieczy.Sprawa juz jest w sądzie.
TRZYMAM KCIUKI bo wiem jak to jest
Buziaki droga koleżanko mamusko ;-)
Awatar użytkownika
Arinna
Posty: 34
Rejestracja: 28 kwie 2010 19:47

Re: Gdańsk OAO-KTO JESZCZE?

Post autor: Arinna »

dziewczyny gratuluje :fala
orlanda oby to byl wasz synek :D

mozecie mi powiedziec kiedy zlozylyscie dokumenty ?? chcialabym wiedziec ile jeszcze czekania przede mna :?
Awatar użytkownika
Ewcia33
Posty: 49
Rejestracja: 02 kwie 2009 00:00

Re: Gdańsk OAO-KTO JESZCZE?

Post autor: Ewcia33 »

Witaj Arinna , dokumenty złożyliśmy w kwietniu 2009 roku .
Pozdrawiam wszystkie mamusie i tatusiów
Awatar użytkownika
Arinna
Posty: 34
Rejestracja: 28 kwie 2010 19:47

Re: Gdańsk OAO-KTO JESZCZE?

Post autor: Arinna »

Dzieki Ewcia :D nie doczytalam na poprzedniej stronie :oops:

no to sobie jeszcze troche poczekam :?
Awatar użytkownika
Orlanda
Posty: 123
Rejestracja: 27 lis 2007 01:00

Re: Gdańsk OAO-KTO JESZCZE?

Post autor: Orlanda »

a my złożyliśmy w czerwcu 2009

w środę jedziemy spotkać się z Wojtusiem:)

Arinna, plusem jest to, że jak powiedzieli - 2 - 2,5 czekania to się z tego wywiązali...
Awatar użytkownika
Arinna
Posty: 34
Rejestracja: 28 kwie 2010 19:47

Re: Gdańsk OAO-KTO JESZCZE?

Post autor: Arinna »

my zlozylismy w styczniu tego roku

przez ta zmiane ustawy nie wiadomo jak to teraz bedzie z tym czekaniem oby tylko sie nie wydluzylo
jedynym plusem jest to ze przyspieszyli nam szkolenia. beda teraz 2 spotkania w miesiacu takze w grudniu wszystko zakonczymy :D
moze jakims cudem znajdzie sie dla nas szybciej dzieciaczek :D

dzis bylismy na warsztatach i pani ktora je prowadzila mowila ze wlasnie jest po 1 spotkaniu rodziny z dzidziusiem i tak sobie pomyslalam ze to moze ty orlanda, ale jak mowisz ze w srode jedziecie to ktos inny byl tym szczesciarzem :wink:

pozdrawiam
Awatar użytkownika
Orlanda
Posty: 123
Rejestracja: 27 lis 2007 01:00

Re: Gdańsk OAO-KTO JESZCZE?

Post autor: Orlanda »

no ktoś inny, my jeszcze musimy się uzbroić w cierpliwość - ale to oznacza, że są dzieci :D
Awatar użytkownika
Ewcia33
Posty: 49
Rejestracja: 02 kwie 2009 00:00

Re: Gdańsk OAO-KTO JESZCZE?

Post autor: Ewcia33 »

Orlanda , dopiero w środę czyli 5 pażdziernika zobaczycie chłopczyka......? Dobrze zrozumiałam....?
Czemu tak dlugo ?
Awatar użytkownika
Orlanda
Posty: 123
Rejestracja: 27 lis 2007 01:00

Re: Gdańsk OAO-KTO JESZCZE?

Post autor: Orlanda »

bo podobno wtedy dopiero może jego opiekun prawny. poza tym dali nam czas do namysłu do poniedziałku. ale ja już dzisiaj zadzwonię, bo tak naprawdę to nie potrzebujemy czasu. już na spotkaniu wiedzieliśmy, że chcemy go poznać. może da radę zobaczyć się z nim wcześniej.

Dodane -- 30.09.2011, 07:34 --

a 6 października mamy 10tą rocznicę ślubu.... :flowers: nie moglibyśmy zrobić sobie lepszego prezentu.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Ośrodki i procedury adopcyjne”