Gdańsk OAO-KTO JESZCZE?

Archiwum forum "Ośrodki i procedury adopcyjne"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Zablokowany
Awatar użytkownika
Ilona
Posty: 492
Rejestracja: 23 paź 2002 00:00

Gdańsk OAO-KTO JESZCZE?

Post autor: Ilona »

Kochane Klekotki i Klekacze, szukam towarzystwa!!!! :D Złożyliśmy dokumenty w OAO na Abrahama.
Kto z Was czeka na adopcję w tym Ośrodku? Czekam na kontakt!!! :D
Coco - Ilonka :P
Awatar użytkownika
panett
Posty: 168
Rejestracja: 25 gru 2002 01:00

Post autor: panett »

Cześć ja również czekam na dziecko w OAO w Gdańsku na Abrahama. czekam już 13 miesięcy i ostatnio powiedzieli nam, że nie wcześniej jak na jesień możemy spodziewać się telefonu. Więc cierpliwie czekamy. Pozdrawienia z Kartuz koło Gdańska.
Awatar użytkownika
MONTANA
Posty: 192
Rejestracja: 26 maja 2003 00:00

Post autor: MONTANA »

HEJ DZIEWCZYNY! :lol: JA PODOBNIE JAK WY CZEKAM[12 MIESIECY],RÓWNIEŻ SKŁADAŁAM PAPIERY NA ABRAHAMA.POZDRAWIAM WAS GORĄCO :)
Awatar użytkownika
Ilona
Posty: 492
Rejestracja: 23 paź 2002 00:00

Post autor: Ilona »

cześć! JAK JA SIĘ CIESZĘ, ŻE WY SIĘ ODEZWAŁYŚCIE!!!!!!!!!!!
Już myslałam, że jestem samotnym białym żaglem na Bocianie z OAO w Gdańsku.
My zlożyliśmy papiery 21.11.2002r. - czekamy 7 miesięcy. Jesteśmy w trakcie szkolenia.

Mocno Was ściskam z Tczewa
Coco - Ilonka
Awatar użytkownika
T0MEK
Posty: 2
Rejestracja: 01 cze 2003 00:00

Post autor: T0MEK »

Witam wszystkich!
Wraz z żoną jesteśmy zdecydowani na adobcje dzidziusia. Mamy tylko jeden dylemat-nie wiemy z którego ośrodka skorzystać. Byliśmy na spotkaniu w OAO w Gdańsku na Abrahama i w fundacji "Rodzina Nadzieji", który mieści się w zasadzie kilkaset metrów dalej. Jeżeli macie jakieś doświadczenia lub możecie coś podpowiedzieć, będziemy wdzięczni za każdą wiadomość.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Olivia
Członek Stowarzyszenia
Posty: 1187
Rejestracja: 20 lut 2002 01:00

Post autor: Olivia »

Mam co prawda kiepskie doświadczenie w tym temacie ale słyszałam bardzo dobre opinie na temat ośrodka w Gdyni podobno dużo krócej się czeka i cała oprawa wygląda też inaczej. Może warto dla tych którzy są jeszcze przed wyborem spróbować i tam????
Pozdrawiam Was gorąco i cieszę się że jesteście na Bocianie :D i że nasza Ilonka nie czuje się samotna :bigok: :cmok:
Awatar użytkownika
Ilona
Posty: 492
Rejestracja: 23 paź 2002 00:00

Post autor: Ilona »

Cześć, Tomku, miło, że się odezwałeś. Moje doświadczenie jest niewielkie - korzystam, jak czytałeś, z Abrahama. Może więcej Ci powiedzą Montana i Panett - one czekają dłużej.
CIESZĘ SIĘ, ŻE JEST NAS CORAZ WIĘCEJ!!!!!
Gorąco Was pozdrawiam
:cmok: Ilona
Awatar użytkownika
Ilona
Posty: 492
Rejestracja: 23 paź 2002 00:00

Post autor: Ilona »

Olivio, co to za ośrodek w Gdyni? Nie słyszałam o nim. Czy wiesz coś więcej? Chętnie się dowiem.
Słyszałam tylko o ośrodku we Wrzeszczu i o Misji Nadzieji koło Abrahama.
Awatar użytkownika
madak
Posty: 23
Rejestracja: 22 wrz 2002 00:00

Post autor: madak »

Cześć,
Zdecydowanie polecam ośrodek w Gdyni - Ośrodek Rodzin Zastępczych i Adopcyjnych OAZA, ul. Demptowska 46, tel. 667 80 77 lub 7819201. Mamy bardzo miłe doświadczenia z Gdyni, a raczej słabe z Gdańska.
Madak, tata Zuzi.
Awatar użytkownika
panett
Posty: 168
Rejestracja: 25 gru 2002 01:00

Post autor: panett »

Moje doświadczenia nie są zbyt duże. pierwszy raz poszliśmy na Abrahama i tam już zostaliśmy, więc nic nie mogę doradzić. Przyjęli nas miło nie robili żadnych problemów mimo, że małżeństwem byliśmy mniej niż 2 lata, a to podobno w niektórych ośrodkach jest problem. Obecnie jesteśmy po wszystkich szkoleniach i czekamy na dziecko. Pozdrawiam wszystkich. Anetta. w adopcyjnej ciąży 13 miesięcy.
Awatar użytkownika
Ilona
Posty: 492
Rejestracja: 23 paź 2002 00:00

Post autor: Ilona »

Madak!
Opowiedz nam proszę o Waszym ośrodku!!!!
Awatar użytkownika
madak
Posty: 23
Rejestracja: 22 wrz 2002 00:00

Post autor: madak »

Myślę, że wszelkich informacji udzieli wszystkim zainteresowanym Pani dyrektor Joanna. Ze swojej strony mogę dodać, że po półtorarocznym oczekiwaniu w Gdańsku, udaliśmy się do Gdyni i zaskoczyło nas przede wszystkim to, że spotkania są ustalone na samym początku (konkretne dni i godziny). W Gdańsku spotkania były ustalane na telefon "gdzieś za miesiąc". Wszystko trwa dużo krócej i jest bardziej przejżyste. Miła atmosfera. Polecam.
Awatar użytkownika
Ilona
Posty: 492
Rejestracja: 23 paź 2002 00:00

Post autor: Ilona »

Dziękuję Ci bardzo za odpowiedż! :P
Awatar użytkownika
MONTANA
Posty: 192
Rejestracja: 26 maja 2003 00:00

Post autor: MONTANA »

MADAK :) MAM PYTANIE - CZY WY PO PÓŁTORAROCZNYM CZEKANIU ZABRALIŚCIE PAPIERY Z GDAŃSKA I ZŁOŻYLIŚCIE W GDYNI?POZDRAWIAM :D [W CIĄŻY ADOPCYJNEJ 12 M-CY]
Awatar użytkownika
madak
Posty: 23
Rejestracja: 22 wrz 2002 00:00

Post autor: madak »

Montana,
Nie chcieli ich nam dać, tak więc przeszliśmy drugie szkolenie w Gdyni. Teraz mamy córeczkę i kwalifikację z Gdyni (papiery).
Pozdrawiam
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Ośrodki i procedury adopcyjne”