Adopcje 1991r. Wrocław

Miejsce do wymiany doświadczeń dorosłych osób, które w dzieciństwie adoptowano.

Moderator: Moderatorzy dorośli adoptowani

ODPOWIEDZ
Paulakrosno
Posty: 3
Rejestracja: 06 sie 2016 16:08

Adopcje 1991r. Wrocław

Post autor: Paulakrosno »

Witam. Piszę z nadzieją że uzyskam informację jak mogła bym się dowiedzieć czegokolwiek o rodzicach biologicznych oraz bracie, który został adoptowany później ode mnie rok lub dwa (tylko tyle o nim wiem) na pewno we Wrocławiu. Tam się urodziłam i z tamta d pochodzę tam tez miała miejsce adopcja obecnie mieszkam na Podkarpaciu i nie bardzo mam możliwość dojazdu do Wrocławia. O adopcje chodzi w 1991, 1992 r i później (brat). Jeżeli ktokolwiek wiedziałby coś w tym temacie proszę o pomoc! Wiem tylko o tym że można w USC we Wrocławiu przyjechać z dowodem osobistym i złożyć wniosek o pełny akt urodzenia o odpis ale w chwili obecnej nie mam możliwości być tam. PROSZĘ O POMOC! A może jest jakaś strona gdzie ludzie szukają swoich bliskich? ciach/emot
Awatar użytkownika
diar
Posty: 519
Rejestracja: 29 gru 2009 01:00

Re: Adopcje 1991r. Wrocław

Post autor: diar »

Jest strona: www.zerwanewiezi.pl
Mama cudnego chłopczyka.
Go30
Moderator Członek Stowarzyszenia
Posty: 4144
Rejestracja: 21 sie 2009 00:00

Re: Adopcje 1991r. Wrocław

Post autor: Go30 »

Paulakrosno najlepiej rozpocząć poszukiwania wlasnie od USC. Aby uzyskać odpis zupełny można złożyć wniosek za pośrednictwem poczty, bądź specjalnej platformy internetowej. Należy tylko.pamiętać o uiszczeniu opłaty skarbowej. tutaj możesz sprawfzić informacje z USC Wrocław.
Możesz też porosić o pomoc ośrodek adopcyjny, który przeprowadzał Twoją adopcję. Jeśli mają informacje, powinni Ci je udostępnić.

09.2013 serduszkowa córeczka

01.2017 zaczynamy po raz drugi


Paulakrosno
Posty: 3
Rejestracja: 06 sie 2016 16:08

Re: Adopcje 1991r. Wrocław

Post autor: Paulakrosno »

strona www.Zerwanewiezi.pl nie działa już kiedyś próbowałam pisać to nie dało rady wysłać ich mail.
USC Wrocłąw tak jak najbardziej byłby najlepszym rozwiązaniem a przez środek adopcyjny ja nie wiem nic matka adopcyjna mi powiedizla tylko tyle ze mnie adoptowala i ze moja matka biologiczna pila i ze mam brata rok lub dwa mlodszego od siebie nic wiecej nie chce mi powiedziec niewiem czy sie boi czy cos... :( :neutral: coś wie ale nie powie za nic w świecie. urodziłąm sie początkiem grudnia a akt urodzenia z rodzicami co mnie adoptowali jest z maja dziwne to wszystko
krasnal76
Moderator Dokarmiam bociana ;)
Posty: 2079
Rejestracja: 17 wrz 2012 21:14

Re: Adopcje 1991r. Wrocław

Post autor: krasnal76 »

Paulakrosno pisze:coś wie ale nie powie za nic w świecie. urodziłąm sie początkiem grudnia a akt urodzenia z rodzicami co mnie adoptowali jest z maja dziwne to wszystko
Dobrze przez to rozumiem,że masz zmienioną datę urodzenia?W akcie urodzenia mojej córki zmienione zostało tylko imiona i nazwiska rodziców biologicznych,cała reszta została taka sama...Dziwne to trochę

8.05.2013 pierwsza wizyta w OA

11.02.2014 telefon z informacją ,że zaczynamy szkolenie PRIDE 12.04.2014

13.06.2014 otrzymaliśmy kwalifikacje :)



23.03.2015 TEN TELEFON



24.03.2015 Poznanie Córki



01.04.2015 Jedziemy razem do domu



26.05.2015 Na zawsze razem



 



 



 


Paulakrosno
Posty: 3
Rejestracja: 06 sie 2016 16:08

Re: Adopcje 1991r. Wrocław

Post autor: Paulakrosno »

nie niby data urodzenia jest taka ze 3 grudnia tylko oni w maju dopiero byli w usc wrocław. na karcie wypisowej ze szpitala wszystko jest napisane o mnie jako noworodku na maszynie a imie i nazwisko oraz adres recznie dlugopisem dziwne to jest. moze to bylo zatuszowana adopcja tak zeby nikt nie wiedzial wójek mojej matki ktora mnie adoptowala byl w tym czasie ordynatorem na oddziale ale nie wiem na ktorym czy chyba nie na noworodkow wlasnie
Monika Perzyńska
Posty: 1
Rejestracja: 07 lip 2017 22:21

Re: Adopcje 1991r. Wrocław

Post autor: Monika Perzyńska »

Hej. Czy mogłabyś napisać coś o sobie jak soe nazywalas przed adopcja? Ja również szukam rodzeństwa które było we Wrocławiu w tych latach co podałaś w poście. Napisz do mnie na maila.
[email protected]
Monika
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dorośli adoptowani”