Szukam mlodszego rodzenstwa ur. w Jaworznie

Miejsce do wymiany doświadczeń dorosłych osób, które w dzieciństwie adoptowano.

Moderator: Moderatorzy dorośli adoptowani

ODPOWIEDZ
mari.hak
Posty: 2
Rejestracja: 03 cze 2015 11:57

Szukam mlodszego rodzenstwa ur. w Jaworznie

Post autor: mari.hak »

Ja-Olga Turek przed adopcja. Po adopcji Sofia Månsson ur. w 1978 roku w Jaworznie szukam mlodszego rodzenstwa.

Anna Baniszewska ur.10.07.1980 roku i Joanna Jarzabek ew. Turek ur. 11.11.1983 roku w Jaworznie.
Prawdopodobnie zostalyscie adoptowane z DD w poblizu Jaworzna.
Wasze imiona i nazwiska zostaly zmienione w trakcie adopcji.Teraz byc moze jestescie zamezne i nosicie inne nazwiska.
Najmlodszy brat Krzysztof Turek ur. 05.12.1984 roku w Jaworznie, oddany w 1986 roku do Domu Dziecka w Sosnowcu, ul.Szczecinska 11.

Przed trzema laty dowiedzialam sie,ze mam troje mlodszego rodzenstwa o ktorym nie wiedzialam.Rodzicom adopcyjnym podczas przeprowadzanej adopcji powiedziano ,ze jestem sierota. Byc moze nie wiecie, ze nas jest czworo rodzenstwa. Moje dzieci Edvin i Amanda pytaja o ciocie i wujka
Nasza biologiczna matka Halina Turek zmarla w 2006 roku, pochodzila z Jaworzna. Mialam niespelna 4 lata kiedy zostalam przez sad oddana do DD w Sosnowcu ul.Sucha 21.Wkrotce po umieszczeniu mnie w DD zostalam adoptowana.
Mam prosbe do czytajacych ogloszenia jezeli ktos kojarzy/zna osoby poszukiwane ,prosze o kontakt.
Mireio
Posty: 2
Rejestracja: 05 gru 2015 12:54

Re: Szukam mlodszego rodzenstwa ur. w Jaworznie

Post autor: Mireio »

Hej. Znalazłaś już rodzeństwo?
mari.hak
Posty: 2
Rejestracja: 03 cze 2015 11:57

Re: Szukam mlodszego rodzenstwa ur. w Jaworznie

Post autor: mari.hak »

Witam, odnalazlam dwoje rodzenstawa. Pozostala tylko Joanna- szukam jej.
Gosiak87
Posty: 2
Rejestracja: 03 kwie 2013 19:15

Re: Szukam mlodszego rodzenstwa ur. w Jaworznie

Post autor: Gosiak87 »

A dowiadywałaś się w okolicznym ośrodku adopcyjnym? Oni mają kontkty do rodzin, które adoptowały dzieci i mogą spróbować się z nimi skontaktować i dać Twoje namiary Twojej siostrze może sie uda :) powodzenia :)
03.2013 pierwsza wizyta w OA
11.06.2013 - złożyliśmy dokumenty w OA
25.02-04.06.2014 - kurs :D
19.08.2014 mamy Kwalifikacje :-)
Bebinia
Posty: 74
Rejestracja: 04 mar 2014 13:43

Re: Szukam mlodszego rodzenstwa ur. w Jaworznie

Post autor: Bebinia »

mari.hak czy możesz napisać, jak to jest odnaleźć po latach rodzeństwo?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dorośli adoptowani”