PIERWSZA WIZYTA PO STRACIE - odczucia i podejście lekarza

Archiwum forum "Poronienia"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Awatar użytkownika
MALEJSZA
Posty: 1045
Rejestracja: 05 lut 2007 01:00

Post autor: MALEJSZA »

pustka zawsze bedzie i raczej nie zapomni sie nigdy.mi pomagaja dziewczyny z bociana[jestem na watku endometrioza5],pisze bloga a to super terapia bo klawiatura zniesie wszystko i dzieki temu poznalam wiele fajnych osob w realu :wink: mam 6miesiecznego doga niemieckiego wiec przelalam te uczucia :wink: tylko czasem dopada mnie smutek....poronilam w styczniu...gdyby nie to tulilabym teraz swoje wyczekane malenstwo :cry:
''kiedy Bog zamyka drzwi to otwiera okno''
Awatar użytkownika
zuzia-21
Posty: 7
Rejestracja: 23 wrz 2008 00:00

Post autor: zuzia-21 »

MALEJSZA tak to jest z nami kobietami gdzieś musimy ulokować nasze uczucia i wyładować emocje!!!
Dziewczyny napiszcie jeszcze po jakim czasie od tego ferelnego dnia (poronienia)wróciłyście do pracy???
Ja mam zwolnienie do końca miesiąca i zastanawiam się czy to wystarczy???
Pozdrawiam!!!
Awatar użytkownika
Mimi1978
Posty: 50
Rejestracja: 16 maja 2007 00:00

Post autor: Mimi1978 »

Mimi1978 Z tego co zdązyłam się zorientować (nie za dobrze sobie jeszcze radzę z tą stronką) to Ty obecnie jesteś w ciązy takkkkk???Jeśli tak to serdecznie gratuluję i mam nadzieję że wszystko idzie pomyślnie,napisz jak się czujesz?i czy tamto poronienie nie miało żadnego wpływu na kolejną ciążę???
Pozdrawiam!!!

Czuje sie dobrze od samego poczatku ciazy, jak na dzien dzisejszy jestem w formie. Ciaza dotychczas przebiega bezproblemowo i oby tak dalej !! Absolutnie poronienie nie mialo zadnego wplywu, taki wybryk natury, zaszlam 7 miesiecy po poronieniu.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
MALEJSZA
Posty: 1045
Rejestracja: 05 lut 2007 01:00

Post autor: MALEJSZA »

mimi -gratuluje ogromnie.u mnie jest dakej ogromny strach i boje sie nawet pomyslec o odstawieniu antykow 8O
''kiedy Bog zamyka drzwi to otwiera okno''
Awatar użytkownika
Mimi1978
Posty: 50
Rejestracja: 16 maja 2007 00:00

Post autor: Mimi1978 »

a jakie leki bierzesz malejsza ?
Awatar użytkownika
zuzia-21
Posty: 7
Rejestracja: 23 wrz 2008 00:00

Post autor: zuzia-21 »

Byłam dziś w gin ale nie wiele więcej się dowiedziałam,powiedział żebym przyszła jak będę miała już wynik histop,(będę go miała za tydzień)to wtedy wykonamy wszystkie niezbędne badania.Powiedział też że bardzo wiele zależy właśnie od tych wyników. Dlatego jeśli możecie to napiszcie coś na ich temat bo ja jestem zielona pod tym względem.Z góry ogronme dzięki!!!
Mimi1978-mimo że wogóle Cię nie znam to bardzo się cieszę że Twoja ciąża przebiega pomyślnie,trzymam kciuki aby tak było do samiutkiego końca,trzymaj się cieplutko!!! :wink:
Awatar użytkownika
MALEJSZA
Posty: 1045
Rejestracja: 05 lut 2007 01:00

Post autor: MALEJSZA »

lekow zadnych tylko od tego poronienia[od stycznia]biore tabletki antykoncepcyjne i nawet boje sie myslec zeby je odstawic....ja wiem ze trzeba myslec pozytywnie ale poczekamy jeszcze dluuuugo zanim znowu zaczniemy sie starac :?
''kiedy Bog zamyka drzwi to otwiera okno''
Awatar użytkownika
Mimi1978
Posty: 50
Rejestracja: 16 maja 2007 00:00

Post autor: Mimi1978 »

tak od razu po poronieniu przepisal Ci leki antykoncepcyjne ? Zanim zaczelam brac pergotime + Dudu musialam odczekac min 2 m-ce i dopiero potem. Wytlumaczono mi ze organizm potrzebuje troche czasu by wszystko wrocilo do normy.
A w ogole jesli chcesz zajsc w ciaze to nie ma sensu brac tabletek bo wtedy znowu wszystko stymulowane jest chemicznie ... wez na luz i moze zaraz znowu zajdziesz chyba ze nie chcesz jak na razie... to zrozumie.
W kazdym razie w tym wszystkim jest bardzo wazne pozytywne myslenie chociaz nie jest to takie latwe.

Pozdrawiam goraco

Dodane po: 2 minutach:
Mimi1978-mimo że wogóle Cię nie znam to bardzo się cieszę że Twoja ciąża przebiega pomyślnie,trzymam kciuki aby tak było do samiutkiego końca,trzymaj się cieplutko!!!
Zuzia, dziekuje Ci bardzoo, my tez sie cieszymy bo jednak jest to piekny okres w zyciu kobiety a szczegolnie jak bibi daje znac o sobie.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Ania_7820
Posty: 92
Rejestracja: 26 maja 2008 00:00

Post autor: Ania_7820 »

Cześć dziewczyny,
Mam pytanie, w jakim czasie po poronieniu zgłosiłyście się do ginekologa, aby zlecił wam badania? Ja poroniłam we wrześniu (tj. 11.09) jak byłam na wakacjach w Karpaczu. 18 zgłosiłam się do swojej gin, aby mi zleciła jakieś badania to mi powiedziała, że to za wcześnie, aby mnie badać i powiedziała abym przyszła do niej po pierwszej @. Dziewczyny powiedzcie, czy to nie będzie już za późno?
Starania od 5 lat
od 25.06 już w Novum
09.07-jest z nami kruszynka
11.09 nie ma z nami kruszynki :cry2:
04.10.-jest z nami po raz drugi kruszynka
TP 07.08.2009
Od 17.08 jestem szczęśliwą mamą Pawełka
Awatar użytkownika
zuzia-21
Posty: 7
Rejestracja: 23 wrz 2008 00:00

Post autor: zuzia-21 »

Ania nie martw się nie będzie za póżno,z tego co ja wyczytałam na tym forum i dowiedziałam się od swojego gin.to każdy lekarz zaleca badania po pierwszym okresie jak już troszkę się to wszystko uspokoi i wróci do jako takiej formy!!!Poza tym mój gin.kazał czekać na wyniki histop.i po ich analizie zdecyduje co dalej............Także nie masz co sie spieszyć.
Pozdrawiam!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
Ania_7820
Posty: 92
Rejestracja: 26 maja 2008 00:00

Post autor: Ania_7820 »

zuzia-21 dzięki za informcję trochę mnie uspokoiłaś
Starania od 5 lat
od 25.06 już w Novum
09.07-jest z nami kruszynka
11.09 nie ma z nami kruszynki :cry2:
04.10.-jest z nami po raz drugi kruszynka
TP 07.08.2009
Od 17.08 jestem szczęśliwą mamą Pawełka
Awatar użytkownika
MALEJSZA
Posty: 1045
Rejestracja: 05 lut 2007 01:00

Post autor: MALEJSZA »

aniu-u mnie bylo tak samo po perwszym okresie. mimi-jak tylko skonczylam brac rozne leki przeciw zapalne[bo mam tez endometrioze]przeszlam na antykoncepcje.powiedzialam ''dosc''przez 4 lata zylam od cyklu do cyklu...teraz mam czas dla mnie i realizuje marzenia.ja wierze ze nic nie dzieje sie bez przyczyny...widocznie musialo sie tak satac zebym zobaczyla ze poza klinikami leczenia nieplodnosci tez jest zycie :wink:
''kiedy Bog zamyka drzwi to otwiera okno''
Awatar użytkownika
Pysia1
Posty: 3437
Rejestracja: 01 lip 2002 00:00

Post autor: Pysia1 »

Malejsza ja rowniez chocruje na ednometrioze. To znaczy po zajsciu w kolejna ciaze usunieto mi ogniska endo i zaszlam w ciaze, dzieki duzej ilosci lekow udalo sie i mam synka. Teraz zaczelismy sie starac o kolejna, jak dla mnie juz 4 ciaze, odstawilam antyki i licze zeby choroba nie wrocila, bo poza bolem fizycznym jaki niesie ta choroba to skutecznie wykonczyla mnie psychicznie.
Pozdrawiam
Mama Antosia- 24.05.2006 najwspanialszy dzień w życiu oraz:
2002- Aniołka Groszka- 8 tc, cp
2004- Aniołka Biedroneczki- 10 tc
2009- Aniolek Maluszek- 9 tc
Awatar użytkownika
MALEJSZA
Posty: 1045
Rejestracja: 05 lut 2007 01:00

Post autor: MALEJSZA »

pysia-super slyszec ze ci sie udalo.juz mi tu biegiem na watek endo kobietek sie pochwalic :wink: i zawiruskowac. :wink: my tam na dobre nowiny czekamy :D
''kiedy Bog zamyka drzwi to otwiera okno''
Awatar użytkownika
Martinii
Posty: 2
Rejestracja: 08 paź 2008 00:00

Post autor: Martinii »

Dziewczyny, poszukuje dobrego ginekologa specjalizującego sie w leczeniu endomeriozy. Mieszkam w Katowicach. Możecie mi kogoś polecić??
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Poronienia”