SZEW W CIĄŻY

Archiwum forum "Jestem w ciąży"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Awatar użytkownika
renia167
Posty: 4487
Rejestracja: 16 lip 2008 00:00

Re: SZEW W CIĄŻY

Post autor: renia167 »

beatkaa24 ja jeszcze nie mam zalozonego krążka ale moj synek od dawna upodobal sobie kopanie po szyjce. To boli, szczegolnie mocno jak nie ma sie pustego pecherza. Ja juz kilka razy sie pytalam czy to otwieranie i skracanie nie jst troche przez niego i jego kopniaki. Lekarka powiedziala ze dziecko nie ma na tyle sily zeby kopniakami spowodowac rozwarcie. Wiec mysle ze ze szwem jest podobnie. Moj pierwszy synek juz dawno lezal grzecznie glowka na dól a ten wiecznie stoi na nogach i chyba podskakuje. Odczuwasz go wtedy bardzo nisko i tak jak pisalam boli
Aniołek 07.07.2008 (10t.c.)
Tomek 04.05.09
C.b. 05.10
Aleks 15.10.11
Awatar użytkownika
beatkaa24
Posty: 398
Rejestracja: 02 mar 2010 01:00

Re: SZEW W CIĄŻY

Post autor: beatkaa24 »

renia167 dzieki za odpowiedz z tym, ze nasz maly mial juz od dawna glowe w dole ale musial sie teraz jakos bokiem przekrecic bo u gory nie kopie wcale ... zobacze moze dzis pojde do gina albo zadzwonie zapytam w sumie wiadomo i tak go nie przekreci ale by powiedzial czy szew nie cierpi na tym albo czy rozwarcie sie nie powieksza o to mi najbardziej chodzi
3 Aniołki 6tc, 8tc, 9tc [*]
Aniołek Alanek ur 22.09.2010 23tydzien [*]
czekamy na Synka :) Skarbie zostań z nami :* (termin 6.11.2011)
http://www.suwaczki.com/tickers/c55fdqk3phgj1q57.png
J.J
Posty: 26
Rejestracja: 03 cze 2011 11:45

Re: SZEW W CIĄŻY

Post autor: J.J »

ja od wczoraj wieczora tez czuje mojego synusia nisko w brzuszku, a przynajmiej wydaje mi sie ze to jest nisko.To moja pierwsza ciaza wiec za bardzo nie orientuje sie na jakiej wysokosci powinnam czuc ruchy. Czasem czuje zaraz pod pępkiem a czasem sporo nizej. Tez mnie to martwi i niepokoi. A przy tym mam taka dziwna wydzieline w pochwy koloru brzoskwiniowo-rozowego, co prawda lekarz mowil ze po zalozeniu pessara moge miec wiecej wydzieliny,uplawow ale to na uplawy mi nie wyglada. Nie jest tej wydzieliny az tak duzo ale jest i mnie niepokoi, czasem wyplywa ze mnie tylko taka jakby woda. Raju,ile my sie namartwimy...

beatkaa24 jesli wizyta u lekarza Cie uspokoi to radze isc i zapytac o to co Cie martwi. Ja tez sie zastanawiam nad jutrzejsza wizyta, normalnie mam wyznaczona na za tydzien ale jesli dzisiaj caly czas bede czula malego nisko i wydzielina nie ustapi to pewnie jutro zawitam u lekarza. Ja sie martwie czy przypadkiem pessar nie obsunal sie skoro malego czuje nizej.
atmaca
Posty: 148
Rejestracja: 18 maja 2011 19:06

Re: SZEW W CIĄŻY

Post autor: atmaca »

Hej dziewczyny :)

Ja też czasem jeszcze czuje córcie w dole jak by przy szyjce majstrowała ,ale też dużo czuje już ją na górze.Myśle,że jeśli posiew i mocz macie o.k to nie ma co się martwić co do upłąwów,ja mam czasem żółte czasem brązowe i jest ich tez czasem więcej ale to przez szew jest spowodowane, ja pytałam o to swoją doktorowa i jest to normalne.
Ale wiadomo spytajcie tez swoich lekarzy :)
Awatar użytkownika
beatkaa24
Posty: 398
Rejestracja: 02 mar 2010 01:00

Re: SZEW W CIĄŻY

Post autor: beatkaa24 »

J.J ja po szwie nie mam zadnej wydzieliny normalny sluz bialy albo lekko zolty
pamietaj, ze przy krazku bardzo musisz uwazac na infekcje zeby nie zlapac wiec powinnac te uplawy zglosic lekarzowi a tym bardziej jak sa rozowe albo jak woda leci bo moga ci sie saczyc wody
3 Aniołki 6tc, 8tc, 9tc [*]
Aniołek Alanek ur 22.09.2010 23tydzien [*]
czekamy na Synka :) Skarbie zostań z nami :* (termin 6.11.2011)
http://www.suwaczki.com/tickers/c55fdqk3phgj1q57.png
J.J
Posty: 26
Rejestracja: 03 cze 2011 11:45

Re: SZEW W CIĄŻY

Post autor: J.J »

beatkaa jak się czujesz? Byłaś u lekarza? Ja się zastanawiam czy jechac dzisiaj czy wytrzymać tydzien do planowo wyznaczonej wizyty. Powiedz mi czy w przypadku sączących sie wód plodowych leca one lekko ale caly czas czy moga tylko od czasu do czasu? Bo mi nie lecą cały czas tylko czasem, raz więcej, raz mniej.
Awatar użytkownika
beatkaa24
Posty: 398
Rejestracja: 02 mar 2010 01:00

Re: SZEW W CIĄŻY

Post autor: beatkaa24 »

J.J ja disiaj poszlam do gina bo nie dawalo mi to spokoju no i wszystko ok maluszek poprostu sie obkrecil i glowe ma teraz u gory a kopie mnie nogami i raczkami po dole dlatego jak przyfasoli w szyjke to czuje klucie ale szyjka narazie ok be zmian ...

wody moga sie saczyc a moga odejsc ale to by duzo lecialo a jak sie sacza to byc czula, ze np wkladka jest mokra nie wie tak mi tlumczyl gin bo mi sie nie saczyly .... tylko mam troche malo i mnie pytal czy nie mam mokro ale przy pessaze to podobno jest zwiekszona wydzielina wiec moze dlatego tak masz tylko moze barwe skonsultuj z ginem moze masz jakas infekcje i powinnas dostac globulki
3 Aniołki 6tc, 8tc, 9tc [*]
Aniołek Alanek ur 22.09.2010 23tydzien [*]
czekamy na Synka :) Skarbie zostań z nami :* (termin 6.11.2011)
http://www.suwaczki.com/tickers/c55fdqk3phgj1q57.png
J.J
Posty: 26
Rejestracja: 03 cze 2011 11:45

Re: SZEW W CIĄŻY

Post autor: J.J »

beatkaa dobrze że u Ciebie wszystko w porzadku.
Ja zdecydowałam się że jednak dzisiaj odwiedze mojego gina by sie uspokoic (gorzej jak się nie uspokoje bo coś się dzieje). Ja biorę dopochwowo clotrimazolum żeby żadna infekcja mi się nie wdala i lekarz mowil że zdarza się że kobiety źle wkładają i może dojść do podraznienia scianek macicy i nawet mozna lekko krwawic i tak sobie mysle ze kolor tej mojej wydzieliny jest zmieszany z odrobina krwi i stad taka barwa no ale to tylko moje gdybanie dzisiaj wypytam lekarza.
atmaca
Posty: 148
Rejestracja: 18 maja 2011 19:06

Re: SZEW W CIĄŻY

Post autor: atmaca »

[treść wymoderowano jako niezgodną z tematem wątku]
Awatar użytkownika
beatkaa24
Posty: 398
Rejestracja: 02 mar 2010 01:00

Re: SZEW W CIĄŻY

Post autor: beatkaa24 »

J.J daj znac po wizycie clotrimazol to jest jak ma sie grzyba na bakteie nie dziala mi te dali to nawet nie bralam bo wiem, ze grzyba nie mam wolalam laktovaginal sobie wlozyc ochronnie poza oczywiscie globulkami co dostalam na bakterie jak z posiewu wyszly... hmmm dziwne zeby od wkladania globulek podkrwawiac ja tyle wkladam i mi sie nie zdazylo no bo co mozna zle robic a lekarze chyba czasmi to sami nie wiedza i tak pitola...

[treść wymoderowano jako niezgodną z tematem wątku]
3 Aniołki 6tc, 8tc, 9tc [*]
Aniołek Alanek ur 22.09.2010 23tydzien [*]
czekamy na Synka :) Skarbie zostań z nami :* (termin 6.11.2011)
http://www.suwaczki.com/tickers/c55fdqk3phgj1q57.png
J.J
Posty: 26
Rejestracja: 03 cze 2011 11:45

Re: SZEW W CIĄŻY

Post autor: J.J »

[treść wymoderowano jako niezgodną z tematem wątku]
Awatar użytkownika
lilja
Posty: 90
Rejestracja: 20 sty 2007 01:00

Re: SZEW W CIĄŻY

Post autor: lilja »

J.J pisze: Ja biorę dopochwowo clotrimazolum żeby żadna infekcja mi się nie wdala i lekarz mowil że zdarza się że kobiety źle wkładają i może dojść do podraznienia scianek macicy i nawet mozna lekko krwawic i tak sobie mysle ze kolor tej mojej wydzieliny jest zmieszany z odrobina krwi i stad taka barwa no ale to tylko moje gdybanie dzisiaj wypytam lekarza.
hej, dokładnie jak mówi beatkaa z tym clotrimazolem, to nie jest środek do profilaktyki tylko do leczenia i na dodatek tylko infekcji, wywołanych drożdżakami, także jak dostaną się bakterie to i tak nic nie da. a lepiej clotrimazolum też nie nadużywać. nie wystarczyłby dobry płyn do higieny plus jakiś probiotyk (nawet lacibios femina żeby już tam w środku nic nie podrażniać)?
[color=blue]Z miłością jest jak z masłem. Od czasu do czasu trochę chłodu utrzymuje je w świeżości.
Marcel Achard[/color]
Awatar użytkownika
beatkaa24
Posty: 398
Rejestracja: 02 mar 2010 01:00

Re: SZEW W CIĄŻY

Post autor: beatkaa24 »

Psac,Kasiek, Atmaca jak tam wasze szyjki trzymaja ?
J.J czekamy na info jak passer trzyma ...
Ja wlasnie przyjmuje lacibios femine albo laktovaginal ale, ze biore jeszcze luteine bo dostalam jednak do konca 30 tyg zebym brala bo podobno dobrze dziala na szyjke to wole doustny probiotyk
3 Aniołki 6tc, 8tc, 9tc [*]
Aniołek Alanek ur 22.09.2010 23tydzien [*]
czekamy na Synka :) Skarbie zostań z nami :* (termin 6.11.2011)
http://www.suwaczki.com/tickers/c55fdqk3phgj1q57.png
atmaca
Posty: 148
Rejestracja: 18 maja 2011 19:06

Re: SZEW W CIĄŻY

Post autor: atmaca »

Witajcie!

Chyba nie możemy o niczym innym pisać jak szew i krążki i coś z tym związanym bo widze,że wszystkie wiadomością są nasze kasowane jak jest coś nie na temat.
Ja mam kontrole za tydzięń a dzisiaj jade tylko na zastrzyk więc jak tam z szyjką dowiem się za tydzień:) ale myśle ze jest o.k
[treść wymoderowano jako niezgodną z tematem wątku]
J.J
Posty: 26
Rejestracja: 03 cze 2011 11:45

Re: SZEW W CIĄŻY

Post autor: J.J »

Kurcze dziewczyny, trochę mnie wystraszyłyscie tym clotrimazolum, dokladnie to nie wiem czemu gin kazal mi to wkładac. Teraz zastanawiam się czy może przerwać branie. Nic o żadnym grzybie mi nie wiadomo zebym miala. Wizyte u lekarza mam dopiero we wtorek za tydz bo wczoraj chcialam jechac ale okazalo się że go nie było i nie przyjmowal.

atmaca Ty to masz dobrze mozesz pozwalac sobie na duuuzo wiecej niz my :-) Fajnie masz :-)
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Jestem w ciąży”