WYNIKI bhcg (cz.II)

Archiwum forum "Jestem w ciąży"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Awatar użytkownika
annabel2
Posty: 281
Rejestracja: 01 maja 2008 00:00

Re: WYNIKI bhcg (cz.II)

Post autor: annabel2 »

ankaaa no u mnie za wcześnie jeszcze na serduszko ... Dlatego zastanawiam się czy zrobienie trzeci raz bety coś mi da w tak wczesnej ciąży. Chociaż z drugiej strony chciałabym sprawdzić czy beta przyrasta ....
Awatar użytkownika
ankaaa
Posty: 12250
Rejestracja: 30 maja 2011 15:28

Re: WYNIKI bhcg (cz.II)

Post autor: ankaaa »

annabel2 pisze:ankaaa no u mnie za wcześnie jeszcze na serduszko ... Dlatego zastanawiam się czy zrobienie trzeci raz bety coś mi da w tak wczesnej ciąży. Chociaż z drugiej strony chciałabym sprawdzić czy beta przyrasta ....
ja robilam w 12 i 14 dpt a potem stwierdzilam ze bedzie co ma byc a tylko co najwyzej sie bede stresowac jakby zle rosla
starania od 01.2007 bardzo słaba armia
Salve ICSI -VIII.2011/IX.2012 :(
amh 0,6
koniec odwołany, do trzech razy sztuka ha :)
III ICSI refund. X.2013 :)
16.11 jest SERDUSZKO !!! :love:
"Jeszcze Cię nie znam, a już Cię kocham"
03.07.14 godz 11.25 urodził się Antoś :love:
Awatar użytkownika
annabel2
Posty: 281
Rejestracja: 01 maja 2008 00:00

Re: WYNIKI bhcg (cz.II)

Post autor: annabel2 »

ankaaa ja betę miałam robioną w 25 i 30 dniu cyklu.
dzidda
Posty: 4289
Rejestracja: 07 lut 2012 12:37

Re: WYNIKI bhcg (cz.II)

Post autor: dzidda »

carmen81 pisze:
dzidda pisze:zrobiłam 3 testy na każdym widać bladą kreskę. byłam na total hcg ale jest tylko 4,2mlu czy z tego może coś być?dlaczego widać na testach drugą kreskę jak mają czułość 25?
u mnie blada druga kreska oznaczala ciąże a z każdym dniem byla bardziej wyraźna. Wartosc hcg 4,2 uznawane jest za brak ciąży chyba,że badanie bylo bardzo wcześnie i wykazalo tak niską wartośc w tej sytuacji najlepiej po 2 dniach powtórzyc badanie i jeśli urośnie można uznac,że jest ciąża. Co do sikaczy to bywają błędy. Jeśli masz wątpliwości powtórz badanie z krwi i może zrob sikacza innej firmy
to były testy różnych firm.
dzisiaj mam 17,8 mIU/ml więc niby przyrost ok ale troszkę niska i tak?

boję się ciąży pozamacicznej bo już jestem po 2-ch.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Jestem w ciąży”