LISTA CIĘŻARÓWEK po INSEMINACJI

Archiwum forum "Jestem w ciąży"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

asiola111
Posty: 14034
Rejestracja: 21 paź 2010 17:51

Re: Ciaza po inseminacji - lista ciezarowek :)

Post autor: asiola111 »

monik35 witamy na wątku, napisz coś o sobie, jak się czujesz przede wszystkim! i spokojnych miesięcy ciąży zyczę:)

monikastan tak, nam się udało za pierwszym razem, ponoć to rzadkość, ale nie jestem jedyna na tym forum:) IUI miałam robione na pękniętych pęcherzykach, o tym, że się udało dowiedzieliśmy się przed samymi Świętami w grudniu. Teraz już jestem w 12tc i 6 dzień, walczę z krwiakami kosmówkowymi...w poniedziałek bardzo ważne dla nas badania.
Trzymam za Was kciuki, oby się udało!!!
A test masz zrobić 13 dni po inseminacji? Jeśli lekarz tak kazał;) tylko zrób bete, nie sikańca;) Co do torbieli, ja miałam 4 cm torbiel na jajniku, po stymulacji tak się może zdarzyć, ale wszystko się wchłonęło.
Córka
Awatar użytkownika
Gość

Re: Ciaza po inseminacji - lista ciezarowek :)

Post autor: Gość »

[quote="asiola111"]monik35 witamy na wątku, napisz coś o sobie, jak się czujesz przede wszystkim! i spokojnych miesięcy ciąży zyczę:)

Mnie udało się za trzecim razem, 24 stycznia miałam 3 IUI i udaną , o czym dowiedziałam się z bety po 10 dniach. Pierwsza beta 4.02 była 25,03, kolejna 7.02. 173 , 10.02-501,80, a 17.02 - 5213:) W poniedziałem mam wizytę i mam nadzieję, że będzie juz widać serduszko :) Niestety jestem na zwolnieniu i chyba będę całą ciążę , bo już dwa razy miałam plamienia i krwawienie i muszę leżeć całą dobę. No i dodatkowo już dwa razy poroniłam, ostatni raz w październiku 2010 .Biorę dużo leków i mam nadzieję na donoszenie i zdrowe dzieciątko:) Przyznam , że trochę się boję i tych leków i moich prawie 36 lat , ale musi być dobrze co nie?:)
Niestety juz mam sygnały, że nie wrócę już do pracy , niestety nie zrozumieli i już szykują się żeby się mnie pozbyć :)

Dzięki za przyjęcie :) Fajnie mieć z kim pogadać nawet wirtualnie :)
Awatar użytkownika
monikastan
Posty: 1214
Rejestracja: 12 wrz 2010 22:32

Re: Ciaza po inseminacji - lista ciezarowek :)

Post autor: monikastan »

asiola111 i monik35 trzymam kciuki za wasze bijące serduszka, moc pozytywnego myslenia moze uzdrowić wszystko :) odpoczywajcie i się nie stresujcie

Co do pracy monik35 to fatalne podejcie, pozabijałabym wszystkich tak myślących dupków. Masakra :firing: Ja wczoraj dowiedziałam się pokątnie, że mój szef stwierdził "że nie będzie we mnie inwestował bo ja i tak zaraz zajdę w ciążę" powiedział to publicznie, w międzynarodowym środowisku, z którego się dowiedziałam.... Więc jest to chamskie, przykre i bardzo krzywdzące, więc wiem co czujesz...
ale to łamanie prawa pracy, dyskryminacja...

Jeszcze bardziej marzę o tym aby nam ta pierwsza IUI się udała, abym mogła na moją pracę wypiąć tyłek.. :firing:

God please help

Dodane -- 19 Lut 2011 18:51 --

dziewczyny, którym się udało IUI za pierwszym razem

Jakiej jakości nasienie mają wasi partnerzy?
"wkrętaki" b. leniwe:16mln, 4,5mln, 1mln, 10mln
15.02.2011- Clo1/4, 19mm, preg. 5000, IUI, pękł, nie ten znak zodiaku
15.03.2011- Clo1/2, 25mm, preg. 7500, pękł, IUI
13dpo-HCG 160, 15dpo- HCG 394
10.12.2011- 3880 gr SZCZESCIA i 59 cm RADOŚCI- Anto
Awatar użytkownika
Aira28
Posty: 54
Rejestracja: 17 lut 2011 13:38

Re: Ciaza po inseminacji - lista ciezarowek :)

Post autor: Aira28 »

monik35 trzymam kciuki, będzie dobrze.
monikastan ja zaczęłam brać duphaston od czwartku, właściwie już wzięłam 6 i mam brać przez 10 dni a później po 3 dniach mam zrobić test. Zrobię beta 1-2, bo sikańca to chyba nie ma sensu. Przyznam, że dopiero dziś przestał mnie boleć brzuch. monikastan może to tak ma być. Ale zauważyłam że mam podwyższona temperaturę (zawsze mam 36,6)wczoraj 36,9 dziś 37. Nie wiem czy tak ma być czy to jakiś znak. Dziewczyny jak Wam coś o tym wiadomo to dajcie znak. :wink:
Bądźmy dobrej myśli, może zaliczymy się do grona dziewczyn, którym udało się pierwsze IUI.
pozdrawiam Was dziewczęta
:lol:
3 lata starań
15.02.2011 - IUI :-(
17.03.2011 - 2 IUI :-(
marvelon-21 dni
Awatar użytkownika
Gość

Re: Ciaza po inseminacji - lista ciezarowek :)

Post autor: Gość »

Aira28 dzięki za słowa wsparcia:)

monikastan dzięki :) fajnie czuć, że ktoś to rozumie:) najsmutniejsze jest to , że pracuje tam już 10 lat i nigdy nie byłam na zwolnieniu, a tu takie podejście , szkoda gadać , będzie trzeba dać sobie z tym radę :)
Awatar użytkownika
Celnika123
Posty: 12570
Rejestracja: 15 maja 2009 00:00

Re: Ciaza po inseminacji - lista ciezarowek :)

Post autor: Celnika123 »

monik35 pracą się nie przejmuj, zawsze po macierzyńskim możesz iść na zwolnienie raz na siebie raz na dziecko, a potem np kolejna ciąza :D ciesz się ciążą i nie myśl o pracy. Niektórzy pracodawcy nawet jakby pracownica pracowała do 6 miesiąca i tak byliby niezadowoleni, dlatego lepiej iśc odrazu na zwolnienie
asiola111
Posty: 14034
Rejestracja: 21 paź 2010 17:51

Re: Ciaza po inseminacji - lista ciezarowek :)

Post autor: asiola111 »

monik35 cieszę się bardzo, że ta 3 IUI się udała, jak to się mowi: do 3 razy sztuka i teraz już musi być wszystko szczęśliwie. Będę trzymać kciuki!
Ja też jestem na zwolnieniu od początku, nie wiem jak bedzie dalej, na szczęście w pracy nikt nie robił problemów, przynajmniej nie jawnie, a przecież dzidzia i jej zdrówko jest teraz najważniejsze. Plamień, ani krwawień nie miałam, raczej męczyly mnie bóle brzucha jak na @ dość długo i skurcze i dlatego decyzja zeby zostać w domu. Pierwszy miesiąc właściwie przeleżałam w łózku, potem trochę wychodzilam, ale po ostatniej wizycie wiem, ze pojawił się kolejny krwiak wiec znowu dużo leniuchuję...i zastanawiam się które ukłucie w brzuchu jest naturalne, a które już nie:)
Co do leków, lekarze na pewno tak pokierują, zeby dzidzi nic nie zaszkodziło!

Aira28 tak, temperatura lubi być podwyzszona po zagnieżdżeniu zarodka:), już niedługo będziesz testować i wszystko się wyjaśni!
Pozdrawiam was weekendowo!

Dodane -- 19 Lut 2011 20:05 --

monik35 swoją drogą 10 lat to szmat czasu, nie potrafią tego docenić? :mur:
Przecież większość kobiet w pewnym okresie życia rodzi maleństwo, ale wraca do pracy i fantastycznie sobie radzi. Tak jak pisze Celnika123 myśl teraz o sobie i o dzidziusiu, wszystko się poukłada zawodowo w swoim czasie.
Córka
Awatar użytkownika
Aira28
Posty: 54
Rejestracja: 17 lut 2011 13:38

Re: Ciaza po inseminacji - lista ciezarowek :)

Post autor: Aira28 »

asiola111 dziękuję za informację co do temperatury. Życzę zdrówka dla Ciebie i Twojej Fasolki :)
3 lata starań
15.02.2011 - IUI :-(
17.03.2011 - 2 IUI :-(
marvelon-21 dni
Awatar użytkownika
Gość

Re: Ciaza po inseminacji - lista ciezarowek :)

Post autor: Gość »

Celinka123 wielkie dzięki za słowa wsparcia :)

asiola111 przede wszystkim gratuluję pierwszej udanej IUI :) A co do pracy to brak mi słów , 10 lat pracy bez zwolnienia, urlopy dostosowane do reszty, bo ja muszę być np. bo sprawozdania nikt nie zrobi itp. A teraz kiedy po prostu nie mam wyjścia i muszę leżeć to zero zrozumienia:) Masz rację zacharowywałam się i potrafiłam każdego zastąpić i chyba za dużo robiłam, poświęciłam im wiele lat i myślałam, że mam tam zrozumienie, ale się myliłam .
szkoda, że u mnie nie są tak wyrozumiali i dobrze nastawieni jak Wy :)
Awatar użytkownika
egejta
Posty: 444
Rejestracja: 20 paź 2010 20:01

Re: Ciaza po inseminacji - lista ciezarowek :)

Post autor: egejta »

monik35 doskonale Cię rozumiem. Ja też zostałam na "dzień dobry" tak potraktowana, że myślalam, że mi w pięty pójdzie...Ich zdaniem dziecko to duży kłopot dla firmy. Będę chodziła na zwolnienia a przez to nie będzie mnie ciągle w pracy, a oni potrzebują przecież pracownika... :twisted: Na pewno masz umowę na czas nieokreślony, więc przyjąć cię spowrotem muszą i nie ma o czym gadać. Moja umowa kończy się niestety tuż po porodzie...No, zobaczymy jeszcze jak to będzie...
25.07.2011 Milenka
03.06.2014 Wojtuś
Awatar użytkownika
Gość

Re: Ciaza po inseminacji - lista ciezarowek :)

Post autor: Gość »

cześć dziewczyny. Dzisiaj był maksymalny termin kiedy powinnam dostać @. Nie dostałam :) Brzuch mnie dziwnie boli, ni to jajnik ni to na @. Do toalety biegam co pół godziny i ciągle mi ciężko na żołądku. Aż boję się to pisać, ale może i u mnie się udało za pierwszym razem.. :) Miłej nocki
asiola111
Posty: 14034
Rejestracja: 21 paź 2010 17:51

Re: Ciaza po inseminacji - lista ciezarowek :)

Post autor: asiola111 »

egejta to jakaś plaga pracodawcow nieprzychylnych mamom...w sumie nic nie powinnam mowic, nie wiadomo jak się to u mnie ułoży...

hanciaa - czekamy na wieści!!!
Córka
Awatar użytkownika
Gość

Re: Ciaza po inseminacji - lista ciezarowek :)

Post autor: Gość »

A co do pracy dziewczyny, to na pocieszenie powiem, że zapierniczałam w głupim sklepie z ciuchami a jak się przedźwigałam kartonami w pracy i poszłam na miesiąc na zwolnienie to już nie miałam do czego wracać:) teraz dużo wypoczywam i z utęsknieniem czekam na dwie kreski:)
Awatar użytkownika
Gość

Re: Ciaza po inseminacji - lista ciezarowek :)

Post autor: Gość »

Dziewczęta poradźcie mi!
Zrobiłam rano test i na początku był negatywny a potem po jakimś czasie jak już miała wyrzucić to zobaczyłam drugą bladą kreske....
Co to znaczy?
Awatar użytkownika
lebowska
Posty: 6
Rejestracja: 06 kwie 2009 00:00

Re: Ciaza po inseminacji - lista ciezarowek :)

Post autor: lebowska »

[treść wymoderowano]
aha, i naleze do tych szczesliwych, co im sie udalo za pierwszym razem.
[treść wymoderowano]
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Jestem w ciąży”