LISTA CIĘŻARÓWEK po INSEMINACJI

Archiwum forum "Jestem w ciąży"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Awatar użytkownika
eMKa80
Posty: 37858
Rejestracja: 29 lip 2008 00:00

Re: Ciaza po inseminacji - lista ciezarowek :)

Post autor: eMKa80 »

Przypominam, iż jest to wątek merytoryczny - Ciąża po inseminacji - lista ciężarówek :) tutaj nie 3mamy kciuków, nie gratulujemy, nie pocieszamy, nie opowiadamy swoich przeżyć - lista to lista. Na luźniejsze pogaduchy zapraszam do działu Pogadajmy, na watek o IUI:
http://www.nasz-bocian.pl/phpbbforum/vi ... 22&start=0
asiola111
Posty: 14034
Rejestracja: 21 paź 2010 17:51

Re: Ciaza po inseminacji - lista ciezarowek :)

Post autor: asiola111 »

eMKa80 przepraszam jeśli naruszyłam regulamin forum, bo pewnie to do moich wpisow się głównie odnosi. Tylko czasem trudno oddzielić "emocje" od spraw merytorycznych, część napisać tu, a część na innym wątku.

Chcąc się jednak trzymać reguł, proszę o informację, czy ten wątek służy tylko podaniu komu się udało dzięki IUI i tyle, czy możemy podawać jak rozwija się nasza ciążą, pytać o rady...

Pozdrawiam
Córka
Awatar użytkownika
eMKa80
Posty: 37858
Rejestracja: 29 lip 2008 00:00

Re: Ciaza po inseminacji - lista ciezarowek :)

Post autor: eMKa80 »

asiola111 nie, nie chodzi tylko o Ciebie :) tutaj mozesz zerknac co posty na tym watku powinny zawierac http://www.nasz-bocian.pl/phpbbforum/vi ... &start=225
asiola111
Posty: 14034
Rejestracja: 21 paź 2010 17:51

Re: Ciaza po inseminacji - lista ciezarowek :)

Post autor: asiola111 »

eMKa80 przejrzałam wąteczek który doczepiłaś powyżej...większość dziewczyn piszących tam oczekuje na II i dobre wieści...mało tam osóbek wymieniających doświadczenia już po udanej IUI...żeby to miało ręce i nogi dziewczyny z tego wątku musiałyby się przenieść w inne miejsce, a tak zbiorowo będzie trudno, a co z mamusiami, które mają już maluszki, a często radzą, co dla nas czekających jest bezcenne?

Wiem, wiem...zasady to zasady, nie miej mi proszę za złe tego postu... po prostu wiele się nauczyłam od osóbek na tym właśnie wątku i trudno z tego rezygnować.
Córka
Awatar użytkownika
eMKa80
Posty: 37858
Rejestracja: 29 lip 2008 00:00

Re: Ciaza po inseminacji - lista ciezarowek :)

Post autor: eMKa80 »

lebowska pisze:czyzby lista ciezarowek miala byc li tylko suchym wpisem, ze oto ja, jako jedna z tych szczesliwych spodziewam sie dzieciatka poczetego w ten wlasnie sposob??
tak, lista to lista. Koniec i kropka :)
lebowska asiola111 o tym wszystkim mozecie pisac na pogadajmy tutaj jest watek merytoryczny. Zapraszam do nas na IUI pogaduchy

Dodane -- 22.02.2011, 15:03 --
lebowska pisze:albo prosimy moderatora o zmiane nazwy watku na taka, zeby zawierala wszystko, o czym tutaj piszemy
to nic nie da tu w tym dziale
asiola111
Posty: 14034
Rejestracja: 21 paź 2010 17:51

Re: Ciaza po inseminacji - lista ciezarowek :)

Post autor: asiola111 »

dziewczyny, skoro są takie a nie inne zasady bociana, to może przeniesiemy się na wątek podany przez eMKa80
http://www.nasz-bocian.pl/phpbbforum/vi ... 22&start=0
treść wymoderowano
Córka
Awatar użytkownika
balbina07
Posty: 11510
Rejestracja: 14 paź 2006 00:00

Re: Ciaza po inseminacji - lista ciezarowek :)

Post autor: balbina07 »

Tematem wątku jest:
Ciaza po inseminacji - lista ciezarowek
co oznacza że nie piszemy tutaj na tmat starań

Dla przypomnienia ponizej:

Regulamin Forum Nasz Bocian
1. Głównym tematem naszego portalu jest problematyka związana z trudnościami w posiadaniu potomstwa.
2. Zastanów się na jaki temat będziesz pisać i znajdź forum najbardziej odpowiadające temu tematowi. Posty nie odpowiadające tematowi forum będą kasowane przez moderatorów.
3. Zanim rozpoczniesz nowy wątek sprawdź czy nikt przed tobą nie pisał już kiedyś w tej sprawie. Do przeszukiwania forum najlepiej użyć wyszukiwarki. Nie pytaj ponownie o to samo.
4. Pisząc posty na forum miej na uwadze, że czytają cię osoby na różnych etapach drogi, o różnej wrażliwości – pamiętaj abyś ich nie krzywdził.
5. Forum jest skarbnicą wiedzy – nie zaśmiecaj jej nic nie wnoszącymi postami "Popieram", "Też tak myślę", "To zabawne" itp.
6. Pisząc post stosuj zasady netykiety. Nie cytuj całych wiadomości a jedynie fragmenty do których się odnosisz, nie krzycz (nie pisz dużymi literami) bez potrzeby, nie nadużywaj ikonek i kolorów.
7. Ściśle trzymaj się tematu wątku, nie składaj życzeń urodzinowych / imieninowych na wątku o leczeniu czy adopcji, załóż oddzielny wątek na "pogadajmy" lub (lepiej) użyj prywatnej wiadomości.
8. Pisząc posty pamiętaj o tym, że forum to powstało głównie po to, by służyć wymianie informacji a nie ilustracji. Nie używaj więc zdjęć i grafik w nadmiernych ilościach, zarówno w treści postów, jak i w podpisie.
9. Na forum zabronione jest używanie wszelkiego rodzaju grafik - "suwaczków" obrazujących zaawansowanie ciąży lub wiek dziecka. Jeśli koniecznie chcesz taką informację zamieścić - możesz to zrobić tylko i wyłącznie umieszczając w podpisie link do strony z suwaczkiem - nigdy grafikę.
10. Niektóre fora mogą mieć swoje własne, dodatkowe zasady. Tak jest np. na forach eksperckich. Są one zawsze umieszczone jako jeden z pierwszych postów na górze forum. Zawsze zapoznaj się z takim postem i stosuj się do jego postanowień.
11. Pisząc post, jasno sformułuj w temacie czego on dotyczy. Nie pisz tak: "Mam pytanie" lub "Proszę o odpowiedź". Napisz np. "Stosunek LH do FSH" albo "Adopcja przez osobę samotną", co pozwoli innym łatwo zorientować się czego pytanie dotyczy.
12. NIGDY nie pisz tej samej wiadomości w kilku miejscach. Wyjątkiem jest sytuacja, gdy zadajesz to samo pytanie jednocześnie na forum eksperckim oraz na jednym forum poświęconym dyskusjom z forumowiczami.
13. Podobno nie ma głupich pytań są tylko głupie odpowiedzi – mimo wszystko zastanów się 3 razy zanim coś napiszesz
14. Nasz portal jest prowadzony za pieniądze składkowe, każdy post kosztuje - wybierz jakość a nie ilość.
15. Jeśli chcesz sobie tylko pogadać o pogodzie lub innych tego typu sprawach korzystaj z komunikatora internetowego (np. Gadu-Gadu) lub chata.
16. Każdy jest inny i ma różne doświadczenia. Nie stosuj przemocy slownej w dyskusjach. Szanuj pozostałych uczestników i ich poglądy. NIGDY nie używaj słów niecenzuralnych, takie zachowaniem będzie karane czasową lub stałą blokadą dostępu do forum.
17. Odpowiedzialność za treść postu spoczywa na jego autorze. Nie pisz nigdy tego, czego nie odważył(a)byś się powiedzieć rozmówcy twarzą w twarz.
18. Gdy nie jesteś pewien(a) jak coś zrobić napisz na forum "Jak to działa". Oczywiście sprawdzając uprzednio czy nikt wcześniej o to nie pytał.
19. Administratorzy i moderatorzy nadzorując forum mogą dzielić, łączyć, przesuwać i kasować fragmenty postów, pojedyncze posty a nawet całe wątki, dlatego jeżeli twój post lub wątek zniknie nie umieszczaj go ponownie w tym samym miejscu, tylko napisz do administratora ([email protected]) z prośbą o wyjaśnienie.
Tematyka działu Jestem w ciąży
Podforum "Jestem w ciąży" to miejsce, w którym znajdziesz informacje, rady, słowa otuchy i wsparcia dotyczące okresu wspaniałych 9-ciu miesięcy.
Korzystajmy ze swoich doświadczeń, wymieniajmy się informacjami dotyczącymi ciąży. Bądźmy otwarci na wszystkich – nie twórzmy zamkniętych wątków (Kącik ciężarówek, Październikowe mamusie itp.) Poruszajmy kwestie, istotne dla prawidłowego przebiegu ciąży:
- niepokojące sygnały organizmu (objawy, plamienia, bóle)
- zagrożenia (choroby)
- leki
- zdarzenia mogące wpłynąć na ciążę
- badania (pierwsza wizyta, usg, prenatalne, poziomy hormonów, KTG)
- dieta oraz waga w ciąży
- dziecko (rozwój, ruchy)
- poród (cesarskie cięcie, znieczulenie, epizjotomia (nacięcie krocza))[/list] Natomiast, jeśli chcemy porozmawiać na luźne tematy, jedynie ciąży towarzyszące (np.: o kompletowaniu wyprawki, sklepach ciążowych lub o wpływie pogody na nasze samopoczucie), przenieśmy je na chat, do komunikatorów (typu gadu gadu) lub np.: na forum Mamy Dzieci lub mamy mieć dzieci
ciekawe strony i dyskusje nt ciąży
wyszukiwarka
Zasady panujące w dziale Jestem w ciąży
Chcemy, aby Nasze forum było jasne i czytelne; aby wszyscy zainteresowani mogli szybko i bez błądzenia dotrzeć do potrzebnych, często bardzo istotnych dla przebiegu leczenia, informacji. W związku z tym pragniemy przywrócić działom merytorycznym ich właściwy sens.
Uprzejmie prosimy, aby rozmowy w obrębie poszczególnych wątków były związane wyłącznie z ich tematami. Dotyczy to w szczególności następujących działów:
- Jak się leczyć,
- Gdzie się leczyć,
- O plemnikach,
- Jestem w ciąży,
- Poronienia.
Wszystkie rozmowy, wykraczające tematyką poza właściwą danemu wątkowi, będą bezwarunkowo usuwane. Stosowanie nadmiernej ilości emotikonek i obrazków również będzie skutkowało usunięciem części bądź skasowaniem całości postu.
Wprowadzenie i stosowanie tych zasad ma na celu uporządkowanie tej części forum, która powinna służyć przede wszystkim wymianie informacji i poszerzaniu wiedzy.
Jednocześnie zapraszamy do działu POGADAJMY, gdzie można prowadzić nieco luźniejsze rozmowy


Posty wykraczajace poza temat watku zostaną usuniete
Jeśli wątek nadal bedzie trzeba moderować zostanie on zamknięty do odwołania.
Niepłodność boli. Porozmawiajmy.
Awatar użytkownika
xenka
Posty: 95
Rejestracja: 13 paź 2009 00:00

Re: Ciaza po inseminacji - lista ciezarowek :)

Post autor: xenka »

[treść wymoderowano]
PCO

21/08/10 1 IUI nieudana
22/10/10 2 IUI-udana!! Dziękuje Ci Boże!!
09/07/11 urodziła się nasza cudna córcia Dominika!!!
14/11/12 Cud natury-urodził się nam synek Filip,taka niespodzianka!!!
asiola111
Posty: 14034
Rejestracja: 21 paź 2010 17:51

Re: Ciaza po inseminacji - lista ciezarowek :)

Post autor: asiola111 »

[treść wymoderowano]
Córka
aga2011
Posty: 3
Rejestracja: 16 lut 2011 22:25

Re: Ciaza po inseminacji - lista ciezarowek :)

Post autor: aga2011 »

[treść wymoderowano]
Awatar użytkownika
Anathiel
Posty: 278
Rejestracja: 03 gru 2009 01:00

Re: Ciaza po inseminacji - lista ciezarowek :)

Post autor: Anathiel »

eMKa80 chciałam się przenieść na wątek przez Ciebie podany http://www.nasz-bocian.pl/phpbbforum/vi ... &start=225 , ale wygląda na to, że jest to kolejna lista... a nie pogaduchy o IUI. Podaj proszę poprawnego linka.

[treść wymoderowano]
pierwsza IUI - 12 listopad 2009 :)
Kropeczka Iza - 23.07.2010
asiola111
Posty: 14034
Rejestracja: 21 paź 2010 17:51

Re: Ciaza po inseminacji - lista ciezarowek :)

Post autor: asiola111 »

[treść wymoderowano]
Córka
Awatar użytkownika
xenka
Posty: 95
Rejestracja: 13 paź 2009 00:00

Re: Ciaza po inseminacji - lista ciezarowek :)

Post autor: xenka »

[treść wymoderowano]
PCO

21/08/10 1 IUI nieudana
22/10/10 2 IUI-udana!! Dziękuje Ci Boże!!
09/07/11 urodziła się nasza cudna córcia Dominika!!!
14/11/12 Cud natury-urodził się nam synek Filip,taka niespodzianka!!!
Awatar użytkownika
eMKa80
Posty: 37858
Rejestracja: 29 lip 2008 00:00

Re: Ciaza po inseminacji - lista ciezarowek :)

Post autor: eMKa80 »

Anathiel pisze:eMKa80 chciałam się przenieść na wątek przez Ciebie podany http://www.nasz-bocian.pl/phpbbforum/vi ... &start=225 , ale wygląda na to, że jest to kolejna lista... a nie pogaduchy o IUI. Podaj proszę poprawnego linka.
podany przeze mnie link jest poprawny, poprostu Ty nie w ten co trzeba kliknelas. Podaje raz jeszcze http://www.nasz-bocian.pl/phpbbforum/vi ... start=2115

Dodane -- 09.03.2011, 12:27 --

Z powodu naruszania regulaminu, czasowo zamykam wątek
Awatar użytkownika
eMKa80
Posty: 37858
Rejestracja: 29 lip 2008 00:00

Re: Ciaza po inseminacji - lista ciezarowek :)

Post autor: eMKa80 »

Drodzy Bocianowicze!

Stowarzyszenie Nasz Bocian we współpracy z
- Polskim Towarzystwem Medycyny Rozrodu
- Sekcją Płodności i Niepłodności przy Polskim Towarzystwie Ginekologicznym

rozpoczyna prace nad stworzeniem STANDARDÓW LECZENIA NIEPŁODNOŚCI W NASZYM KRAJU.

Zapraszamy Was do pomocy w ich opracowaniu.
Kto lepiej niż osoby walczące z niepłodnością wie jakie powinny być kliniki, w których się leczymy, jakie wymagania spełniać, jaka powinna być jakość usług.
Zapraszam do wypowiedzi - ta dyskusja nie powinna się toczyć bez naszych głosów.
Wpisz swoją opinię tutaj: http://www.nasz-bocian.pl/phpbbforum/vi ... =8&t=75957
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Jestem w ciąży”