CIĄŻA po HSG

Archiwum forum "Jestem w ciąży"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Zablokowany
Awatar użytkownika
Asienka83
Posty: 251
Rejestracja: 28 lis 2004 01:00

CIĄŻA po HSG

Post autor: Asienka83 »

Witam, dziewczyny postanowiłam założyć nowy wątek ponieważ jestem po hsg w tym cyklu i w związku z tym prośba o wpisywanie się której się udało :lol: właśnie w tym cyklu po hsg. Ja jestem strasznie zestresowana poniewaz @ już mi sie spóźnia 3 dzień, jej objawów w ogóle nie mam i tak się zastanawiam...
Prosze napiszcie tez o objawach czy jakieś się pojawiły u was wtedy?
Będę wdzięczna za odpowiedź :wink:
Dodam że nasze uczucia co do tego że mogło by w moim brzuszku zamieszkać maleństwo sa mieszane ponieważ mamy słabe chłopaczki, co jednak nie zmienia faktu że cuda się zdarzają :wink:
Czekamy na CIEBIE nasze SZCZĘŚCIE, czy długo jeszcze?
Awatar użytkownika
Isabell
Posty: 140
Rejestracja: 20 lip 2004 00:00

Post autor: Isabell »

Asienka83 ja HSG mialam robione pod koniec pazdziernika. Zaszlam w ciaze w cyklu po HSG. Objawow raczej nie mialam a raczej nie zwracalam na nie uwagi, bo juz nieraz mnie w pole wyprowadzily. 17dpo poszlam do gina na kontrole i wtedy sie dowiedzialam, ze jestem w ciazy. Objawy ciazy zaczely sie u mnie 2,5tyg po pozytywnej becie.
Przesylam wiruski i trzamym mocno :bigok:
Awatar użytkownika
Asienka83
Posty: 251
Rejestracja: 28 lis 2004 01:00

Post autor: Asienka83 »

Dziękuję Isabell i życzę wszystkiego dobrego i spokojnej ciąży :lol:
Ja w sumie do dzisiaj nie mam jako takich objawów, może cos tam zaczyna mnie boleć brzuch jak na @ ale dosłownie tak leciutko no i co najdziwniejsze dla mnie ból jajnika, a nigdy nie miałam przed @ :roll:
Ale słyszałam też że po hsg u nie których dziewczyn @ się spóźniła tak więc poczekam jeszcze i albo bóle się rozkręcą i przyjdzie @ albo.....ale będziemy szczęśliwi :wink: .
Jeszcze raz dziękuję że się odezwałaś :wink:
Pozwalam sobie złapać wiruski :lol:
Pozdrawiam
Czekamy na CIEBIE nasze SZCZĘŚCIE, czy długo jeszcze?
Awatar użytkownika
Nezzie
Posty: 300
Rejestracja: 12 lut 2005 01:00

Post autor: Nezzie »

Ja mialam HSG, ale potem jeszcze mialam nieudana inseminacje a w ciaze zaszlam 3-4 miesiace po wiec nie wiem czy to ci w jakis sposob pomoze. My tez mielismy slabe nasienie a jednak sie udalo. Rowniez przesylam wiruski :)
Awatar użytkownika
Asienka83
Posty: 251
Rejestracja: 28 lis 2004 01:00

Post autor: Asienka83 »

Dzięki Nezzi, czyli rozumiem że udało wam się zajśc naturalnie?
Oczywiście łapię wiruski i życze wszystkiego dobrego :lol:
Czekamy na CIEBIE nasze SZCZĘŚCIE, czy długo jeszcze?
Awatar użytkownika
Nezzie
Posty: 300
Rejestracja: 12 lut 2005 01:00

Post autor: Nezzie »

jak najbardziej naturalnie, mimo ze lekarze nie dawali na to wiekszych szans :)
Awatar użytkownika
Asienka83
Posty: 251
Rejestracja: 28 lis 2004 01:00

Post autor: Asienka83 »

Jak fajnie, cieszę się że wam się udało. Pozostaje nam czekać i wierzyć :lol:
Pozdrawiam gorąco :D
Czekamy na CIEBIE nasze SZCZĘŚCIE, czy długo jeszcze?
Awatar użytkownika
Panther
Posty: 31
Rejestracja: 13 sty 2005 01:00

Post autor: Panther »

Rok temu w kwietniu miałam hsg, a w tej chwili trzymam na kolanach 3 miesięczną córkę. Zaszłam w ciążę w cyklu po hsg
Awatar użytkownika
elfik7
Posty: 59
Rejestracja: 20 lis 2005 01:00

Post autor: elfik7 »

Asienka ja zaszlam w ciaze w cyklu w ktorym mialam hsg (czyli miesiac temu :) ) O dzidzie staralismy sie z mezem ok.roku i jakos nie wychodzilo,takze mysle ze to ze sie udalo to wlasnie dzieki temu badaniu(strasznie sie upieralam i wrecz zmusilam mojego lekarza zeby mi je wykonal :) )Dodam ze w badaniu wyszlo ze oba jajowody sa drozne (wydaje mi sie ze wczesniej musialy byc "posklejane").Takze zrob test albo jeszcze lepiej bete bo masz duuuze szanse :!: :!: :!: Trzymam kciuki i koniecznie daj znac co u Ciebie.
Klucie w jajnikach jak najbardziej moze wskazywac na ciaze.
Powodzenia i pozdrawiam.
Awatar użytkownika
elfik7
Posty: 59
Rejestracja: 20 lis 2005 01:00

Post autor: elfik7 »

Asienka ja zaszlam w ciaze w cyklu w ktorym mialam hsg (czyli miesiac temu :) ) O dzidzie staralismy sie z mezem ok.roku i jakos nie wychodzilo,takze mysle ze to ze sie udalo to wlasnie dzieki temu badaniu(strasznie sie upieralam i wrecz zmusilam mojego lekarza zeby mi je wykonal :) )Dodam ze w badaniu wyszlo ze oba jajowody sa drozne (wydaje mi sie ze wczesniej musialy byc "posklejane").Takze zrob test albo jeszcze lepiej bete bo masz duuuze szanse :!: :!: :!: Trzymam kciuki i koniecznie daj znac co u Ciebie.
Klucie w jajnikach jak najbardziej moze wskazywac na ciaze.
Powodzenia i pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Asienka83
Posty: 251
Rejestracja: 28 lis 2004 01:00

Post autor: Asienka83 »

Panther dzięki za dobre wieści-gratuluje córeczki :lol:
elfik7 cieszę się Twoim szczęściem :lol: , tak bym też chciała żeby to było TO, ale ...bóle coraz bardziej się rozkręcają, to kłucie juz prawie mineło i coś czuję że to chyba nie TO co bym chciała...poczekam jeszcze trochę na @ a jak nie to na ...teścik :roll:

Napiszcie mi jeszcze proszę co było powodem że nie udawało się wam wcześniej zajść?
Czekamy na CIEBIE nasze SZCZĘŚCIE, czy długo jeszcze?
Awatar użytkownika
evie
Posty: 2513
Rejestracja: 03 sty 2006 01:00

Post autor: evie »

Podciągam :)
Ostatnio zmieniony 13 wrz 2007 13:46 przez evie, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
lea26
Posty: 259
Rejestracja: 04 sty 2007 01:00

Post autor: lea26 »

evie JA TEZ CZEKAM NA HSG I mysle ze może do mnie szczeście sie też uśmiechnie po tym badaniu.
Kuba jest już z nami ur.12.12.2008r.
Ola i Bartuś :)
Awatar użytkownika
nadija76
Posty: 106
Rejestracja: 09 lut 2007 01:00

Post autor: nadija76 »

ja mialam w tym cyklu robione badanie HSG, jajowody sa drozne, ale jest troche zrostow i blizn po starej wypalance. Wlasnie wczoraj zakonczylismy nasze staranka . Cykl byl stymulowany Clostilbegyt ( od 2 do 6 d.c.). mam wielka nadzieje, ze ten cykl okaze sie tym, w ktorym nareszcie zajde w ciaze. Moj ginekolog powiedzial, ze szanse na zajscie w ciaze, w cyklu, gdzie bylo robione HSG sa male, poniewaz po wprowadzeniu kontrastu endometrium jest prawdopodobnie oslabione( chyba nic nie pokrecilam), ale momi wszystko kazal probowac, bo szanse JAKIES zawsze sa.
za dwa tygodnie testuje- zobaczymy co pokaze czas.....
Awatar użytkownika
evie
Posty: 2513
Rejestracja: 03 sty 2006 01:00

Post autor: evie »

:D
Ostatnio zmieniony 13 wrz 2007 13:49 przez evie, łącznie zmieniany 1 raz.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Jestem w ciąży”