LISTA CIĘŻARÓWEK po IVF/ICSI

Archiwum forum "Jestem w ciąży"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Awatar użytkownika
aramgad
Posty: 9307
Rejestracja: 21 kwie 2006 00:00

Post autor: aramgad »

Molunia a co ma byc zla?:) dobra dobra:)
2007 - cb
2008 [*]
05.04.2010 nasza córeczka
2010 [*]
2012 - beta 5,23...

co dalej jest?...
Awatar użytkownika
S_74
Posty: 2253
Rejestracja: 19 lip 2009 00:00

Post autor: S_74 »

Dziewczyny, prosiłabym o Waszą pomoc; będę przygotowywana w Novum do ICSI (długi protokół); mam stwierdzone przeciwciała przeciwplemnikowe w surowicy krwi :( muszę udać się do immunologa i rozpocząć terapię sterydami w celu obniżenia poziomu tych przeciwciał; pytanie moje jest takie, czy znacie może jakąś mamuśkę, która miała ICSI pomimo występowania przeciwciał przeciwplemnikowych?

będę wdzięczna za pomoc :lol:
http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6e6ydt67tr3tc.png
[color=red][b]Boże niech nasz synuś :love: rośnie zdrowo[/b][/color]
Awatar użytkownika
Myszunia111
Posty: 178
Rejestracja: 25 lip 2009 00:00

Post autor: Myszunia111 »

Witajcie, my po IVF/ISCI pół na pół. 6 lipca transfer i jestem w 12 tygodniu ciąży:) Jesteśmy bardzo szczęśliwi tym bardziej ,że to bliźniaki!
Awatar użytkownika
cynamon
Posty: 10
Rejestracja: 12 wrz 2009 00:00

Post autor: cynamon »

Witajcie, jestem po pierwszym ICSI - transfer 10.09.09 1 wczesna blastocysta typ C... i dopiero przy III weryfikacji Beta się podniosła do 72 ml - to było 21.09 a juz straciłam nadzieję że coś z tego będzie! TO tak na pocieszenie dla oczekujących na kolejną weryfik.
Dzidzia zabawiła się w chowanego!!!
dwa dni później beta 124 ml, 28.09 Beta 754 i ładny pęcheżyk, 7 dni później BEta 5639 (25 dpt) a wielkość zarodka 2,1 mm i już bijące serduszko. A Pani doktor straszy.... że za mały zarodek i pęcherzyk i za mały przyrost Bety.... (kalkulator mówi co innego) i że wada genetyczna być może..... Czy nie za wcześnie na takie wyroki???? Niektóre kobietki na takim etapie nie widzą jeszcze pęcherzyka albo serduszka :?: Jakie macie doświadczenia?
Awatar użytkownika
Anita004
Posty: 600
Rejestracja: 28 wrz 2007 00:00

Post autor: Anita004 »

cynamon ja też jestem po ICSI moja beta też skoczyła dopiero na III werce, ale nie aż tak bardzo jak twoja bo miała tylko 13,7 , w 22 dniu po transferze 1103 i zarodek 3,4 mm , lekarz też twierdzi że za mały i że poronię ... ciekawie jak się to wszytko poukłada
kiedy idziesz na kolejne badanie ?
ja czuje że nic z tego nie będzie , nie znalazłam w necie podobnej sytuacji która by się dobrze skończyła ale w końcu życie bywa zaskakujące

powodzenia i pozdrawiam
Awatar użytkownika
cynamon
Posty: 10
Rejestracja: 12 wrz 2009 00:00

Post autor: cynamon »

Idę dzisiaj na kolejne USG, denerwuję się bardzo... tłumaczę sobie wielkość zarodka tym że nie mieści się w normie skoro "płód wystartował" później niż na ogół to bywa czyli przy II wer, a co do pozytywnej dopiero III wer. doktor mi mówił że zdarza się to w ich klinice raz na pół roku... Staram się być dobrej myśli czego i Tobie mocno życzę
Awatar użytkownika
melka102
Posty: 6
Rejestracja: 04 lip 2009 00:00

Post autor: melka102 »

Dziewczyny trzymam za Was kciuki. Musi być dobrze. Powodzenia!!!!

Dodane po: 59 sekundach:

Myszunia111 moje gratulacje. Życzę dużo zdrówka i szczęśliwego donoszenia ciąży :)
Awatar użytkownika
cynamon
Posty: 10
Rejestracja: 12 wrz 2009 00:00

Post autor: cynamon »

Anita 004! Jestem po dzisiejszej wizycie i słońce zaświeciło. Beta przez trzy dni podwoiła się a maleństwo z 2.1 na 5.3 mm urosło. No i to dopiero 6 w2d a nowa Pani doktor powiedziała: "wszystko w normie" a to miód na moje uszy. A więc nie traćmy nadziei! III weryf pozytywna - to tym bardziej cud i wszystko NA PEWNO będzie dobrze. Trzymaj się! Daj znać co u Ciebie.
Awatar użytkownika
Anita004
Posty: 600
Rejestracja: 28 wrz 2007 00:00

Post autor: Anita004 »

cynamono jeny to super wiadomość , czyli możesz troszkę odetchnąć ,
cynamon pisze:No i to dopiero 6 w2d
a tu co miałaś na myśli bo chyba nie skumałam :/
pozdrawiam i trzymam kciuki
ja się dowiem w środę ...
Awatar użytkownika
cynamon
Posty: 10
Rejestracja: 12 wrz 2009 00:00

Post autor: cynamon »

Anita 004 - 6 tydz 2 dni - taki wiek ciąży pokazuje USG czyli że ciąża jest młodsza niż pierwsza Pani doktor wyliczyła wg dnia transferu - my z pozytywna dopiero III weryf. mamy młodsze dziciątka :) Powodzenia!
Awatar użytkownika
Gość

Post autor: Gość »

Asiek80 - transfer 2 balstocyst 18.08 - beta rośnie jak szalona - ICSI - Gameta Łódź
Będą Bliźniaki :lol: tp - 5.05.2010
Awatar użytkownika
Molunia
Posty: 19
Rejestracja: 17 kwie 2009 00:00

Post autor: Molunia »

hej !

u mnie idzie już 13 tc. Niestety straciłam jednego dzieciaczka. Dobrze, że z drugim wszystko dobrze.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Myszunia111
Posty: 178
Rejestracja: 25 lip 2009 00:00

Post autor: Myszunia111 »

Molunia-uszy do góry!!! Teraz już na pewno wszystko będzie super :)
Awatar użytkownika
Gość

Post autor: Gość »

Molunia najważniejszy teraz jest skarb, który nadal zamieszkuje twój brzuszek!!!
Trzymamy kciuki - będzie dobrze :D
Awatar użytkownika
asiuleńka
Posty: 2466
Rejestracja: 25 mar 2008 01:00

Post autor: asiuleńka »

Cześć dziewczyny!
Gratuluję wszystkim mamuskom:)
Ja mam jeszcze cały tydzień czekania:( 19.11 miałam transfer 3grudia badanko krwi:) już nie mogę się doczekać

Dodane po: 8 minutach:

no i przyszłym oczywiście:)
4lata starań
1 IVF- udane - Synuś Alex :)
4 mrozaki
[b]Uśmiech dziecka ma cudowną moc - rozgania wszystkie czarne chmury i nie sposób go nie odwzajemnić..[/b]
Mój synuś
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Jestem w ciąży”