Segregatory z wynikami badań - jak sobie z tym radzicie?

Bezskutecznie starasz się o dziecko? Coraz gorzej radzisz sobie z kolejnymi porażkami? Masz wrażenie osamotnienia, nie wiesz gdzie szukać informacji i wsparcia? Rozważasz adopcję, leczenie? A może myślisz o świadomej bezdzietności? Forum Naszego Bociana to miejsce dla Ciebie. Znajdziesz tu informacje, wsparcie, poznasz ludzi zmagających się z podobnymi problemami. Zapraszamy!

Moderator: Moderatorzy cześć - jestem nowa / nowy

ODPOWIEDZ
aga88800
Posty: 1
Rejestracja: 15 paź 2021 16:22

Segregatory z wynikami badań - jak sobie z tym radzicie?

Post autor: aga88800 »

Cześć jestem Agata,

Piszę do Was w nietypowej sprawie. Od dwóch lat staramy się z mężem o dziecko. Leczymy się w klinice niepłodności.

Podczas jednej z wizyt w klinice, zauważyłam, że wszystkie kobiety chodzą z grubymi segregatorami wypełnionymi wynikami badań, notatkami itp. - dokładnie tak jak ja! Zauważyłam, że występuje problem z przechowywaniem historii choroby i badań w bardziej przystępnej formie niż segregator pełen papierów.

Jestem przedsiębiorcą i chciałabym zostawić ten świat lepszym niż go zastałam. Dlatego zaczęłam się zastanawiać nad rozwiązaniem tego problemu. Aby bardziej go poznać stworzyłam krótką (9 pytań) ankietę. Odpowiedzi pomogą mi zidentyfikować czy ten problem rzeczywiście istnieje, nie ubzdurałam go sobie i w jaki sposób możemy go rozwiązać.

Jeżeli chcesz pomóc, wypełnij proszę ankietę - https://forms.gle/ouwVYb8qprq6qr2T9

ODPOWIEDZ

Wróć do „Cześć - jestem nowa / nowy”