Cześć

Bezskutecznie starasz się o dziecko? Coraz gorzej radzisz sobie z kolejnymi porażkami? Masz wrażenie osamotnienia, nie wiesz gdzie szukać informacji i wsparcia? Rozważasz adopcję, leczenie? A może myślisz o świadomej bezdzietności? Forum Naszego Bociana to miejsce dla Ciebie. Znajdziesz tu informacje, wsparcie, poznasz ludzi zmagających się z podobnymi problemami. Zapraszamy!

Moderator: Moderatorzy cześć - jestem nowa / nowy

ODPOWIEDZ
OlszarKa

Cześć

Post autor: OlszarKa »

Czesć, miło mi ;)

BellaSperanza

Cześć

Post autor: BellaSperanza »

OlszarKa =ooo* witaj serdecznie, także jestem tu nowa, chociaż od dawna po cichu podczytywałam bociana. Możemy porozmawiać i wymienić odczucia, zawsze jest trochę raźniej. Pozdrawiam :flowers:

veniyar184

Cześć

Post autor: veniyar184 »

BellaSperanza pisze:
07 maja 2022 14:40
Facevitall
Cześć,
Też jestem nowy! Życzę najlepszego!
Cześć,
Też jestem nowy! Życzę najlepszego!

BellaSperanza

Cześć

Witaj Veniyar184 :-D
Na jakim etapie jesteś? Zawsze miło z kimś porozmawiać o myślach i odczuciach. U nas z jednej strony trochę się dłuży to oczekiwanie... Czekamy dopiero na kurs... A z drugiej strony wynajdujemy sobie dużo różnych zajęć aby teraz porobić wszystkie zaległe rzeczy jakieś większe mniejsze renowacje w domu czy w ogrodzie... Pomysłów sporo więc realizujemy teraz póki mamy czas aby się tym zająć... Ponieważ po cichutku liczymy, że ten czas szybko minie a później będziemy mogli poświęcać nasz wspólny czas dla dzieciaczków ☺️ =xxx#

krolda

Cześć

Post autor: krolda »

Cześć wszystkim. Witam Was bardzo serdecznie.

BellaSperanza

Cześć

Witaj krolda :-) Skąd jesteś albo gdzie w jakim Ośrodku staracie się o adopcję? czy już wiesz kiedy zaczynasz kurs jakie są u Was terminy? Napisz coś więcej będzie fajnie usłyszeć Twoja historię ☺️☀️🌸

Dodano po 3 minutach 35 sekundach:
Dziewczyny napiszcie coś więcej bo takie samo cześć jestem nowa nie wiele wnosi, owszem fajnie,że piszecie ale aby wywiązał się dialog potrzeba więcej zanagazowania także z Waszej strony😉 :-D Porozmawiajmy w grupie zawsze fajniej może się czegoś ciekawego dowiemy wzajemnie od siebie. :mrgreen:

hoyiyi4533

Cześć

Post autor: hoyiyi4533 »

OlszarKa pisze:
05 maja 2022 13:57
Krem Eternelle
Czesć, miło mi ;)
Cześć, My rozpoczęliśmy starania... Ale niestety wszystko się dłuży. Mam nazdieję że na tym forum znajdziemy również pocieszenie i będziemy mogli się wspólnie wspierać:-)

BellaSperanza

Cześć

Witaj Hoyiyi4533 =ooo* fajnie,że jesteś tutaj. Z pewnością będzie miło porozmawiać. Opowiadaj kiedy i gdzie złożyliście dokumenty. Na jakie dziecko czekacie czy już macie jakiś pomysł wizję w głowie. Jak wrażenia z wizyty w ośrodku?Jakie są wstępne informacje dotyczące terminów?
My też jesteśmy dopiero na początku tej ekscytującej przygody, chociaż bociana podczytywałam od 2-3 lat albo nawet dłużej ☺️.
My czekamy w Gdańsku w Fundacji dla rodziny na kurs,który prawdopodobnie będzie na wiosnę.
To prawda,że czekanie się dłuży ale z drugiej strony każdego dnia jesteśmy bliżej i teraz nie przeszkodzą nam żadne Ft3,Ft4,TSH, prolaktyna, za niski testosteron,luteina estradiol czy progesteron itp itd i tak bez końca...
Ja osobiście poczułam ogromną ulgę, niemal katharsis psychologiczny i fizyczny. U mnie to było tak silne odczucie jakby opadły ze mnie jakieś ciężkie ogromne niewidzialne łańcuchy i kajdany... Jestem teraz spokojna oczywiście ,że zniecierpliwiona ale wiem,że będę w końcu mamą a mój mąż tatą i będziemy mieć cudowną większą rodzinkę =xxx#
Myślę,że każdy będący tutaj przeszedł mniejsze lub większe piekiełko a teraz gdy opadł kurz po wieloletniej walce miło usiąść i wypatrywać nadchodzącej tęczy 🌈🌸☀️ a najważniejsze, że teraz już widok dziecka czy kobiety w ciąży nie sprawia mi tak ogromnego bólu jak kiedyś..a nawet wywołuje uśmiech bo wyobrażam sobie, że kiedyś i ja będę spacerować robić zakupy czy bawić się w parku z takimi maluchami :mrgreen: :lol:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Cześć - jestem nowa / nowy”