Ciaza śródścienna-rogowa

Bezskutecznie starasz się o dziecko? Coraz gorzej radzisz sobie z kolejnymi porażkami? Masz wrażenie osamotnienia, nie wiesz gdzie szukać informacji i wsparcia? Rozważasz adopcję, leczenie? A może myślisz o świadomej bezdzietności? Forum Naszego Bociana to miejsce dla Ciebie. Znajdziesz tu informacje, wsparcie, poznasz ludzi zmagających się z podobnymi problemami. Zapraszamy!

Moderator: Moderatorzy cześć - jestem nowa / nowy

ODPOWIEDZ
Anna Szymczak

Ciaza śródścienna-rogowa

Post autor: Anna Szymczak »

Witam serdecznie Was. Jestem tu nowa i pełna obaw. 30 listopada wykonałam 2 testy ciążowe oba wyszły pozytywne. Wielki szok gdyż choruje na Pcos i mówiono mi że ciężko będzie mi zajść w ciążę bez odpowiedniego leczenia, A generalnie nic w tym kierunku nie robiłam. Nie zabezpieczalam się również z partnerem. Jestem rowniez po operacji skrócenia szyjki macicy wyniki histopatologii cin3.
Wracając do wątku w tym samym dniu zgłosiłam się do ginekologa. Badanie i cisza. Lekarz stwierdził ciążę rogową. Dowiedziałam się że zagrożenie życia i natychmiast szpital. Płacz, żal i ból w sercu. Ciąża taka podobnież bardzo rzadko się zdarza. Podlega jak leczenie CP. Wyniki bhcg pierwsze 3900. W środę podano metraksat po 4 dniach beta spadła do 2700. W siódmym dniu dostałam kolejna dawkę tu bety jeszcze nie znam powinnam mieć robioną w piątek . Moje pytanie czy jest tu wśród Was dziewczyna która miała podobnie jak ja taka ciąże i schorzenia? Może któraś powie mi jak przetrwały ten czas? Jak wyglądało dalsze leczenie po metraksenie? Czy kolejna ciąża wyglądała tak samo czy była ciąża zdrowa ? Martwię się bardzo leżę w szpitalu i nie wiem co dalej będzie boję się bardzo o to że coś będzie nie tak że może się to powtórzyć bądź nie będę nigdy mamą. Co prawda nie planowałam ciąży ale wiem że chciałabym dzidzie czy to teraz czy za rok. 😥

ODPOWIEDZ

Wróć do „Cześć - jestem nowa / nowy”