ISCARE Praga

Archiwum forum "Gdzie się leczyć?"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Zablokowany
Dusia007
Posty: 3
Rejestracja: 06 lut 2011 14:42

ISCARE Praga

Post autor: Dusia007 »

Czy ktoś miał Invitro w Iscarze w Pradze ,a stymulację hormonalną we Wrocławiu?
Awatar użytkownika
szyszka125
Posty: 112
Rejestracja: 06 wrz 2006 00:00

Re: Invitro w ISCARE w Pradze

Post autor: szyszka125 »

Witaj, ja miałam in vitro w Pradze, a stymulacje u Fuchsa we Wrocławiu. mam córeczkę. A o co chcesz zapytać?
Mijają dni, miesiące, mija rok, prawdziwe szczęście mija nas o krok..
Cztery podejścia do krio.
Czwarte udane, córeczka Weronika;)))
Dusia007
Posty: 3
Rejestracja: 06 lut 2011 14:42

Re: Invitro w ISCARE w Pradze

Post autor: Dusia007 »

Witam,dziękuje za odpowiedź.Chciałam się dowiedzieć jak przebiegał cały proces w Iscare?Czy miałas protokół krótki czy długi?zastanawiam się nad tą kliniką,chociaż protokół który proponuje mi lekarz wrocławski nie jest ciekawy.Tkw.złoty protokół-domieśniowo merional a nastepnie pregnyl,dodam że chce całkowicie wyłączyć z pracy przysadke mózgową.Byłam u innego lekarza i twierdzi,że to nie jest dobre, gdyż w przypadku niepowodzenia kobieta bardzo długo czeka na transwer z mrozaczków:(Chciałam zapytać kiedy podchodziłaś do in vitro w Pradze i czy udało się za pierwszym razem?Pozdrawiam.
leoni
Posty: 2
Rejestracja: 24 lut 2011 16:30

Re: Invitro w ISCARE w Pradze

Post autor: leoni »

Witam! Ja podchodzilam do ivf w pradze juz trzy razy.. niestety walcze dalej i wierze ze sie uda. Kazdy lekarz czy kazda klinika ma swoje metody, stosuje inne leki i ciezko stwierdzic kto ma racje. W kazdym przypadku maja swoje sukcesy i niestety co widac na moim przykladzie i porazki. Ja zmienialam klinike, zmienilam leki, protokol.. i tak nie pomoglo.. ale wierze ze nastepnym razem stanie sie ten cud... Trzymam kciuki i za Ciebie!!!
4 lata staran
3 podejscia do IVF
wierze w cuda...
Dusia007
Posty: 3
Rejestracja: 06 lut 2011 14:42

Re: Invitro w ISCARE w Pradze

Post autor: Dusia007 »

Dziękuję za informację.
Leoni trzymam za Ciebie kciuki
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Gdzie się leczyć?”