Polmed /Wrocław III

Archiwum forum "Gdzie się leczyć?"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Awatar użytkownika
gopiot192
Posty: 10
Rejestracja: 26 mar 2010 01:00

Post autor: gopiot192 »

sygita9 trzymam kciuki, musi się udać :D

magdalenkaspa też miałam takie myśli, oprócz mnie czekały jeszcze dwie kobiety :lol: , jednak mój mąż jak zobaczył na zdjęciach tyle przepiknych blizniaków to chcial uciekać i musialam sie skoncentrować na jego trzymaniu :lol: a nie na rozmyślaniu
sygita9
Posty: 179
Rejestracja: 07 sie 2009 00:00

Post autor: sygita9 »

madei1 nie zastanawiam się ja chcę je zamrozić , ale do mrożenia on muszą jeszcze z 2 doby się rozwijać i nie zawsze się to udaje . dlatego we wtorek mam zadzwonić i powiedzą czy są zdatne do zamrożenia czy nie. :roll:
Awatar użytkownika
magdalenkaspa
Posty: 490
Rejestracja: 24 cze 2008 00:00

Post autor: magdalenkaspa »

Witam dziewczyny, jestem po wizycie, 9 pęcherzyków, największe 16mm...trochę niski estradiol, bo powinien być już ok 1000 a jest 755...dostałam oprócz puregonu menopur i wizyta w lany poniedziałek :D ...najprawdopodobniej środa lub czwartek punkcja :)
sygita9wow 3 zarodki, sama się tak zdecydowałaś?? jakiej klasy miałaś zarodki jeśli można wiedzieć??
gopiot192trzymaj go trzymaj niech się przyzwyczaja :lol:
Endometrioza - nic dodać nic ująć
KRIO 2013 ref. 6dpt hcg 5,5; 8dpt hcg 24; 11dpt hcg 108,1; 13dpt hcg 236; 20dpt hcg 2856 :)
Dawidek jest już na świecie!! Lipiec 2014
Wracamy po rodzeństwo wrzesień 2015
10dpt HCG 88 :)progesteron 48, 13dpt HCG 387, 17dpt HCG 1922, 26dpt HCG 23177 :)
20.10. wizyta serduszkowa :)
Awatar użytkownika
balbina07
Posty: 11510
Rejestracja: 14 paź 2006 00:00

Post autor: balbina07 »

to nie jest watek pogaduszkowy
proszę przenieść sie na Pogadajmy jesli nie macie nic merytorycznego do napisania.
Na tym forum rozmawiamy o lekarzach i klinikach specjalizujących się w leczeniu niepłodności . Wielu z nas traci nawet kilka lat zanim trafi do właściwego lekarza, dlatego to forum ma służyć wymianie informacji, doświadczeń i opinii, ma być pomocne w odnalezieniu właściwej drogi tym, którzy czują się zagubieni i nie wiedzą, gdzie się udać ze swoim problemem.

1. Uczyńmy zatem to forum czytelnym, piszmy rzetelne i tylko sprawdzone informacje na temat metod leczenia, badań jakie można wykonać, procedur, cen, personelu medycznego w poszczególnych klinikach, szpitalach, laboratoriach.

2. Zgodnie z REGULAMINEM unikajmy luźnych pogaduszek nie związanych z tematyką, np. nie umawiajmy się tu na spotkania w klinice, nie zapytujmy w każdym poście, co u każdego uczestnika wątku słychać, wymieniając każdego z nicka ( Krysiu, co u Ciebie?, Marysiu a Ciebie dawno tu nie było itp.), nie składajmy też tutaj życzeń - w tym celu można założyć wątki np. na forum "Pogadajmy".

3. Nie zakładajmy nowych wątków na temat klinik czy lekarzy, o których już jest mowa na forum, korzystajmy w tym celu z WYSZUKIWARKI i kontynuujmy już istniejące wątki.

4. Korzystajmy z informacji o klinikach zebranych przez redakcję Naszego Bociana, tu znajdują się adresy (również internetowe), telefony, a także opinie na ich temat, zachęcam do zapoznania się z nimi:
KLINIKI LECZENIA NIEPŁODNOSCI I WSPOMAGANEGO ROZRODU

5. Nie rozmawiamy tu o ginekologach-położnikach, o badanich w ciąży i nie szukamy szpitali, w których będziemy rodzić - o tym można porozmawiać na forum "Jestem w ciąży".
/phpbbforum/viewtopic.php?t=20578

Drodzy Bocianowicze!
Chcemy, aby Nasze forum było jasne i czytelne; aby wszyscy zainteresowani mogli szybko i bez błądzenia dotrzeć do potrzebnych, często bardzo istotnych dla przebiegu leczenia, informacji. W związku z tym pragniemy przywrócić działom merytorycznym ich właściwy sens.
Uprzejmie prosimy, aby rozmowy w obrębie poszczególnych wątków były związane wyłącznie z ich tematami. Dotyczy to w szczególności następujących działów:
- Jak się leczyć,
- Gdzie się leczyć,
- O plemnikach,
- Jestem w ciąży,
- Poronienia.
Wszystkie rozmowy, wykraczające tematyką poza właściwą danemu wątkowi, będą bezwarunkowo usuwane. Stosowanie nadmiernej ilości emotikonek i obrazków również będzie skutkowało usunięciem części bądź skasowaniem całości postu.
Wprowadzenie i stosowanie tych zasad ma na celu uporządkowanie tej części forum, która powinna służyć przede wszystkim wymianie informacji i poszerzaniu wiedzy.
/phpbbforum/viewtopic.php?t=59948

Regulamin Forum Nasz Bocian
1.Głównym tematem naszego portalu jest problematyka związana z trudnościami w posiadaniu potomstwa.
2.Zastanów się na jaki temat będziesz pisać i znajdź forum najbardziej odpowiadające temu tematowi. Posty nie odpowiadające tematowi forum będą kasowane przez moderatorów.
3.Zanim rozpoczniesz nowy wątek sprawdź czy nikt przed tobą nie pisał już kiedyś w tej sprawie. Do przeszukiwania forum najlepiej użyć wyszukiwarki. Nie pytaj ponownie o to samo.
4.Pisząc posty na forum miej na uwadze, że czytają cię osoby na różnych etapach drogi, o różnej wrażliwości – pamiętaj abyś ich nie krzywdził.
5.Forum jest skarbnicą wiedzy – nie zaśmiecaj jej nic nie wnoszącymi postami "Popieram", "Też tak myślę", "To zabawne" itp.
6.Pisząc post stosuj zasady netykiety. Nie cytuj całych wiadomości a jedynie fragmenty do których się odnosisz, nie krzycz (nie pisz dużymi literami) bez potrzeby, nie nadużywaj ikonek i kolorów.
7.Ściśle trzymaj się tematu wątku, nie składaj życzeń urodzinowych / imieninowych na wątku o leczeniu czy adopcji, załóż oddzielny wątek na "pogadajmy" lub (lepiej) użyj prywatnej wiadomości.
8.Pisząc posty pamiętaj o tym, że forum to powstało głównie po to, by służyć wymianie informacji a nie ilustracji. Nie używaj więc zdjęć i grafik w nadmiernych ilościach, zarówno w treści postów, jak i w podpisie.
9.Na forum zabronione jest używanie wszelkiego rodzaju grafik - "suwaczków" obrazujących zaawansowanie ciąży lub wiek dziecka. Jeśli koniecznie chcesz taką informację zamieścić - możesz to zrobić tylko i wyłącznie umieszczając w podpisie link do strony z suwaczkiem - nigdy grafikę.
10.Niektóre fora mogą mieć swoje własne, dodatkowe zasady. Tak jest np. na forach eksperckich. Są one zawsze umieszczone jako jeden z pierwszych postów na górze forum. Zawsze zapoznaj się z takim postem i stosuj się do jego postanowień.
11.Pisząc post, jasno sformułuj w temacie czego on dotyczy. Nie pisz tak: "Mam pytanie" lub "Proszę o odpowiedź". Napisz np. "Stosunek LH do FSH" albo "Adopcja przez osobę samotną", co pozwoli innym łatwo zorientować się czego pytanie dotyczy.
12.NIGDY nie pisz tej samej wiadomości w kilku miejscach. Wyjątkiem jest sytuacja, gdy zadajesz to samo pytanie jednocześnie na forum eksperckim oraz na jednym forum poświęconym dyskusjom z forumowiczami.
13.Podobno nie ma głupich pytań są tylko głupie odpowiedzi – mimo wszystko zastanów się 3 razy zanim coś napiszesz
14.Nasz portal jest prowadzony za pieniądze składkowe, każdy post kosztuje - wybierz jakość a nie ilość.
15.Jeśli chcesz sobie tylko pogadać o pogodzie lub innych tego typu sprawach korzystaj z komunikatora internetowego (np. Gadu-Gadu) lub chata.
16.Każdy jest inny i ma różne doświadczenia. Nie stosuj przemocy slownej w dyskusjach. Szanuj pozostałych uczestników i ich poglądy. NIGDY nie używaj słów niecenzuralnych, takie zachowaniem będzie karane czasową lub stałą blokadą dostępu do forum.
17.Odpowiedzialność za treść postu spoczywa na jego autorze. Nie pisz nigdy tego, czego nie odważył(a)byś się powiedzieć rozmówcy twarzą w twarz.
18.Gdy nie jesteś pewien(a) jak coś zrobić napisz na forum "Jak to działa". Oczywiście sprawdzając uprzednio czy nikt wcześniej o to nie pytał.
19.Administratorzy i moderatorzy nadzorując forum mogą dzielić, łączyć, przesuwać i kasować fragmenty postów, pojedyncze posty a nawet całe wątki, dlatego jeżeli twój post lub wątek zniknie nie umieszczaj go ponownie w tym samym miejscu, tylko napisz do administratora ([email protected]) z prośbą o wyjaśnienie.
Niepłodność boli. Porozmawiajmy.
Awatar użytkownika
kotmarcel
Posty: 912
Rejestracja: 23 sie 2008 00:00

Post autor: kotmarcel »

Witajcie,
jako pacjentka-weteranka, śledzę wątek regularnie i trzymam kciuki za Was mocno. Moje bliźniaki za 2 tygodnie skończą rok i oczywiście ten cud zawdzięczam doktorowi.
Pozdrawiam świątecznie. Założyłam wątem na pogadajmy:
/phpbbforum/viewtopic.php?p=3966797#3966797
Od kwietnia 2009 skarby są już z nami!
Awatar użytkownika
gojka30
Posty: 23
Rejestracja: 11 lut 2010 01:00

Re: dr Polak /Wrocław III

Post autor: gojka30 »

Witam Panie!!!
Długo ciążą się nie nacieszyłam swoją ciążą. In Vitro się udało ale w 8 tygodniu ciąży obumarła.Zastanawiam się czy można było ją uratować . Doktor Siejkowski zakomunikował mi to i zostawił mnie z taką wiadomośćią. Nawet nie zapytał czy ktoś ze mną przyjechał bo zaraz na wejśćiu zauważył że ęża ze mną nie ma. Mam mieszane uczucia co do tego lekarza. Jestem już 3 tydzień po zabiegu. Nie potrafie sobie miejsca znaleść. Boje się panicznie kolejnego podejśćia że znów mnie to spotka.Nie życze nikomu zabiegu -SZOK.
Awatar użytkownika
madei1
Posty: 1004
Rejestracja: 10 mar 2010 01:00

Re: dr Polak /Wrocław III

Post autor: madei1 »

gojka30 Bardzo mi przykro, że tak to się potoczyło. Jeśli chodzi o tych wszystkich lekarzy, to widzę że zawsze jest tak samo, Mają dużo pacjentek i traktują wszystko hurtem. Ja jestem dziś po punkcji, po wszystkim wymiotowałam i o mało nie zemdlałam, tak jakoś dziwnie zniosłam znieczulenie, ale za bardzo nikt się tym nie przejmował, więc dość szybko musiałam dojść do siebie. Dla nich to wszystko normalka. A ty trzymaj się cieplutko. I próbuj dalej zawsze jest szansa, że się uda :) Ja trzymam za ciebie kciuki.
3 IUI - Wroclaw
1 ICSI - kwiecień 2010 :(
1 CRIO - Lipiec 2010 :(
2 ICSI Gdańsk 20.10 - hcg 6dpt 79,0 /hcg 9dpt 325
/hcg 16dpt 6975 /hcg 28dpt 89810
14.06.2011r.- Dawid i Hubert sa już z nami :)
http://www.suwaczki.com/tickers/qb3ci09kf6r6njua.png
Awatar użytkownika
Karolinka84
Posty: 1196
Rejestracja: 31 maja 2009 00:00

Re: dr Polak /Wrocław III

Post autor: Karolinka84 »

gojka30 ogromne współczucia... wiesz, ja na początku też chodziłam do dr S., ale mojemu M nie spodobał się na pierwszy rzut oka i teraz chodzę do Z.- moim zdaniem bez porównania bardziej empatyczny, no i troszkę starszy więc i wiedzę ma większą. Trzymaj się biedactwo
starania 2,5roku,1IUI-Arian ur.14.09.10 :love:

09.13- IUI :(
11.13- Aniołek 6tc [*]
diagnoza- depresja- leczenie ponad rok i...
Naturalny cud :D
Laura ur.12.08.2015 :love:


synuś
Awatar użytkownika
gojka30
Posty: 23
Rejestracja: 11 lut 2010 01:00

Re: dr Polak /Wrocław III

Post autor: gojka30 »

dzięki za wsparcie!!! Ciężko nam się z tym pogodzić. Za tydzień idziemy na kontrol i zastanawiam się tylko do kogo mamy iść dr S. cz Z??? Mamy wiele pytań czy była możliwość uratowania tej ciąży, co zrobiłam nie tak..... ale takie pytania zadaje sobie każda kobieta która poroniła...Trzymam za was kciuki aby wam się udało.
Awatar użytkownika
Karolinka84
Posty: 1196
Rejestracja: 31 maja 2009 00:00

Re: dr Polak /Wrocław III

Post autor: Karolinka84 »

gojka30 moim zdaniem idź teraz do S. i zapytaj go, dlaczego tak się stało, to ważne aby się dowiedzieć. Może trzeba zrobić jakieś badania, żeby nigdy więcej się to nie zdarzyło. Zobaczymy jak Ciebie potraktuje w takiej sytuacji. A szykując się do następnego in vitro, idź do dr Z. Moim zdaniem ma on lepsze podejście. Życzę Wam dużo siły
starania 2,5roku,1IUI-Arian ur.14.09.10 :love:

09.13- IUI :(
11.13- Aniołek 6tc [*]
diagnoza- depresja- leczenie ponad rok i...
Naturalny cud :D
Laura ur.12.08.2015 :love:


synuś
Awatar użytkownika
kotmarcel
Posty: 912
Rejestracja: 23 sie 2008 00:00

Re: dr Polak /Wrocław III

Post autor: kotmarcel »

gojka30 tak mi przykro. Trzymaj się jakoś kochana. Daj sobie czas i nie myśl, że zrobiłaś coś źle. Ściskam Cię bardzo mocno i przytulam.
Od kwietnia 2009 skarby są już z nami!
Awatar użytkownika
Pisklaczek78
Posty: 117
Rejestracja: 03 gru 2008 01:00

Re: dr Polak /Wrocław III

Post autor: Pisklaczek78 »

ja za dwa tygodnie mam pierwsza wizytę u dr Polaka mam strasznego stresa i bardzo się boję... powiedzcie dziewczynki czy wchodzi się o umówionej godzinie czy mimo ze ma się ustalona godzinę to czeka się pod gabinetem...
staranka od 2008
HSG- ok jajowody drożne,
armia słaba- brak przeciwciał, brak bakterii,
Polmed- decyzja- przygotowania do IUI
20 września- niespodzianka dwie piękne krechy,
Maluszek rośnie jak na drożdżach ;)
Dominik ur 30.05.2011r
Awatar użytkownika
madei1
Posty: 1004
Rejestracja: 10 mar 2010 01:00

Re: dr Polak /Wrocław III

Post autor: madei1 »

Pisklaczek78 Raczej wchodzi się o umówionej godzinie. Zależy też czy do samego Polaka, czy do innego idziesz. Bo jak do samego Polaka to czasem jest poślizg.
3 IUI - Wroclaw
1 ICSI - kwiecień 2010 :(
1 CRIO - Lipiec 2010 :(
2 ICSI Gdańsk 20.10 - hcg 6dpt 79,0 /hcg 9dpt 325
/hcg 16dpt 6975 /hcg 28dpt 89810
14.06.2011r.- Dawid i Hubert sa już z nami :)
http://www.suwaczki.com/tickers/qb3ci09kf6r6njua.png
Awatar użytkownika
malinka81
Posty: 4
Rejestracja: 17 cze 2009 00:00

Re: dr Polak /Wrocław III

Post autor: malinka81 »

Hej.Bardzo prosze o odp.Gdzie mozna we Wrocławiu w jakiej klinice przeprowadziec inseminacje i kogo polecacie i jak to klinika?Dziekas za odp.A jakie opinie są o dr.Polaku ?
Awatar użytkownika
madei1
Posty: 1004
Rejestracja: 10 mar 2010 01:00

Re: dr Polak /Wrocław III

Post autor: madei1 »

Masz do wyboru invimed i polmed. My na tej stronce obecnie chodzimy do Polmedu, ale co klinika to opinie. Ja inseminacje robiłam w invimedzie, póżniej, po kilku ich wpadkach poszłam do Polmedu, ale czy jestem bardziej zadowolona, tego jeszcze nie wiem, więc trudno doradzić. Polmed odrobinkę tańszy,i chyba mniejsze tu zamieszanie, wybór należy do ciebie. Pozdrawiam

Dodane -- 20.05.2010, 16:41 --

Jeśli wybierzesz invimed to tylko doktor Gizler, w Polmedzie co mnie denerwuje, to że chodzisz do innego lekarza, a doktor Polak tylko zachodzi na wizyty i wykonuje zabiegi, inaczej na pierwszą wizyte musisz czekać 3 miesiące żeby dostać się do niego osobiście.
3 IUI - Wroclaw
1 ICSI - kwiecień 2010 :(
1 CRIO - Lipiec 2010 :(
2 ICSI Gdańsk 20.10 - hcg 6dpt 79,0 /hcg 9dpt 325
/hcg 16dpt 6975 /hcg 28dpt 89810
14.06.2011r.- Dawid i Hubert sa już z nami :)
http://www.suwaczki.com/tickers/qb3ci09kf6r6njua.png
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Gdzie się leczyć?”