Klinika niepłodnosci Police

Archiwum forum "Gdzie się leczyć?"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Awatar użytkownika
ruda147
Posty: 19
Rejestracja: 18 kwie 2006 00:00

Klinika niepłodnosci Police

Post autor: ruda147 »

Witam wszystkich,chciałabym sie dowiedziec ,czy ktoras z was byla może w klinice w Policach?,chciałabym sie dowiedziec jak działa tam rejstracja i wogole na czym polega leczenie nieplodnosci w tym instytucie,dziekuje z gory za odpowiedzi.
amai
Członek Stowarzyszenia
Posty: 21146
Rejestracja: 17 paź 2007 00:00

Post autor: amai »

ruda147 ja sie leczylam w policach. trzeba sie skontaktowac z ktoryms z lekarzy ktorzy maja tam dyzury, bo nie ma tam konkretnych godzin przyjecia. na wizyte proponuje pojsc do przychodni przyszpitalnej na uni lubelskiej do dr baczkowskiego...przyjmuje chyba w poniedzialki i srody . od niedawna te dwa szpitale sa polaczone i lekarze z polic przymuja wlasnie w tej przychodni. jezeli masz jeszcze jakies pytania to pisz...chetnie pomoge.

Dodane po: 7 minutach:

podaje nr do poradni ginekologicznej: 091/4253002 czas oczekiwania na wizyte moze byc nawet 2 tygodnie. dodam jeszcze ze przyjmuja tam ci sami lekarze co w vitrolive z tym ze bezplatnie na nfz...dlatego warto poczekac na wizyte bo mozna zaoszczedzic duzo kasy

8 lat starań,4 aniołki

II ICSI...

06.08.2009 urodził sie nasz synek Michaś :love:

NATURALNY CUD...

23.10.2011 urodziła sie nasza córeczka Zosia :love:

kolejny naturalny cud!!! TP 01


Awatar użytkownika
milka24
Posty: 23
Rejestracja: 22 cze 2005 00:00

Post autor: milka24 »

Dziewczyny wie któraś z was jaki jest koszt AID w Policach?
Awatar użytkownika
Gość

Re: Klinika niepłodnosci Police

Post autor: Gość »

ja mam skierowanie na laparo i histeroskopię do Polic, jutro będę tam dzwonić więc coś więcej napiszę jak już będę po
andzi81
Posty: 1
Rejestracja: 19 paź 2010 13:17

Re: Klinika niepłodnosci Police

Post autor: andzi81 »

Witam czy może ktoś zna Panią dr Olimpię Sipak- Szmigiel, wiem że przyjmuje w Policach w poradni matczyno- płodowej.
ANIA
beta7871
Posty: 3
Rejestracja: 23 paź 2010 18:39

Re: Klinika niepłodnosci Police

Post autor: beta7871 »

amai
napisz proszę jak się odbywa cały przebieg laparoskopi w policach łącznie z przyjęciem do szpitala
Awatar użytkownika
Gość

Re: Klinika niepłodnosci Police

Post autor: Gość »

beta7871 ja miałam laparo w Policach na 4 piętrze, skierowanie odstałam do prof. Kurzawy, przed przyjęciem musiałam zrobić badanie w kierunku chlamydii IgA, IgG , w dniu przyjęcia musiałam być naczczo. Poszliśmy z mężem do rejestracji, Pani wypisała kartę i kazał iść pod gabinet, tam czekaliśmy ok godzinkę, przyjęła mnie Pani doktor pogadałyśmy o moim przypadku, obejrzała skierowanie, badania, wyniki itp. następnie wypisała moją kartę i powiedziała, że mam poczekać na korytarzu, potem przyszła Pani pielęgniarka i razem z kilkoma Paniami poszłyśmy się przebrać w piżamki itp. Potem pojechałam windą na 4 piętro, tam pobrali mi krew i kazali iść do sali. Powiedzieli, że jeść mogę do 12 a pić do 22. Potem miałam rozmowę z ginekologiem oraz badanie i usg. Po południu miałam też rozmowę z anestezjologiem. Ok 15 dostałam czopek a ok 19 miałam lewatywę. Ok. 21 dostałam tabletkę na spanko i spałam do ok 6 rano, ok 8 po obchodzie wzięli mnie na salę, raz dwa dostałam znieczulenie, obudziłam się już po wieczorem byłam jeszcze słaba i nie mogłam się za bardzo ruszać, potem powoli dochodziłam do siebie. Tą noc spałam na pooperacyjnej. Następnego dnia ok 6 przenieśli mnie do zwykłej sali i po obchodzie powiedzieli, że mogę iść do domu. Wyszłam ok 15 do domku.
beta7871
Posty: 3
Rejestracja: 23 paź 2010 18:39

Re: Klinika niepłodnosci Police

Post autor: beta7871 »

dzięki bardzo - a czy to prawda, że w Policach badają Cię studenci???

Dodane -- 25 Paź 2010 20:03 --

dzięki bardzo - a czy to prawda, że w Policach badają Cię studenci???
Awatar użytkownika
Gość

Re: Klinika niepłodnosci Police

Post autor: Gość »

ja byłam we wrześniu więc studentów jeszcze nie było więc nie mogę Ci tego potwierdzić
Awatar użytkownika
ruda147
Posty: 19
Rejestracja: 18 kwie 2006 00:00

Re: Klinika niepłodnosci Police

Post autor: ruda147 »

a jak wyglada zabieg inseminacji w policach i ile kosztuje?
malag
Posty: 2
Rejestracja: 24 kwie 2010 08:34

Re: Klinika niepłodnosci Police

Post autor: malag »

Inseminacja w Policach jest robiona na NFZ wiec nie płacisz nic. Jedyny koszt to 3 doby w szpitalu, ale warto bo oddział miły spokojny. Przed samą inseminacją masz zrobione usg zeby sprawdzic stan jajeczka. Co do studentów to owszem są w trakcie badania, ale nie musisz się zgodzić. Bada lekarz z oddziału, a oni tylko patrzą i słuchają komentarza lekarza.
Awatar użytkownika
ruda147
Posty: 19
Rejestracja: 18 kwie 2006 00:00

Re: Klinika niepłodnosci Police

Post autor: ruda147 »

[treść wymoderowano jako niezgodną z tematem wątku]

Będę miala robiona IUI w policach bezpłatnie,mój Dr.polozy mnie na oddział.kto ostatnio tam miał iui,powiedzcie jak to wygląda bo bardzo sie boję:)
stokrotka777
Posty: 195
Rejestracja: 04 maja 2011 20:42

Re: Klinika niepłodnosci Police

Post autor: stokrotka777 »

ja właśnie wczoraj mialam inseminacje. Jutro ide na usg-czy pekl pecherzyk.
wrazenia-profesjonalizm. personel-bez wyjątku wyjątkowo miły i profesjonalny. sama inseminacja- robil mi dr Ciepiela- super, super, super. Po moich poperzednich przejściach (prywatnie) -jestem zachwycona. Omówienie co będzie, jak bedzie. Chociaz nie jest moim lekarzem prowadzącym-jednakze mialam wrażenie wyjatkowosci, zainteresowania moja osoba. Na prawde goraco polecam!!!!!!!!!!!
Przed zabiegiem=Pani z laboratorium pyta się czy mogą uczestniczyć w zabiegu studenci. Możesz sie zgodzic lub nie, jednakże wg mnie-jak maja sie uczyć aby pomagac innym bez mozliwosci zapoznania sie z tematem.
Mozesz isc bez zadnych obaw.
Wez ze sobą sztućce- lekki deficyt na oddziale :D
Pozdrawiam
02.2008 - laparotomia-usunięcie torbieli krwotocznej
09.2010-laparoskopia -usunięcie torbieli
10.2010 HSG -ok
2011-I IUI- :( II IUI- :(
07.2011- laparoskopia-usunięcie zrostów; HSG-ok
AMH-4,7
diagnoza-LUF
5.02.2012 pick up
8.02.2012 transfer 2 maluchów: 5A1 kompakt, 6B2 :(
Awatar użytkownika
ruda147
Posty: 19
Rejestracja: 18 kwie 2006 00:00

Re: Klinika niepłodnosci Police

Post autor: ruda147 »

dziekuje za info,mam nadzieje że tym razem dojdzie do iui:)a z tymi studentami to napewno sie nie zgodze,miałam juz stycznosc na badaniach gdzie mnie badali,jeden wielki koszmar przezyłam,dlatego niechce dodatkowych osób przy tej chwili.
stokrotka777
Posty: 195
Rejestracja: 04 maja 2011 20:42

Re: Klinika niepłodnosci Police

Post autor: stokrotka777 »

ruda147 pisze:dziekuje za info,mam nadzieje że tym razem dojdzie do iui:)a z tymi studentami to napewno sie nie zgodze,miałam juz stycznosc na badaniach gdzie mnie badali,jeden wielki koszmar przezyłam,dlatego niechce dodatkowych osób przy tej chwili.
troszkę ścisłości: studenci wyłącznie się przyglądają. Zabieg wykonuje lekarz.
02.2008 - laparotomia-usunięcie torbieli krwotocznej
09.2010-laparoskopia -usunięcie torbieli
10.2010 HSG -ok
2011-I IUI- :( II IUI- :(
07.2011- laparoskopia-usunięcie zrostów; HSG-ok
AMH-4,7
diagnoza-LUF
5.02.2012 pick up
8.02.2012 transfer 2 maluchów: 5A1 kompakt, 6B2 :(
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Gdzie się leczyć?”