dr OLSZEWSKA / Gdańsk

Archiwum forum "Gdzie się leczyć?"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Zablokowany
Awatar użytkownika
nale
Posty: 1
Rejestracja: 20 cze 2003 00:00

dr OLSZEWSKA / Gdańsk

Post autor: nale »

Czy ktoś może cos powiedzieć o tej Pani? Wiem, że kiedyś pracowała w invikcie. Słyszałam wiele dobrych opinii, ale jeszcze mam wątpliwości. Jest bardzo miła, rzeczowa i zaangażowana, ale ktoś mi powiedział, że medycynę skończyła tylko dlatego, że ma ojca rektora AMG, a gabinet prowadzi jadąc na grzbiecie męża (tez ginekolog). Oczywiście nie powinno sie wierzyć w głupie opinie, ale ja mam naprawdę duży problem, przerobiłam z rozczarowaniami wielu lekarzy "z piedestału" i teraz tak mi to zapadło w głowę, że ciagle się zastanawiam. Ta pani pracuje na Klinicznej.
Na razie sie nie staram o dziecko, ale chcę się dobrze wyleczyć, żeby aktualne problemy nie spowodowały bezpłodności w przyszłości, bo już za rok - dwa dzidziuś będzie bardzo pożądany.
soniuszka
Posty: 77
Rejestracja: 20 sie 2003 00:00

Post autor: soniuszka »

Witaj Nale,
jeżeli szukasz kogoś dobrego, to gorąco polecam Invicte, nie musisz zapisywać do dr Łukaszuka, podobno dr Gniadek też jest niezły. Ja przerobiłam w ciągu ostatnich trzech lat dwa gabinety prywatne. Jeden wysoko tytuowany.Laparo miałam robione w szpitalu klinicznym (przez polecenie), przez dr którego nazwisko padło na forum. Niestety, były powikłania i następnego dnia byłam cięta. Postaw na profesjonalizm tej kliniki, naprawdę warto.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
arleta
Posty: 68
Rejestracja: 07 maja 2003 00:00

Post autor: arleta »

Hej Nale,

jesli chodzi o Gdynie, moge Ci z czystym sumieniem polecic dr-a Bierzynskiego - jak bedziesz zainteresowana, podam Ci namiary.
Zycze powodzenia!
Arleta
soniuszka
Posty: 77
Rejestracja: 20 sie 2003 00:00

Post autor: soniuszka »

Witaj Arleta,
no i nie spotkałyśmy się wczoraj, przykro mi bardzo, jednak mój "transport" opóźnił się i tak byłam dopiero o 18.30.
Ale co się odwlecze...
Jak wizyta u doktora, :?: bo u mnie kiepsko... Na razie dochodzę do siebie
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
arleta
Posty: 68
Rejestracja: 07 maja 2003 00:00

Post autor: arleta »

Soniuszka,

przykro mi, ze u Ciebie nie najlepiej... kurcze, szkoda, ze nie moglysmy pogadac!
U mnie wydaje sie byc wszystko o.k., pecherzyki ladnie rosna (na szczescie z pekaniem nie mam problemow) i doktor zapowiedzial inseminacje najprawdopodobniej na piatek lub sobote. Trzymaj kciuki!
A kiedy Ty bedziesz miala nastepna wizyte?

Arleta
soniuszka
Posty: 77
Rejestracja: 20 sie 2003 00:00

Post autor: soniuszka »

W czwartek o 18.45, a potem zobaczymy
Cieszę się, że u Ciebie w porządku, u mnie jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem inseminacja za około pól roku, albo i później,
cholerne endo rozrosło się (potrójnie przekroczone Ca125) i niestety czekają mnie analogi. Trochę się tego boję, nigdy nie brałam. Na razie poszukuję z odzysku, do czwartku mam czas.
Może się niedługo zobaczymy
Pozdrowionka
ginaa
Posty: 631
Rejestracja: 02 lis 2006 01:00

Post autor: ginaa »

po 3 latach odświerze ten temat, bo ja równiez chodze do niej i mam zamiar zajść w ciążę czy ktoś może powiedziec cos nt czy ta gin jest dobrym dr?
Awatar użytkownika
an777
Posty: 211
Rejestracja: 02 cze 2008 00:00

Post autor: an777 »

ginaa troche późno ale może komuś się przyda - chodziłam do niej od 99 roku- prowadziła całą moją ciąże /wykonywała także cc/, później regularnie co 2 miesiące chodziłam do niej na wizyty prywatne /płatne/
miałam wkładkę domaciczną antykoncepcyjną- pomimo wizyt nie zauważyła torbieli 10 cm i posuniętej endometriozy /po cc/ zrostów, potem leczenie i wyciągniecie reki po kasę za przyjęcie do szpitala /laparoskopia/...
dużo prawdy z słów z pierwszego postu
99r-cesarka, 2005-laparo-endometrioza
2008-usunięcie jajnika
2008 - ICSI, 23 dpt-10 500 ... Rośnij zdrowo CÓRECZKO ...
http://www.suwaczek.pl/cache/f9029a9a31.png
justys1616
Posty: 1
Rejestracja: 06 cze 2011 19:54

Re: dr Olszewska z Gdańska

Post autor: justys1616 »

Mam pytanie dotyczące miejsca przyjmowania pani dr Olszewskiej. Czy mogłabym się dowiedzieć jaki jest dokłady adres szpitala, w którym przyjmuje dr Olszewska? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam:)
tiger75
Posty: 24111
Rejestracja: 18 lis 2006 01:00

Re: dr Olszewska z Gdańska

Post autor: tiger75 »

justys1616 pisze:Mam pytanie dotyczące miejsca przyjmowania pani dr Olszewskiej. Czy mogłabym się dowiedzieć jaki jest dokłady adres szpitala, w którym przyjmuje dr Olszewska? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam:)
mam nadzieje ze o nia chodzi
http://www.pro-femina.com/index_files/hania.htm
" Przestałam wierzyć w cuda,ale...cuda sie zdarzają "

Lilianko, Amelciu ,Ariannko ,Honoratko śpijcie spokojnie
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Gdzie się leczyć?”