BIELSKO-BIAŁA

Archiwum forum "Gdzie się leczyć?"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Zablokowany
Awatar użytkownika
Klarysa
Posty: 5462
Rejestracja: 18 lut 2004 01:00

Post autor: Klarysa »

treść postu usunięta na
prośbę użytkownika
Radosny był to dzień, gdy pojawiłeś się ,
Szczęśliwy był to dzień, bo łaska Wielka nas spotkała,
że mała istotka na swych rodziców nas wybrała
Awatar użytkownika
ilonka
Posty: 4366
Rejestracja: 02 lis 2004 01:00

Post autor: ilonka »

Bietka
Ale ta PROGYNOVA 21 mite to środek antykoncepcyjny! A ja chcę być w ciąży! Ale będę brała 2x1 choć nie jestem pewna czy powinnam. Trzeba wierzyć ze Zamora by się nie pomylił dająć je tobie i mnie i wielu innym kobitkom...

Klarysa będę na siebie uważać...

Całuski dla wszystkich.

ilona
[url=http://images50.fotosik.pl/125/a306678e7281bea1med.jpg][b]Julia 6.11.2008r [/b][/url]
Awatar użytkownika
ilonka
Posty: 4366
Rejestracja: 02 lis 2004 01:00

Post autor: ilonka »

Kobitki
Ja to jestem uzależniona od komputera i bociana wstałam wcześniej by coś naskrobać.
basia201
Ten zielarz przyjmuje dwa lub trzy razy w tygodniu na ul.Buczka 2 (dawna) tj skrzyżowanie Głębokiej i Buczka i Stojałowskiego w tym samym budynku co Centrum Dentystyczne i dawny Adidas. Wejście od podwórka, podobno stania na 5 - 6 godz musisz tam iść wcześniej i się zapisać na np. sierpień...
Podobno tak jest ale sama nie byłam tylko wyczytałam na forum.

Całuski :cmok:
[url=http://images50.fotosik.pl/125/a306678e7281bea1med.jpg][b]Julia 6.11.2008r [/b][/url]
Awatar użytkownika
Klarysa
Posty: 5462
Rejestracja: 18 lut 2004 01:00

Post autor: Klarysa »

treść postu usunięta na
prośbę użytkownika
Radosny był to dzień, gdy pojawiłeś się ,
Szczęśliwy był to dzień, bo łaska Wielka nas spotkała,
że mała istotka na swych rodziców nas wybrała
anonymouse027
Posty: 1222
Rejestracja: 28 kwie 2009 00:14

Post autor: anonymouse027 »

Hej, ja dopiero jutro idę na posiewy, bo jeszcze mi się plami.
Co do immunologii- to najczęstszy problem przy donoszeniu dziecka. Jeśli bez problemu się zachodzi w ciążę, to trzeba może ją wyleżeć? I brać jakieś leki? Wiem, że Malinowski daje autoszczepionki, dr Buchacz z Katowic ma też sukcesy w ,,podtrzymywaniu,, ciąż- wiem, że leczy przeciwciała.
Trzymam za was kciuki!
Awatar użytkownika
Klarysa
Posty: 5462
Rejestracja: 18 lut 2004 01:00

Post autor: Klarysa »

treść postu usunięta na
prośbę użytkownika
Radosny był to dzień, gdy pojawiłeś się ,
Szczęśliwy był to dzień, bo łaska Wielka nas spotkała,
że mała istotka na swych rodziców nas wybrała
anonymouse027
Posty: 1222
Rejestracja: 28 kwie 2009 00:14

Post autor: anonymouse027 »

Dziękuję Klarysa.
Awatar użytkownika
Klarysa
Posty: 5462
Rejestracja: 18 lut 2004 01:00

Post autor: Klarysa »

treść postu usunięta na
prośbę użytkownika
Radosny był to dzień, gdy pojawiłeś się ,
Szczęśliwy był to dzień, bo łaska Wielka nas spotkała,
że mała istotka na swych rodziców nas wybrała
anonymouse027
Posty: 1222
Rejestracja: 28 kwie 2009 00:14

Post autor: anonymouse027 »

Klarysa-ja to bym chciała tak czekać.
Byłam dzisiaj na pobraniu wymazów, cóż nie mam dobrych myśli, a aż mi niedobrze od tych rad wszystkich mądrych, że mam mieć pozytywne nastawienie, bo od tego dużo zależy. Niestety ja nie umiem się pozytywnie nastawić przy ponad 100 dniach swędzeń i uciążliwości. A do tego nie mogę nawet próbować. Powiedziałam dzisiaj mężowi, że nie mam ochoty na nic, czuję się fatalnie, kiedy w końcu przestanie mnie nakęć ten swąd?
A najśmieszniejsze, że w Bielsku chyba nikt nie dba bardziej o higienę intymną niż ja.
Ewka
Członek Stowarzyszenia
Posty: 11649
Rejestracja: 22 cze 2002 00:00

Post autor: Ewka »

Witam :) ,
przeczytałam tylko ostatnie 2 strony tego wątku i z przykrością muszę stwierdzić, że dalece odbiega on od tematyki forum (np. komunia !) i od temtu wątku, czyli lekarza/leczenia w Bielsku Białej - czytam tu o leczeniu w Salve czy Novum.
W związku z tym macie do wyboru :
1. Od tej chwili piszecie tylko na temat, a wszystko co będzie poza tematem będzie bezwględnie kasowane przez moderatorów,
2. Zmieniam tytuł wątku na np. Pogaduchy Bocianówek z BB i przenoszę wątek na forum Pogadajmy.
Ewka
anonymouse027
Posty: 1222
Rejestracja: 28 kwie 2009 00:14

Post autor: anonymouse027 »

Skoro jest to tak restrykcyjne, to przenieś nas. O komunii było może w sumie 10 słów, ale cóż. My się przyjaźnimy i kiedy zmieniamy lekarza, to dalej jesteśmy w Bielsku, ale skoro to muszą być pogaduchy, niech będą. Nie kontrolujemy się wg punktów forum, bo dalej każda z nas ma wizyty u lekarza w Bielsku, mimo innych klinik. Poza tym o Bielsku i tak jest wciąż najwięcej. Czasami chcemy uargumentować, dlaczego znikamy na kilka dni, dlaczego nas nie będzie, co u nas itp (tak jak z tą komunią), ale chyba lepiej będzie jak będziemy pisać w wątku ,,pogaduchy,,-zaoszczędzi to Tobie pracy, a nam dodatkowych postów.
Mam nadzieję, że moje koleżanki się zgodzą?
Awatar użytkownika
Klarysa
Posty: 5462
Rejestracja: 18 lut 2004 01:00

Post autor: Klarysa »

treść postu usunięta na
prośbę użytkownika
Radosny był to dzień, gdy pojawiłeś się ,
Szczęśliwy był to dzień, bo łaska Wielka nas spotkała,
że mała istotka na swych rodziców nas wybrała
Awatar użytkownika
ilonka
Posty: 4366
Rejestracja: 02 lis 2004 01:00

Post autor: ilonka »

Ewka

Ok dostosujemy się.
Bielskie pogaduchy to pogaduchy, a lekarz z bielska to lekarze!

Kobitki

Czy jak pójdę do dr Niemcewicza na wizytę powiedzmy w poniedziałek to na USG wyjdzie coś... wiecie co bym chciała zobaczyć?
I co to jest ta Beta?
[url=http://images50.fotosik.pl/125/a306678e7281bea1med.jpg][b]Julia 6.11.2008r [/b][/url]
anonymouse027
Posty: 1222
Rejestracja: 28 kwie 2009 00:14

Post autor: anonymouse027 »

Hej Ilonuś, Beta HCG to badanie z krwi. Potwierdza lub wyklucza ciążę, najlepiej zrobić u Frydy i prosić o jak najszybszy wynik!!!! Oczywiście z dużą betą!!!
Ilona-weź proszę na piątek namiar na tą swoją Panią dr od USG, tel, adres itp.
Awatar użytkownika
ilonka
Posty: 4366
Rejestracja: 02 lis 2004 01:00

Post autor: ilonka »

Alilka

Pani dr Kawulok przyjmuje w Klinice Eskulap ul.Cieszyńska 472 tel.818-46-85
www.klinika-eskulap.pl
USG - cena 20 zł
Ona jest codziennie bo odbiera porody tylko raz ma nocke do 9.00 rano a raz dzień od 9.00 też rano.
Rejestrując się pytasz czy jest P. Kawulok na dyżurze a potem w recepcji prosisz żeby zeszła na USG (może też już przyjmować na dole innych pacjętów to ci powiedzą) i że jesteś umówiona na USG.

ilona
[url=http://images50.fotosik.pl/125/a306678e7281bea1med.jpg][b]Julia 6.11.2008r [/b][/url]
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Gdzie się leczyć?”