ginekolog-endokrynolog w Słupsku

Archiwum forum "Gdzie się leczyć?"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Awatar użytkownika
letka
Posty: 14
Rejestracja: 17 kwie 2008 00:00

Post autor: letka »

Dziękuje mikka80 nawet nie wiesz jak dużo dla mnie znaczą te wszystkie słowa otuchy, które tu otrzymuje!! Ja teraz chodze też do dr Markiewicza i on mi odpowiada, na razie, choć czytałam tu dużo różnych zdań na jego temat i to on nam poradził pojechać do Gdańska, albo in Vitro u niego. Ale my nie chcemy in Vitro, mimo że ja mam złe przeczucie, że nie będzie innego wyjścia, by mieć dziecko. Ale to wszystko się okaże w środe, albo później jak mąż zrobi wyniki w Inviccie, bo jak pisałaś Wasze się okazało w Inviccie dobre. Zobaczymy, przyszłość pokaże, a na razie czekam na tą wizytę jak na zbawienie, choż czasem już tracę nadzieję.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
mikka80
Posty: 112
Rejestracja: 01 maja 2007 00:00

Post autor: mikka80 »

letka Coś mi sie tu nie zgadza In Vitro u Markiewicza to jakiś absurd, wiem, ze niektórzy ginekolodzy w Słupsku robią inseminację, ale w żadnym razie nie IVF, to sie robi tylko w specjalistycznych klinikach, a inseminacji też bym u nikogo w Słupsku nie robiła, moim zdaniem tylko w klinikach takie zabiegi są skuteczne, a przynajmniej wiadoma, że tam robią wszystko by do ciąży doszło. Wiem, że te czekanie jest najgorsze sama to przeżyłam i też myślałam że już nigdy do mnie szczęscie sie nie uśmiechnie a tu jednak udało sie!!!, więc nie trać wiary moim zdaniem Invicta to dobra klinika i napewno wam pomoże, piszesz że nie chcecie IVF, ale jest to naskuteczniejsza metoda, gdybym miała cofnąć czas to nawet bym nie robiła tylu inseminacji, no ale wubór należy do was, a i tak w Invbiccie was pokierują.
Pozdrawiam.
I ICSI sierpiń 2008 nieudane - INVICTA
II ICSI 5 stycznia - transfer 2 blastusie B, akupunktura - UDAŁO SIĘ !!!
jestem mamą ślicznej córeczki.
Awatar użytkownika
letka
Posty: 14
Rejestracja: 17 kwie 2008 00:00

Post autor: letka »

To się cieszę, że się nie zdecydowaliśmy na zaden zabieg u niego . Dzięki bardzo i pozdrawiam serdecznie!!
Awatar użytkownika
ryjek
Posty: 586
Rejestracja: 10 paź 2003 00:00

Post autor: ryjek »

Letka żadnych zabiegów u MArkiewicza i leczenia niepłodności. Mnie i moją znajomą leczył przez prawie rok i żadnych efektów, do tego za każdym razem miało się udać. Może w prowadzeniu ci ąży jest dobry, ale żadnych eksperymentów. Mi podawał zastrzyki i robił cuda, a jak podjęłam terapię hormonalną u innego lekarza to udało się w pierwszym cyklu leczenia. Z doświadczenia nie polecam.
10 cykl staran- Trafiony!! Prolaktyna pokonana i mamy Darusia ur. 1.10.2004. :D
Niespodzianka nr 2 to Kamilka ur. 09.01.2006. :D
Awatar użytkownika
letka
Posty: 14
Rejestracja: 17 kwie 2008 00:00

Post autor: letka »

A ja już byłam zdecydowana na inseminację u niego. Dobrze, że z mężem postanowiliśmy spróbować w Inviccie!! Pozdrawiam
Awatar użytkownika
ryjek
Posty: 586
Rejestracja: 10 paź 2003 00:00

Post autor: ryjek »

Na pewno nie będziecie żałować. Mam sporo znajomych co już cieszą sie z bycia rodzicami po Inviccie.Trzymam kciuki za powodzenie i czekam na wieści po wizycie.
10 cykl staran- Trafiony!! Prolaktyna pokonana i mamy Darusia ur. 1.10.2004. :D
Niespodzianka nr 2 to Kamilka ur. 09.01.2006. :D
Awatar użytkownika
letka
Posty: 14
Rejestracja: 17 kwie 2008 00:00

Post autor: letka »

Dzięki i na pewno się odezwę.
Awatar użytkownika
letka
Posty: 14
Rejestracja: 17 kwie 2008 00:00

Post autor: letka »

Witam, właśnie jestam "świeżo" po wizycie w Inviccie i powiem szczerze, że jestem bardzo mile zaskoczona. Także mój mąż stwierdził, że nareszcie trafiliśmy do specjalisty. Na początek oczywiście musimy od początku zacząć wszystkie badania i dopiero wtedy lekarz może nam coś powiedzieć. A to będzie dopiero za miesiąc. Pozdrawiam Was serdecznie :D :D :D
Awatar użytkownika
ryjek
Posty: 586
Rejestracja: 10 paź 2003 00:00

Post autor: ryjek »

cieszę się, że w końcu trafiliście na odpowiednie osoby. Oby teraz wszystko poszło z górki.
10 cykl staran- Trafiony!! Prolaktyna pokonana i mamy Darusia ur. 1.10.2004. :D
Niespodzianka nr 2 to Kamilka ur. 09.01.2006. :D
Awatar użytkownika
letka
Posty: 14
Rejestracja: 17 kwie 2008 00:00

Post autor: letka »

my się również cieszymy, bo odpowiednia osoba to połowa sukcesu; w końcu będziemy wiedzieli na czym stoimy
Awatar użytkownika
zuzia9
Posty: 246
Rejestracja: 04 lut 2009 01:00

Post autor: zuzia9 »

Hej! czy jeszcze tu ktoś zagląda?? Ja jestem na początku drogi jeszcze...dopiero 6 cykl starań mamy...ale juz chciałabym zebrać informacje na temat inseminacji... Kto obecnie robi ten zabieg w Słupsku? ile to kosztuje? a w ogóle ostatnio czytałam, ze niektóre ośrodki-szpitale mają podpisana umowę na ten zabieg z NFZ...czy w Słupsku też? Może się ktoś orientuje....
Awatar użytkownika
ryjek
Posty: 586
Rejestracja: 10 paź 2003 00:00

Post autor: ryjek »

Zuzia, chyba w Slupsku nikt nie podejmuje się inseminacji. Polecam Gdańsk i klinikę. u nas nie ma specjalistów w dziedzinie niepłodności.
10 cykl staran- Trafiony!! Prolaktyna pokonana i mamy Darusia ur. 1.10.2004. :D
Niespodzianka nr 2 to Kamilka ur. 09.01.2006. :D
Awatar użytkownika
zuzia9
Posty: 246
Rejestracja: 04 lut 2009 01:00

Post autor: zuzia9 »

:cry: szkoda... na razie jeszcze żadnego leczenia nie zaczęliśmy...ale jeśli zaszłaby taka potrzeba, przyznam, ze byłoby nam bardzo ciężko do gdańska jeździć...zarówno finansowo jaki czasowo..... :cry:
Awatar użytkownika
mikka80
Posty: 112
Rejestracja: 01 maja 2007 00:00

Post autor: mikka80 »

zuzia9 zgadzam się z ryjkiem w Słupsku żadnego leczenia to tylko strata waszego cennego czasu uwierz mi mam to za sobą, Gdańsk to dobry wybór.
letka co u ciebie ODEZWIJ SIE ?
I ICSI sierpiń 2008 nieudane - INVICTA
II ICSI 5 stycznia - transfer 2 blastusie B, akupunktura - UDAŁO SIĘ !!!
jestem mamą ślicznej córeczki.
Awatar użytkownika
zuzia9
Posty: 246
Rejestracja: 04 lut 2009 01:00

Post autor: zuzia9 »

Dziewczyny, mam nadzieję, ze tu jeszcze zaglądacie... :roll:
Chciałabym was prosić o pomoc. Czy mogłybyście opisać jak wyglądała walka o dzidzie u Was? ja nie wiem jak się zabrać do poszukiwania jakieś kliniki leczenia niepłodności.... jak było w waszym przypadku? Chciałabym tez aby mój mąż zbadał sobie żołnierzyki ale nie wiem gdzie robią pełne badanie? :oops: Czy w Słupsku jest takie laboratorium?
starania od 08.2008
http://www.suwaczki.com/tickers/ug37hdgey4d297rm.png
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Gdzie się leczyć?”