ginekolog-endokrynolog w Słupsku

Archiwum forum "Gdzie się leczyć?"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Zablokowany
Awatar użytkownika
szeli
Posty: 36
Rejestracja: 27 paź 2005 00:00

Post autor: szeli »

:D Witajcie
Dawno tu niezaglądałam ,miałam przeprowadzkę,potem byłam u mamy .
Ale widze że Wy też niezaglądacie.
Dziewczyny co tam u Was.
U mnie fasoli nadal brak,czyli po staremu.
Pozdrawiam.

:lol:
Awatar użytkownika
joanna77
Posty: 48
Rejestracja: 12 gru 2005 01:00

Post autor: joanna77 »

cześć dziewczyny,
jestem po pierwszych próbach z tworzeniem maleństwa, ale jak na razie nic z tego nie wyszło ;(
będziemy próbować dalej ;)
kiedyś musi się udać!!!
trzymajcie się

:bigok:
Awatar użytkownika
ryjek
Posty: 586
Rejestracja: 10 paź 2003 00:00

Post autor: ryjek »

Czesc!
u mnie tez wszytsko po staremu, dzieci rosna, z dnia na dzien coraz madrzejsze i cwansze. Ogolnie wszystko w porzadku.
Teraz ostro dzialkujemy, bo trzeba nadrobic zaleglosci.
Pozdrawiam i zaciskam kciukasy za staranka. :D
10 cykl staran- Trafiony!! Prolaktyna pokonana i mamy Darusia ur. 1.10.2004. :D
Niespodzianka nr 2 to Kamilka ur. 09.01.2006. :D
Awatar użytkownika
joanna77
Posty: 48
Rejestracja: 12 gru 2005 01:00

Post autor: joanna77 »

Szeli
a byłaś w końcu u endo? i u Studzińskiego? - jak planowałaś?
Awatar użytkownika
szeli
Posty: 36
Rejestracja: 27 paź 2005 00:00

Post autor: szeli »

:D Dziewczyny super że u Was wszystko w porządku ,starania rozpoczetrę ,dzieciaczki rosną :P

dziewczyny napisałam Wam na pocztę.
Awatar użytkownika
ryjek
Posty: 586
Rejestracja: 10 paź 2003 00:00

Post autor: ryjek »

czesc dziewczyny!
co u Was? Jak tam przygotowania przedswiateczne?
U mnie chwilowo domowy szpital, bo maluchy mi sie rozchorowaly a tak poza tym to jeszcze 3 tyg. i Kami konczy roczek. Nie wiem kiedy mi to zlecialo.
Pozdrawiam, asia
10 cykl staran- Trafiony!! Prolaktyna pokonana i mamy Darusia ur. 1.10.2004. :D
Niespodzianka nr 2 to Kamilka ur. 09.01.2006. :D
Awatar użytkownika
joanna77
Posty: 48
Rejestracja: 12 gru 2005 01:00

Post autor: joanna77 »

Witaj Ryjku,
Ty będziesz w styczniu swietować roczek swej Kamilci, a ja powitam moją córcię :lol:
mam nadzieję, że wszystko będzie ok.
Pozdrawiam
Życzę zdrowych i spokojnych Świąt!!!
Trzymajcie się :flowers:
Awatar użytkownika
ryjek
Posty: 586
Rejestracja: 10 paź 2003 00:00

Post autor: ryjek »

Ojej Joanna jak to szybko zlecialo. 8O Pewnie jestes pelna obaw jak to wszystko bedzie przebiegalo, ale spokojnie wszystko ulozy sie od sytuacji.

Wesołych Swiat!!!!
10 cykl staran- Trafiony!! Prolaktyna pokonana i mamy Darusia ur. 1.10.2004. :D
Niespodzianka nr 2 to Kamilka ur. 09.01.2006. :D
Awatar użytkownika
ryjek
Posty: 586
Rejestracja: 10 paź 2003 00:00

Post autor: ryjek »

Hej !!!
Joanna jak tam samopoczucie?? A moze jestes jzu szczesliwa mama???
Napisz cos...
Pozdrawiam, Asia.
10 cykl staran- Trafiony!! Prolaktyna pokonana i mamy Darusia ur. 1.10.2004. :D
Niespodzianka nr 2 to Kamilka ur. 09.01.2006. :D
Awatar użytkownika
Halszka
Posty: 2
Rejestracja: 06 lut 2007 01:00

ginekolog endokrynolog

Post autor: Halszka »

Witam! Jestem nova na forum. Mieszkam niedaleko Słupska i zostalam skierowana tam do poradni ginekologiczno endokrynologicznej. Szukam w necie i nie mogę takiego miejsca znależć :( Moja gina mówiła że dr Markiewicz ma te 2 specjalizcje w Słupsku. Ale ja znajduję, że tylko jedną. Pomóżcie! Zaznaczam, że szukam 2 w 1 :) ginekologa endokrynologa. Bo mam podejrzenie pcos ale gina wysyła mnie jeszcze na konsultacje. Pozdrawiam

Dodane po: 4 minutach:

Witam! Jestem nova na forum. Mieszkam niedaleko Słupska i zostalam skierowana tam do poradni ginekologiczno endokrynologicznej. Szukam w necie i nie mogę takiego miejsca znależć :( Moja gina mówiła że dr Markiewicz ma te 2 specjalizcje w Słupsku. Ale ja znajduję, że tylko jedną. Pomóżcie! Zaznaczam, że szukam 2 w 1 :) ginekologa endokrynologa. Bo mam podejrzenie pcos ale gina wysyła mnie jeszcze na konsultacje. Pozdrawiam

Dodane po: 26 sekundach:

Witam! Jestem nova na forum. Mieszkam niedaleko Słupska i zostalam skierowana tam do poradni ginekologiczno endokrynologicznej. Szukam w necie i nie mogę takiego miejsca znależć :( Moja gina mówiła że dr Markiewicz ma te 2 specjalizcje w Słupsku. Ale ja znajduję, że tylko jedną. Pomóżcie! Zaznaczam, że szukam 2 w 1 :) ginekologa endokrynologa. Bo mam podejrzenie pcos ale gina wysyła mnie jeszcze na konsultacje. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
ryjek
Posty: 586
Rejestracja: 10 paź 2003 00:00

Post autor: ryjek »

Halszka daj sobie spokoj z Markiewiczem. Nie ma pojecia o endokrynologii, mi z hiperprolaktynemia powiedzial, ze to nie ma wplywu na moja bezplodnosc. zreszta kilka moich znajomych leczyl na bezplodnosc i nic z tego nie wyszlo, tylko konczylo sie prywatnymi wizytami i ciaglymi usg.
Dobrym endokrynologiem jest Kolakowska a znowu ginkiem, ktory ma jakies pojecie o endokrynologii i ginekologii ma lekarz, ktory w Slupsku jest raz w miesiacu, dokladnie nie pamietam jak sie nazywa- chyba Gertz czy cos w tym stylu. On przyjmuje gdzies na Soldka w Slupsku. On przyjezdza ze Szczecina.
10 cykl staran- Trafiony!! Prolaktyna pokonana i mamy Darusia ur. 1.10.2004. :D
Niespodzianka nr 2 to Kamilka ur. 09.01.2006. :D
Awatar użytkownika
Halszka
Posty: 2
Rejestracja: 06 lut 2007 01:00

Post autor: Halszka »

Ryjku dzięki za info. Ach i bądż tu mądry!!! :( nie wiem co zrobić bo chciałabym jak najszybciej to załatwić a do tego lekarza ze Szczecina pewnie kolejki... a znowu iść do kogoś kto, jak mówisz, nie ma pojęcia o endokrynologii ... A czy ten Gertz przyjmuje na kontrakt? Ciekawe ile trzeba czekać na taką wizytę u niego a ile u Markiewicza.
Nie wiem też czy jest taka duża różnica między endo a gino-endo i czy np dr Kołakowska mogła by mi pomóc :roll:
Pozdrawiam!!!
Awatar użytkownika
ryjek
Posty: 586
Rejestracja: 10 paź 2003 00:00

Post autor: ryjek »

Oj tego to nie wiem czy on jest na kontrakcie.
Endokrynolog zajmuje sie hormonami a endokrynolog-ginekolog ma pojecie hormonach wplywajacych na plodnosc.

Dodane po: 4 minutach:

Jak tylko podpytam znajoma to moze jakies namiary wezme na tego lekaRZA
10 cykl staran- Trafiony!! Prolaktyna pokonana i mamy Darusia ur. 1.10.2004. :D
Niespodzianka nr 2 to Kamilka ur. 09.01.2006. :D
brzeza
Posty: 396
Rejestracja: 31 sie 2005 00:00

Post autor: brzeza »

WitajHalszka
Ja też jestem z okolic Słupska ,niestety nie ma tu gin-endo .
Jeśli chodzi endo to ja też tak jak ryjek polecam Kołakowską byłam u niej dwa razy na wizycie bo mam problem z prl ,naprawdę super i polecam ,podobno najlepsza w Słupsku .jak będziesz chciała namiary to napiszę Ci na pocztę.Przyjmuje prywatnie i państwowo .
Jeśl chodzi o gina ,to ja chodziłam do Markiewicza rok temu ,nawet mi odpowiadał i szczerze znał się na prolaktynie jak żaden inny gin ze słupska ,ale minusem jest to że czeka sie na wizyte nawet po 2 tyg i to prywatnie.Państwowo nie przyjmuje.
ja chodze do Plackiej bardzo mi odpowiada , pierwszy raz byłam u niej 3 lata temu ,wyleczyła mnie ze st.zap.
W listopadzie byłam w Gdańsku na pierwszej wizycie ,jestem przed laparo ,narazie znowu chodze tylko do Palickiej ,odpowiada mi.
Ale z Twoimi problemami podejrzeniem PCO to nie wiem kogo polecic,może warto jechac do Gdańska.
O Gertz słyszałam że dobry ,ale nie byłam nigdy przyjmuje prywatnie na Sołdka .
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
ryjek
Posty: 586
Rejestracja: 10 paź 2003 00:00

Post autor: ryjek »

Mam namiary na dr Krzysztofa Goertza:
on przyjmuje w Vitrodencie na Sołdka tel. 8412450
10 cykl staran- Trafiony!! Prolaktyna pokonana i mamy Darusia ur. 1.10.2004. :D
Niespodzianka nr 2 to Kamilka ur. 09.01.2006. :D
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Gdzie się leczyć?”