dr DUBRAWSKI / Warszawa

Archiwum forum "Gdzie się leczyć?"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Zablokowany
Awatar użytkownika
Grubcia
Posty: 3466
Rejestracja: 15 kwie 2004 00:00

Post autor: Grubcia »

kto przygotowywał sie lub przygotowuje do ciazy z drugim dzieckiem u drD?
Somewhere over the rainbow...2 Aniołki - 2004r. :(
Córcia Madzia - ur. 12.07.07r. :)
oraz
Synuś Zbyszek - ur. 12.05.10r. :)
Awatar użytkownika
tajemnicza
Posty: 928
Rejestracja: 02 lip 2009 00:00

Post autor: tajemnicza »

Jeśli nie Dubrawski - to kto? Do kogo sie udać na pierwszą wizyte? I kolejne....
maj 2008 - aniołek (9 tc.) :-(
luty 2010 - c.bioch. :-(

Mimo deszczu, mimo burz - nie poddaję się i już! (???)
Awatar użytkownika
Grubcia
Posty: 3466
Rejestracja: 15 kwie 2004 00:00

Post autor: Grubcia »

ja polecam Ci drD, bo choc mimo tego, że drogo i on troche specyficzny, to nie stracisz czasu
Somewhere over the rainbow...2 Aniołki - 2004r. :(
Córcia Madzia - ur. 12.07.07r. :)
oraz
Synuś Zbyszek - ur. 12.05.10r. :)
kaka3g
Posty: 19
Rejestracja: 27 cze 2007 00:00

Witam

Post autor: kaka3g »

Cześć dziewczyny jaki jest jeszcze dobry specjalista od poronień nawykowych z okolic Warszawy , ja jedną ciążę miałam z pęćherzykiem i zarodkiem która obumarła w 8 tygodniu i cztery ciąże biochemiczne ,właśnie teraz przechodzę czwartą niewiem co robić dalej ,Z góry dziękuję za odpowiedz
Awatar użytkownika
Grubcia
Posty: 3466
Rejestracja: 15 kwie 2004 00:00

Post autor: Grubcia »

zapraszam Cie na ten wątek...tu sa dziewczyny z podobnymi problemami...w wawie lecza sie u dr Dubrawskiego lub dr Jerzak, ale ze wskazaniem na dr D

/phpbbforum/viewtopic.php?t=69755
Somewhere over the rainbow...2 Aniołki - 2004r. :(
Córcia Madzia - ur. 12.07.07r. :)
oraz
Synuś Zbyszek - ur. 12.05.10r. :)
valeera
Posty: 1
Rejestracja: 15 paź 2010 16:10

Re: Dr.Dubrawski-Warszawa

Post autor: valeera »

Wizyta u tego lekarza Dubrawskiego to była pomyłka; strata nerwów, czasu i pieniędzy. Poszłam do tego lekarza po poronieniu i chciałam dostać fachową poradę; jakie badania zrobić, jakie leki zacząć brać, kiedy znowu zajść w ciążę itp. Otrzymałam półgodzinny wykład na temat bezpłodności - zupełnie nie na temat. Lekarz nie chciał zobaczyć żadnych moich badań, wypisu ze szpitala itp. Nie chciał mnie zbadać. Nie chciał skierować mnie na żadne badania, ani przepisać mi żadnych suplementów do brania pod kolejną ciążę (powiedział, że musi mnie najpierw poznać – dwie, trzy wizyty – zanim da mi skierowania!!). Ostentacyjnie patrzył na zegarek pod koniec swojego wykładu/ spotkania. Jak pod koniec wizyty udało mi się stanowczo oświadczyć, że chcę jakieś badania lub skierowania (bo po nie tu przyszłam) to gwałtownie wstał i powiedział, że następna pacjentka czeka więc mogę się rozebrać w następnym pokoju i na niego poczekać, a on „obejrzy mnie tam na dole”! Był bardzo nieprzyjemny i praktycznie wyprosił mnie z pokoju z pustymi rękami! I jeszcze jeden szczegół: nie podał mi ręki ani na przywitanie, ani na pożegnanie..
Awatar użytkownika
agnieszkawu
Posty: 4
Rejestracja: 25 sty 2009 01:00

Re: Dr.Dubrawski-Warszawa

Post autor: agnieszkawu »

Witajcie :)
ja tez byłam u dr. D chyba ze 2 czy 3 razy i potwierdzam, ze jest baaaardzo specyficzny, ale tez potrafi być miły i przyłozyć sie do swojej pracy. Z tego co słyszałam i sama sprawdziłam trzeba mieć "mały sposób" na niego. Przede wszystkim przchychodzisz z Męzem/Partenerem i oboje jestescie na całej wizycie, nie przynosisz fury badań w 3 segregatorach, a jak juz je masz to trzymaj schowane i pokazuj tylko to o co poprosi jakby co, niestety musisz wysłuchać jego wykładu - dobrze jak zadasz kilka pytań wskazujących na Twoje zainteresowanie tym co mówi. Niestety jest to prożny człowiek, ale i dobry fachowiec znający lub przeceniający swoją wartość i trzba o tym pamietać w kontakcie z nim :) jeśli potrafisz sie do tego dostosować on naprawde potrafi być miły :)
W sumie z wizyt i kontaktow telefonicznych (po badanich omawiałam z nim telefonicznie zalecenia, wcale nie nacigał mnie na wizyty) jestem zadowolona.
Ogolnie polecam :)

pozdrawiam, Agnieszka
Awatar użytkownika
caleczka
Posty: 9272
Rejestracja: 15 lut 2009 01:00

Re: Dr.Dubrawski-Warszawa

Post autor: caleczka »

ja również potwierdzam to co powiedziała agnieszkawu jest baaaardzo specyficzny... a jego wykładu czasem nie na temat trzeba wysłuchać :wink: byłam na jednej wizycie, oczwiście weszłam z mężem i od razu po swoim dłuuuuuugim wykładzie dostałam karteczkę z wypisanymi badaniami, które muszę zrobić, miałam tez kilka swoich badań zrobionych juz wcześniej i oczywiście przejzał je i wpisał do komputera i juz ich nie muszę powtarzać. zanim trafiłam do dr D. byłam u dr Jerzak - jej zdecydowanie nie polecam - zmarnowałam tylko 4 zarodki na transfer do którego mnie przygotowywała.
6 transfer 13dpt beta 531
25.01.2012 widzieliśmy serduszko :love:
rośnij zdrowo córeczko [-o<

http://www.suwaczki.com/tickers/relgcwa1kqe7mw18.png
irra11
Posty: 3
Rejestracja: 17 maja 2010 13:17

Re: dr DUBRAWSKI / Warszawa

Post autor: irra11 »

naprawde polecam dr Dubrawskiego..... fakt specyficzny ale pomaga... a chyba o to na chodzi :)
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Gdzie się leczyć?”